Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Benedykt III Karoliny i Artura :)


Recommended Posts

Witam!!! Jestem bardzo zdziwiona Waszą decyzją o sprzedaży Benedykta, bo jestem nim zachwycona... Przede wszystkim dzięki bardzo za prowadzenie dziennika Waszych zmagań z budową, bo dzięki temu znalazłam swój ideał, którego szukałam od dłuższego czasu!!! Wcześniej byłam już o krok zakupu Projektu Karmen II - tez jest cudowny ale nie spełnia oczekiwań mojej rodziny ( mogłam to zweryfikować gdy przypadkowo odwiedziłam już wybudowaną Karmen ). Na nowo zaczęłam gorączkowe poszukiwania i natknęłam się na Wasz dziennik. i to był strzał w 10 !!! Na 99% będziemy budować Benedykta V. A do rzeczy_-przejęłam się Waszymi poszukiwaniami projektu i znalazłam takie nowoczesne cudo: http://www.extradom.pl/projekt-domu-zx15-wae1120.aspx Pozdrawiam Aga!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jeżeli mogę się wtrącić co do projektu indywidualnego to nie oszczędzajcie na projektancie wybierajcie kogoś z doświadczenie bo u nas wychodzi co rusz coś na budowie, dobrze tylko ze kier bud i boby maja łeb na karku, a miał być młody z mnóstwem nowoczesnych pomysłów....

 

 

Hej :)

Dzięki za rade! :) Tak właśnie zamierzamy zrobić :rolleyes: lepiej żeby nie było niespodzianek ;)

Dobrze,że macie ekipę na którą możecie liczyć :)

Pozdrawiam serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do zakupów dla bobasa, to zazdroszczę nic się tak przyjemnie nie kupuję jak wyprawkę dla swojego dziecka. :p

Jedyne co mogę podpowiedzieć to najlepszy i sprawdzony zakup, który dla nie których może wydawać się nie potrzebny, a ja sobie życia nie wyobrażam przy małym dziecku to elektryczna niania, a dokładnie wideo niania. :cool:

Dziecko może spać w pokoju zamknięte w ciszy i w spokoju, a ty masz gości jest głośno, więc nie latasz co chwile do pokoju i sprawdzasz czy się czasem nie obudziło, druga sprawa sprzątasz zmywasz,jesteś na ogrodzie nie zawsze usłyszysz płaczące dziecko a dzięki niani widzisz że się odkryło, czy zaczyna się wiercić i zaraz się będzie budziło. Na wakacjach mały spał mi w pokoju a ja nie musiałam siedzieć przy nim tylko się na dworze opalałam.

U mnie niania bez kamerki by się nie sprawdziła bo mój syn nie płacze jak się budzi, tylko od razu zaczyna coś kombinować, więc zanim coś zbroi to już jestem przy nim, a wcześniej jak był malutki to też nie zdążył się po przebudzeniu na dobre rozpłakać, bo jak już widziałam że się kręci i przebudza to biegłam czym prędzej do niego i jak już otworzył oczka to ja już byłam i go tuliłam.:p

hmmm może dlatego on nigdy nie płacze jak się budzi.......:rolleyes:

 

 

Cześć Martusia :)

Super,że już wybieracie płyteczki :) Sama przyjemność patrzeć jak pomieszczenia pięknymi łazienkami się stają :)

Chętnie podejrzę efekt ;)

 

Co do "niani" z video podglądem to z pewnością sobie coś takiego sprawimy! :) przydaje się coś takiego zdecydowanie!

 

A na kawe musisz się do mnie wybrać konicznie i prosze tego aż tak nie przekładać !!! ;)

 

Pozdrawiam!!! :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Jestem bardzo zdziwiona Waszą decyzją o sprzedaży Benedykta, bo jestem nim zachwycona... Przede wszystkim dzięki bardzo za prowadzenie dziennika Waszych zmagań z budową, bo dzięki temu znalazłam swój ideał, którego szukałam od dłuższego czasu!!! Wcześniej byłam już o krok zakupu Projektu Karmen II - tez jest cudowny ale nie spełnia oczekiwań mojej rodziny ( mogłam to zweryfikować gdy przypadkowo odwiedziłam już wybudowaną Karmen ). Na nowo zaczęłam gorączkowe poszukiwania i natknęłam się na Wasz dziennik. i to był strzał w 10 !!! Na 99% będziemy budować Benedykta V. A do rzeczy_-przejęłam się Waszymi poszukiwaniami projektu i znalazłam takie nowoczesne cudo: http://www.extradom.pl/projekt-domu-zx15-wae1120.aspx Pozdrawiam Aga!!!

 

Witam! :)

Bardzo się cieszę,ze komuś przydał się nasz dziennik !!! Benedykt jest naprawdę fajnym projektem , więc polecam! :)

Dziękuję Ci bardzo za podrzucenie projektów!!! Bardzo fanie wyglądają, muszę jeszcze dotrzeć do rzutów ;) Ale i tak bardzo dziękuję ;) :)

pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niunia??? pomachała mamusi??? :p

 

 

Cześć Arcticzko :)

 

Nasza Dzidzia waży całe 371 gram...

Uwielbia ssać kciuka, a drugą rączką smyra się po główce i brzuszku :)

Słodziutka jest!!! Oczywiście bardzo lubi skakać w moim brzuchu, szczególnie nocami ;)

 

Pozdrawiam serdecznie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Karola,

 

Mam nadzieję, że mama i nunia czują się świetnie.

Co do projektu to indywidualny bedzie dla Was najlepszym wyjściem, będziecie mogli poszaleć i zrobić po swojemu.

Są jacyś zainteresowani Beniem?

 

Pozdrawiam

 

Hej :)

 

Niunia tak jak pisałam przed chwilką Arctice,rośnie i dobrze sie rozwija :)

 

Też mi się wydaje,że indywidualny będzie ok ;)

 

Zainteresowanie Beniem jest.... sporo telefonów, troche oglądających ale wiesz jak jest.... to poważny zakup i niemałe pieniązki do wydania więc z dnia na dzien nic się nie dzieje... ;) Ale jestem dobrej myśli ;) :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Rzuty tych projektów są na tych stronach, do których podałam linki- tyle, że niżej. A co do zakupów dla niemowlaka- mogę powiedzieć jako mama 2,5 letniego Antosia i 8-miesięcznego Ignasia, że niania bardzo ważna ale w moim przypadku niezawodna okazała się kołyska na pierwsze miesiące życia bo zawsze miałam chłopców obok siebie, a także wyprofilowana wanienka w której bobas się nie ślizga. Poza tym wanienka ma termometr dzięki któremu cały czas można kontrolować temperaturę wody. Bardzo polecam tę wanienkę http://allegro.pl/wanienki-onda-firmy-ok-baby-6-kolorow-promocja-i1239290825.html Pozdrawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Rzuty tych projektów są na tych stronach, do których podałam linki- tyle, że niżej. A co do zakupów dla niemowlaka- mogę powiedzieć jako mama 2,5 letniego Antosia i 8-miesięcznego Ignasia, że niania bardzo ważna ale w moim przypadku niezawodna okazała się kołyska na pierwsze miesiące życia bo zawsze miałam chłopców obok siebie, a także wyprofilowana wanienka w której bobas się nie ślizga. Poza tym wanienka ma termometr dzięki któremu cały czas można kontrolować temperaturę wody. Bardzo polecam tę wanienkę http://allegro.pl/wanienki-onda-firmy-ok-baby-6-kolorow-promocja-i1239290825.html Pozdrawiam!!!

 

 

Dzięki ogromne :)

Wszystkie rady mile widziane :) :) :)

Wanienka rzeczywiście bardzo fajna :)

A co do kołyski ja wypatrzyłam jakiś czas temu cos takiego... :rolleyes: ... http://allegro.pl/sliczna-kolyska-5w1-the-first-years-5w1-promocja-i1235771506.html

Pozdrawiam serdecznie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie wybraliście jeszcze wózka to polecam stronkę http://www.bobowozki.com.pl/ na której są rozmaite pojazdy! Ja również kupowałam u nich wózek i zapłaciłem prawie 400 zł mniej niż w normalnym sklepie, poza tym maja bardzo duży wybór. Ja kupiłam taki wózeczek http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1099&%3CosCsid%3E i jestem bardzo zadowolona ale to oczywiście rzecz gustu. Moim zdaniem najważniejsze cechy wózka to pompowane i skrętne koła i przede wszystkim rozmiary spacerówki ( najdłużej posłuży ). Mój wózek to posiada, a jeszcze do tego duża budka, która super chroni przed słońcem i deszczem, a także wielki kosz na zakupy ( dużo spaceruję i robię też zakupy przy okazji- prawdziwa Matka Polka ;-) Ale zrobiłam reklamę....ale szczerze polecam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam nadzieje, że mój mail z powiększoną wersją projektu Benio dotarł. Ja jeśli mogę coś podpowiedzieć to z kolei nie jestem zwolennikiem projektów indywidualnych. Kilku moich znajomych budowało na podstawie takiego projektu- architekt zaplanuje to co się chce a efekt końcowy nigdy nie jest w 100% przewidywalny no i nie ma z kimś kto już taki dom wybudował -pogadać :-)

Jest jeszcze jedna kwestia projekty indywidualne są bardzo drogie. W MG jest to koszt ok 18 tyś zł - też robiłam rozeznanie w tej kwestii. Ale to tylko moje skromne sugestie. Najważniejsze żeby udało się teraz sprzedać domek - fajnie że jest jakiś odzew. U nas więcej maruderów niż jakiś konkretów :-(

Bądzmy dobrej myśli POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kołyska rzeczywiście świetna, jak moja córcia była malutka (a było to ponad 3 lata temu) też taką chciałam ale te które mi się podobały kosztowały ok. 1000 zł a posłużą naprawdę krótko takiemu maluszkowi (ale gdyby wtedy kosztowała 300 - 400 zł napewno bym ją kupiła)

moja córcia miała coś takiego ok 3 miesiąca

http://allegro.pl/lezaczek-rainforest-fisher-price-k2565-w24hgratis-i1232632624.html

służyło jej do bardzo długo, nawet jak już chodziła to lubiła się pobujać na swoim leżaczku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie wybraliście jeszcze wózka to polecam stronkę http://www.bobowozki.com.pl/ na której są rozmaite pojazdy! Ja również kupowałam u nich wózek i zapłaciłem prawie 400 zł mniej niż w normalnym sklepie, poza tym maja bardzo duży wybór. Ja kupiłam taki wózeczek http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1099&%3CosCsid%3E i jestem bardzo zadowolona ale to oczywiście rzecz gustu. Moim zdaniem najważniejsze cechy wózka to pompowane i skrętne koła i przede wszystkim rozmiary spacerówki ( najdłużej posłuży ). Mój wózek to posiada, a jeszcze do tego duża budka, która super chroni przed słońcem i deszczem, a także wielki kosz na zakupy ( dużo spaceruję i robię też zakupy przy okazji- prawdziwa Matka Polka ;-) Ale zrobiłam reklamę....ale szczerze polecam!!!

 

Hej :)

Dzisiaj kupiłam kołyskę o której pisałam wcześniej :) Niestety czas oczekiwania 5-7 tygodni .... wiem mam czas ale już bym chciała ją mieć ;)

Stronka z wózkami super! Spodobało mi się kilka ;) Dla mnie te same żeby są ważne tzn. koła i wielkość spacerówki, wcześniej spodobało mi się kilka wózków ale spacerówka mala jakaś taka... więc szukam nadal, moze skorzystam z tej stronki :) Dzięki ogromne!!! :)

Pozdrawiam serdecznie!!! :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam nadzieje, że mój mail z powiększoną wersją projektu Benio dotarł. Ja jeśli mogę coś podpowiedzieć to z kolei nie jestem zwolennikiem projektów indywidualnych. Kilku moich znajomych budowało na podstawie takiego projektu- architekt zaplanuje to co się chce a efekt końcowy nigdy nie jest w 100% przewidywalny no i nie ma z kimś kto już taki dom wybudował -pogadać :-)

Jest jeszcze jedna kwestia projekty indywidualne są bardzo drogie. W MG jest to koszt ok 18 tyś zł - też robiłam rozeznanie w tej kwestii. Ale to tylko moje skromne sugestie. Najważniejsze żeby udało się teraz sprzedać domek - fajnie że jest jakiś odzew. U nas więcej maruderów niż jakiś konkretów :-(

Bądzmy dobrej myśli POZDRAWIAM

 

Witaj Luna !!! :)

Dzisiaj Artur mi wydrukował cały projekcik! :wiggle:

Bardzo Ci dziękuję!!!! Fajnie wymyslony domek i naprawdę duuuży :)

W kwestii projektu indywidualnego, kiedyś też byłam przeciwna, ale u kilku znajomych się sprawdził i to mnie zachęciło... :rolleyes:

My jezeli się na takie wyjście zdecydujemy to będziemy to robic na p\jakiejś bazie projektu który nam się spodoba, a nie zupełnie od zera... ale wiem,ze zawsze niesie to za sobą ryzyko :rolleyes:

Masz rację,że sprzedaż teraz najważniejsza, dopiero później ruszy cała reszta :)

Trzymam kciuki za sprzedaż NASZYCH domków a potem ruszamy jeszcze raz!!!! ;) :)

 

Jutro odpiszę Ci na maila bo na tym kompie poczta mi się dzisiaj nie chce otworzyć :(

 

Pozdrawiam serdecznie!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...