Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Benedykt III Karoliny i Artura :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no zdjecia fajniutkie ,no i powiem Ci że pieknie sie prezentuje "nasz domek" :D :D ,jak sciągna ci stemple to popstrykaj zdjecia z parteru ok ,bo jestem ciekawa jak duze są pomieszczenia ,a szczególnie interesuje mnie kuchnia i salon :wink: :lol: suuuuuuuuuuuuper jest ten domek :D :D :D :D :D oj teraz jestem pewna naszego wyboru :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłam, że nas przegonicie... do maja nie zdążymy :-?

Benio rośnie jak na drożdżach :D

 

Terminarz podkręcony aż miło :roll: , trzymam kciukasy za realizację i za ten MAJ!!!!!!

Ps. zaniepokoiło mnie tylko rozpoczęcie ocieplania zimą :roll: , wełna????? styropian???? na zaklejowanie może być za zimno :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłam, że nas przegonicie... do maja nie zdążymy :-?

Benio rośnie jak na drożdżach :D

 

Terminarz podkręcony aż miło :roll: , trzymam kciukasy za realizację i za ten MAJ!!!!!!

Ps. zaniepokoiło mnie tylko rozpoczęcie ocieplania zimą :roll: , wełna????? styropian???? na zaklejowanie może być za zimno :roll:

 

Trzymaj kciuki Kochana, bo bez nich plan moze być nierealny :wink: :D

Tak jak napisałam to koncert zyczeń :wink: ... a jak będzie zobaczymy ale staniemy na głowie żeby sie udało :lol:

Ocieplamy domek styropianem 15 . Na najblizszy weekend zapowiadają nawet 17C my będziemy docieplać w kolejnym tygodniu więc mamy nadzieję,że mrozy jeszcze nie nadejdą :roll: Ekipa podobno bardzo sprawna i szybka więc jest nadzieja,że wszystko pójdzie ok :wink: kolor oczywiście połozymy na wiosnę :D

Trzymamy kciuki, by wiosna w lutym a najpóźniej z początkiem marca przyszła i żebyście mogli zacząć działać!

Jak was znam :roll: hmmm no w końcu troszeczkę z bloga znam :roll: hihihi :wink: :lol: to wyprzedzicie z budową jeszcze nie jednego! :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto wstępny harmonogram planowanych prac... :roll: czyli koncert życzen! :lol: :lol: :lol:

 

19 listopada- rozpoczęcie układania więźby

19-20 listopada- szalowanie schodów i tarasu

23 listopada- zalanie schodów i tarasu

27 listopada- rozpoczęcie docieplana domu

30 listopada- rozpoczęcie montażu okien

3 grudzień - układanie blachodachówki

7 grudzień -montaż kominka (wersji roboczej tak by mozna było w nim juz palić)

7 grudzień do świąt montaż wszystkich instalacji

początek stycznia tynki i posadzki

Od 15 lutego do 30 kwietnia karton- gipsy, bialy montaż, wykończenie łazienek, gres polerowany w kuchni i terakota w garazu,pralni i pom. gosp. (Większością wykończeniówki zajmie się moj tata i jego firma więc terminowość i solidność mamy zapewnioną :wink: )

Kwiecień montaż kuchni :D

Przełom kwietnia i maja malowanie i panele...

Koniec maja przeprowadzka!!!! :D :D :D

 

No tak jak juz pisałam mam nadzieję,że takie rzeczy to nie tylko w erze :roll: :lol: :lol:

 

wow zycze spelnienia planów!

no i prosze strop zalany hm.... jak ladnie :)

ps ale jak juz skonczycie w tym maju to mam nadzieje ze nas nie opuscisz i bedziesz kibicowac tym co sa w tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto wstępny harmonogram planowanych prac... :roll: czyli koncert życzen! :lol: :lol: :lol:

 

19 listopada- rozpoczęcie układania więźby

19-20 listopada- szalowanie schodów i tarasu

23 listopada- zalanie schodów i tarasu

27 listopada- rozpoczęcie docieplana domu

30 listopada- rozpoczęcie montażu okien

3 grudzień - układanie blachodachówki

7 grudzień -montaż kominka (wersji roboczej tak by mozna było w nim juz palić)

7 grudzień do świąt montaż wszystkich instalacji

początek stycznia tynki i posadzki

Od 15 lutego do 30 kwietnia karton- gipsy, bialy montaż, wykończenie łazienek, gres polerowany w kuchni i terakota w garazu,pralni i pom. gosp. (Większością wykończeniówki zajmie się moj tata i jego firma więc terminowość i solidność mamy zapewnioną :wink: )

Kwiecień montaż kuchni :D

Przełom kwietnia i maja malowanie i panele...

Koniec maja przeprowadzka!!!! :D :D :D

 

No tak jak juz pisałam mam nadzieję,że takie rzeczy to nie tylko w erze :roll: :lol: :lol:

 

wow zycze spelnienia planów!

no i prosze strop zalany hm.... jak ladnie :)

ps ale jak juz skonczycie w tym maju to mam nadzieje ze nas nie opuscisz i bedziesz kibicowac tym co sa w tyle :)

 

Spokojnie ani myśle opuszczać tak fajnego FM! :D Juz się uzalezniłam :wink:

Poza tym o ile uda nam sie wprowadzic pod koniec maja :roll: to i tak ogrom prac w ogrodzie i dopieszczanie domku zajmie jeszcze "chwilkę!!!" :wink: :D

Trzymam kciuki za wasz domek!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek

i jak tam buduje sie pięterko domu ,wstawiaj zdjecia bom strasznie ciekawa :wink: :lol: :lol:

 

Hej jessi :) No właśnie wrócialam z budowy, dzisiaj zalewany będzie wieniec na całym domku, jutro będą wymurowane łuczki naszych drzwi balkonowych w sypialniach i jedyna ściana nośna jaka jest czyli szcztowa garazu. :wink:

Jutro rano przyjeżdza więźba i ekipa, która będzie z nią działać :D

Jessi foteczki wrzucę jutro popołudniu :wink:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek

i jak tam buduje sie pięterko domu ,wstawiaj zdjecia bom strasznie ciekawa :wink: :lol: :lol:

 

Hej jessi :) No właśnie wrócialam z budowy, dzisiaj zalewany będzie wieniec na całym domku, jutro będą wymurowane łuczki naszych drzwi balkonowych w sypialniach i jedyna ściana nośna jaka jest czyli szcztowa garazu. :wink:

Jutro rano przyjeżdza więźba i ekipa, która będzie z nią działać :D

 

:o :o szalejecie ihhiihihhi to sie u Was dzieje suuuuuuuuuuuper ,no to kochana poproszę o fotorelacje i to już!!! :wink: :D :D ja tu jak na szpilkach siedze i czekam na zdjecia :roll: :oops: :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek

i jak tam buduje sie pięterko domu ,wstawiaj zdjecia bom strasznie ciekawa :wink: :lol: :lol:

 

Hej jessi :) No właśnie wrócialam z budowy, dzisiaj zalewany będzie wieniec na całym domku, jutro będą wymurowane łuczki naszych drzwi balkonowych w sypialniach i jedyna ściana nośna jaka jest czyli szcztowa garazu. :wink:

Jutro rano przyjeżdza więźba i ekipa, która będzie z nią działać :D

 

:o :o szalejecie ihhiihihhi to sie u Was dzieje suuuuuuuuuuuper ,no to kochana poproszę o fotorelacje i to już!!! :wink: :D :D ja tu jak na szpilkach siedze i czekam na zdjecia :roll: :oops: :D :D :D

 

Kochana wytrzymaj jeszcze chwilkę, jutro będą zdjęcia na 100% :wink: :D :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek

i jak tam buduje sie pięterko domu ,wstawiaj zdjecia bom strasznie ciekawa :wink: :lol: :lol:

 

Hej jessi :) No właśnie wrócialam z budowy, dzisiaj zalewany będzie wieniec na całym domku, jutro będą wymurowane łuczki naszych drzwi balkonowych w sypialniach i jedyna ściana nośna jaka jest czyli szcztowa garazu. :wink:

Jutro rano przyjeżdza więźba i ekipa, która będzie z nią działać :D

 

:o :o szalejecie ihhiihihhi to sie u Was dzieje suuuuuuuuuuuper ,no to kochana poproszę o fotorelacje i to już!!! :wink: :D :D ja tu jak na szpilkach siedze i czekam na zdjecia :roll: :oops: :D :D :D

ja też domagam się zdjęć!!!!!!!!!!!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...