Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Poszukuję namiary na jakąś dobrą i w miarę tanią ekipę budowlaną z okolic Grodziska Maz.

 

A mozesz trochę bliżej nam napisac do czego Ci ta ekipa? Co, gdzie i kiedy chcesz budować? Wtedy na pewno otrzymasz sporo kontaktów

Czesc Adas jak tam twoje pozwolenie, jesli moge spytac ?

 

Oczywiście że możesz, jak może zauwazyłeś wystąpiliśmy o zgodę na lokalizację naszej bramy (nowa moda w Grodzisku).

I dostaliśmy zgodę na bramę! Tylko takie coś podpisuje Burmistrz Miasta raz na tydzień (rada dla przyszłych inwestorów, z tym od razu do UM)

Podobno innych dokumentów mi nie zakwestionowali (tym razem) więc zobaczymy jak to będzie wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję namiary na jakąś dobrą i w miarę tanią ekipę budowlaną z okolic Grodziska Maz.

 

A mozesz trochę bliżej nam napisac do czego Ci ta ekipa? Co, gdzie i kiedy chcesz budować? Wtedy na pewno otrzymasz sporo kontaktów

Czesc Adas jak tam twoje pozwolenie, jesli moge spytac ?

 

Oczywiście że możesz, jak może zauwazyłeś wystąpiliśmy o zgodę na lokalizację naszej bramy (nowa moda w Grodzisku).

I dostaliśmy zgodę na bramę! Tylko takie coś podpisuje Burmistrz Miasta raz na tydzień (rada dla przyszłych inwestorów, z tym od razu do UM)

Podobno innych dokumentów mi nie zakwestionowali (tym razem) więc zobaczymy jak to będzie wyglądać

grunt ze cos sie ruszylo, ja zamiast 3 miesiecy na WZ czekalem 9 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asz

 

czy sam składałeś papiery :o i je kompletowałeś czy ktoś ci pomagał.

:oops: :oops: bo mi moja architektka wszysto tak załatwiła że nie miałem żadnych problemów :wink:

 

Przez architektkę

Do niej mam spore zastrzeżenia, bo sprawa praktycznie ruszyła dopiero jak zacząłem codziennie (dosłownie) dzwonić do niej i do starostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co? Nikt nie chce cementu???? Jeszcze z tydzien przydatnosci (moze wiecej - kupowalem na poczatku czerwca). Mam tone i oddam za "dogadamy sie". Kilka workow musze sobie zostawic.

Jak nie to w srode zaczynam robic z tego podkladke pod wjazd :-), a szkoda.

Nawet dam numer telefonu :-) +48 609 584 569.

 

Pozdro

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie - ja nie ziemie ale piasek

potrzebuje namiary na b. tani piasek do zasypania fundamentow - bede potrzebowal ok. 25 wywrotek :/

 

aha, co do kompletowania papierow do pozwolenia na budowe - jest to na tyle proste i szybkie, ze uwazam iz najszybciej mozna to zalatwic samemu a nie liczyc na wolny czas architekta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie - ja nie ziemie ale piasek

potrzebuje namiary na b. tani piasek do zasypania fundamentow - bede potrzebowal ok. 25 wywrotek :/

 

aha, co do kompletowania papierow do pozwolenia na budowe - jest to na tyle proste i szybkie, ze uwazam iz najszybciej mozna to zalatwic samemu a nie liczyc na wolny czas architekta...

 

Piasek nie powinien byc drogi bo jest traktowany jako odpad w przeciwienstwie do pospolki, jak powiesz gdzie leżą Opypy to moze precyzynie spróbuje znaleźć jakies źródło. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piasek nie powinien byc drogi bo jest traktowany jako odpad w przeciwienstwie do pospolki, jak powiesz gdzie leżą Opypy to moze precyzynie spróbuje znaleźć jakies źródło. :D

 

Chcialbym, zeby nie byl drogi...

Cena jaka mi krzyknieto to 280 PLN za 8 m3

 

Opypy leza kilka kilometrow od Grodziska Mazowieckiego, na drodze do Siestrzenia.

 

pzdr.

Wookasch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

 

U mnie chata gotowa do tynkowania i..... dupa zbita - nie ma ludzi. Moj wykonawca mowi, ze wszyscy wyjechali za granice a Ci co sa żadają 2x większych stawek... To Ci dopiero.

 

Na szczeście to nie mój problem tylko jego, a budowa jest 2-3 tyg do przodu względem harmonogramu, więc ma czas sie pogimanstykować..

 

Wiecie co, odnoszę wrażenie że to ostatni dobry moment na budowę domu. Jeszcze rok, dwa i stawki pójdą w górę że hoho, nikt nie będzie chciał robić. Tak jak z mieszkaniami. To co się dzieje z cenami to szaleństwo, rosna z miesiąca na miesiąc a ludzie kupują na pniu nawet od dewelopków którzy nie mają nawet pozwolenia na budowę.... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...