Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Benedykt III Karoliny i Artura :)


Recommended Posts

To ja jeszcze tu na starych śmieciach się wpiszę, póki nie przyzwyczaję się że jest już nowy dziennik:P

 

Karolcia!!!!!! ja teraz mieszkam na Czubach przy wąwozie:jawdrop::jawdrop::jawdrop: Kochana to my już jesteśmy sąsiadkami!!!!

 

Lady in red Ty też na Czubach ?:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

Dobra, o której i gdzie na kawę się umawiamy, daleko do siebie nie mamy:)

 

Karolinko super by było gdybyście w okolicach Szerokiego kupili tą działkę, dla nas jest to idealne miejsce, blisko do centrum i przepiękna okolica, a przede wszystkim już byś miała pierwszą sąsiadkę.

Lady też gdzieś nie daleko, wybudowała domek w moich rejonach chyba.

 

No suuuper po prostu:rotfl:

 

Czekam na zdjęcia łazienki byłej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
  • 2 months później...
  • 1 year później...
  • 4 months później...
Gość wisienkozerca
Witam, mam zamiar budować benedykta ale się troszke obawiam czy nie jest za duży, czy mogę odwiedzić taki dom? Bardzo mi zależy na tym by zobaczyć jak to wygląda w środku. Mogę odwiedzić województwa pomorskie i okolice i warmińsko- maz i okolice. Proszę o kontakt : iwona.new+++gmail.com (+++ czyli to jest @)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wisienkozerca

adres @ tu jest właściwy literka ,,s,,

 

Witam, mam zamiar budować benedykta ale się troszke obawiam czy nie jest za duży, czy mogę odwiedzić taki dom? Bardzo mi zależy na tym by zobaczyć jak to wygląda w środku. Mogę odwiedzić województwa pomorskie i okolice i warmińsko- maz i okolice. Proszę o kontakt : iwona.news+++gmail.com (+++ czyli to jest @)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...