Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Benedykt III Karoliny i Artura :)


Recommended Posts

Chyba ściągnęłam Cię myślami... wczoraj przed zaśnięciem wlazłaś mi do łepetyny... dziś miałam Cię odszukać:D...

 

... i nie wymigasz się, zdjęcia Juleczki proszę, bo że cudna wierzę, ale łobglądnąć tes kcem :(

 

Buziaki przesyłam:hug:... dla księżniczki w stópki oczywiście:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Chyba ściągnęłam Cię myślami... wczoraj przed zaśnięciem wlazłaś mi do łepetyny... dziś miałam Cię odszukać:D...

 

... i nie wymigasz się, zdjęcia Juleczki proszę, bo że cudna wierzę, ale łobglądnąć tes kcem :(

 

Buziaki przesyłam:hug:... dla księżniczki w stópki oczywiście:yes:

 

 

 

Cześć Arcticzko :)

Zdjęcia niuni a jakże wstawię jak tylko będę już mogła, a mam nadzieję,że będzie to lada dzień ;)

Buziaki :****:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że jak tylko wyjdę ze szpitala wszystko wróci do normy, i juz dłuuuugo nie zobaczę tego typu budynków od środka!

Limit na moje 25 lat chyba juz dawno wyczerpałam a tu ciągle coś............ :(

Tak więc w przyszłym tygodniu będą zdjąta Julci i mam nadzieje,że cos wyjaśni się z tą działką....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Matko!!!! A u Ciebie jak zwykle się dzieję:o Już się przeprowadziliście!? Wy to macie power:jawdrop: Jeszcze jakieś komplikacje, szczerze współczuje i jeszcze rozstanie z córcią na kilka dni do tego wszystkiego:(

Mam nadzieję że nic poważnego Karolcia Ci nie jest, wiem że takie sytuacje po cesarce się zdarzają.

Trzymaj się Kochana :hug:

 

Niestety nie zdążyłam Cię odwiedzić w Waszym beniu, ale na szczęście jest jeszcze mój więc spotkanie aktualne, tyle że u mnie, jak już tylko się przeprowadzimy, liczę na Wasze odwiedziny.

Na pewno za jakiś czas miło będziecie jak odwiedzicie domek mój, który będzie przypominał trochę Wasz były:p( jedną łazienkę mamy w Waszych płytkach:P)

 

Czy czasem nie szukacie działki w naszej okolicy?

 

Trzymajcie się moi Wariaci, najważniejsze Karolinko wracaj do zdrowia i do rodzinki. Buziaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu, AJA123, Martusia dzięki za wsparcie!!!:hug:

Martusia, przeprowadziliśmy sie, bo sama wiesz jak jest z nami.... jesteśmy "odrobinę" niecierpliwi ;)

Działki szukamy na Węglinie, ale Wasza okolica też wchodzi w grę :)

A co do odwiedzin, to bardzo chętnie :) Miło będzie pobyć jeszcze raz w Beniu :)

Płyteczki do łazienki macie te z naszej łazienki dziecinnej? z Gali ? ja bardzo je lubiłam :)

Buziaki :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodałam że płytki z paradyża, u nas też są w dziecięcej łazience. Chyba już nie zobaczę jak wyglądała wasza skończona, czy masz może fotki? Nasza łazienka trochę się zmniejszyła przez to że trochę kombinowaliśmy aby powiększyć salon, ale wyszła super, jestem bardzo zadowolona:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Karola!

Tak looknęłam do Ciebie myśląc,że wiedziesz żywot statecznej mamuśki-a u Ciebie tyle się dzieje :p.Jak zwykle u Was :)

Cieszę się ,że dzidzia dobrze rośnie i mam nadzieję,że Ty również wróciłaś do zdrowia po zabiegu.Julcia to pięknie imię.

Z jednej stony trochę żałuje,że sprzedaliście dom-a z drugiej gratuluję :)Piszesz,że kupiliście nowe mieszkanie-w jakiej części miasta jeśli to nie tajemnica?

Przyłączam się do prośby Martusi o zdjęcia gotowej łazienki :)A może dorzucisz jeszcze inne niepublikowane zdjęcia jako pożegnalne domku?

Ciekawa jestem czy Wy "pędziwiatry" kupiliście już działkę?Ja również od kilku miesięcy rozglądam się za jakaś fajną działką.Ale ceny są zaporowe.... Za nieuzbrojoną działkę bez asfaltowej drogi dojazdowej krzyczą po 3 stówy za m2.My również szukamy czegoś w Lublinie,nie w okolicy.

A co rozumiesz przez "rejon Węglin"?Myślisz o bocznej Kraśnickich czyli Gęsia,Folwarczna itd czy rejon Raszyńskiej czy Świt?Bo chyba ta sama okolica nas interesuje dlatego pytam :)

3-majcie się ,dbaj o siebie i ucałuj Niunię :D

Edytowane przez lady in red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Karola!

Tal looknęłam do Ciebie myśląc,że wiedziesz żywot statecznej mamuśki-a u Ciebie tyle się dzieje :p.Jak zwykle u Was :)

Cieszę się ,że dzidzia dobrze rośnie i mam nadzieję,że Ty również wróciłaś do zdrowia po zabiegu.Julcia to pięknie imię.

Z jednej stony trochę żałuje,że sprzedaliście dom-a z drugiej gratuluję :)Piszesz,że kupiliście nowe mieszkanie-w jakiej części miasta jeśli to nie tajemnica?

Przyłączam się do prośby Martusi o zdjęcia gotowej łazienki :)A może dorzucisz jeszcze inne niepublikowane zdjęcia jako pożegnalne domku?

Ciekawa jestem czy Wy "pędziwiatry" kupiliście już działkę?Ja również od kilku miesięcy rozglądam się za jakaś fajną działką.Ale ceny są zaporowe.... Za nieuzbrojoną działkę bez asfaltowej drogi dojazdowej krzyczą po 3 stówy za m2.My również szukamy czegoś w Lublinie,nie w okolicy.

A co rozumiesz przez "rejon Węglin"?Myślisz o bocznej Kraśnickich czyli Gęsia,Folwarczna itd czy rejon Raszyńskiej czy Świt?Bo chyba ta sama okolica nas interesuje dlatego pytam :)

3-majcie się ,dbaj o siebie i ucałuj Niunię :D

 

Hej Lady :)

Mieszkamy teraz na " Czubach" przy wąwozie.

Z tarasu rozpościera się bezpośredni widok na zielony wąwóz i alejki spacerowe, więc mam namiastkę przestrzeni ;)

I co jest plusem brak sąsiadów nad nami i obok. Jedyne mieszkanie sąsiadujące jest pod nami.

 

Działki jeszcze nie kupilismy... chcieliśmy działeczkę na Węglinie, w okolicach Raszyńskiej bardo fajne osiedle tam powstaje i w najblizszym czasie będzie tam pięknie. Patrzyłam na plany zagospodarowania, planowane są tam parki, dużo zieleni ... jednym słowem spodobało nam się.

Ale ceny masakra! Chcieliśmy wydać ostatecznie nawet 370 000 pln i NIC!!! Kompletnie nic się nie znalazło... działki przebrane, jak są to albo wąskie, albo z dużymi spadkami ...A jak fajna to koszt 450- 500 tyś za 1400 metrów.

 

Teraz znaleźliśmy działkę na osiedlu Szerokie jeszcze na terenie Lublina, całkiem ciekawa, wokół nowe domy i dużo zieleni... ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Niewątpliwie sprawe trzeba przemyśleć ;)

 

Pozdrawiam serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrobinę niecierpliwi?:lol2:

 

Tak sobie pomyślałam dzisiaj, że my w sumie równo zaczęliśmy budować nasze benki, tyle że my się jeszcze nie wprowadziliśmy, a wy już w swoim pomieszkaliście i już sprzedaliście :rotfl:

 

Widzisz jak to w życiu różnie bywa ;P

Wiesz,że może będziemy sąsiadkami ??? :)

Znaleźliśmy działkę blisko Was.... ale to jeszcze nic pewnego , zastanawiamy się, trzeba sprawdzic jeszcze kilka rzeczy.... no nic zobaczymy ;)

A foteczki tamtej łazienki pewnie się znajdą ;P

buziaki :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani ten dziennik podobnie jak Benio odchodzi do przeszłości....

Czas zacząc nowy etap... nowy dziennik...

Jeżeli będziecie mieli ochote towarzyszyć nam przy kolejnej budowie to....

http://forum.muratordom.pl/blog.php?146806-Do-dwóch-razy-sztuka...-czyli-budowanie-uzależnia-)

 

zapraszam serdecznie ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Karola!

Mieszkasz na Czubach:p ja jeszcze też ;) :D.

Z Twojego opisu wnioskuję,że fajnie Ci się mieszka.Tereny zieleni-alejki to to co młodej mamusi potrzebne :)Czyżbyście mieszkali w Wiśniowym Sadzie?Bo jakoś z tym mi się kojarzy taka piękna lokalizacja.Przyjdzie ładna pogoda będziesz miała gdzie spacerować-blisko i sklepy ;) i place zabaw.Fajnie tak między ludzmi,na placach zabaw często zawiera się nowe znajomości :)

Apropo działek na Raszyńskiej i oklicy-my tam szukamy działki od kilku miesięcy i mamy podobne jak Wy spostrzeżenia-niestety :(.Ale cóż- szukamy dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...