Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

pytanie z trochę innej beczki: czy ktoś orientuje się w miarę dokładnie co do planowanego przebiegu A2 przez powiat grodziski? Słyszałem, że ma przechodzić ok. 3-5 km na północ od Jaktorowa. Wiadomo, gdzie będą zlokalizowane najbliższe zjazdy?

 

Fajna mapa z zaznaczoną obwodnicą i planowaną autostradą. Nie wiem, czy plany są aktualne, ale można znaleźć nazwy starszych, nawet najmniejszych ulic :)

 

http://www.grodzisk.pl/miasto2/mapa/pliki/mapa.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda i Michał

 

Gratuluje postepów w budowie :o , tempo piorunujące :D i bardzo dobrze, nie przerywajcie to na święta będziecie mieszkać już u siebie :wink: .

 

chyba jednak nie tak szybko... powoli coś nam ekipa się spowalnia, no i przez nasze przeboje z wodą gruntową i przesuwaniem terminu rozpoczęcia budowy, musimy od nowa szukać dekarza.

Nie mówiąc już nic o kolejnych ekipach, których jeszcze też nie mamy nagranych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas sie nieco pochwalic:-)

 

stan sprzed miesiaca

our house

i sprzed dwoch dni:

our house, 06-08-2008

w jeden miesiac dach, ocieplenie i tynki

ta dam!

 

rozprowadzona tez podlogowka i rozlozony styrop pod wylewki, ktore do poniedzialku wieczor powinny byc gotowe :-)

 

Gratulacje!!

 

A tak swoją drogą: tynki wewnętrzne jakie macie? I jak metodą robione?

A jak się sprawdziła ekipa? Godna polecenia? Jeśli tak, to proszę o namiary..:)

 

A jak długo robi się ocieplenie i tynki zewnętrzne? Kolor robicie później?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się kształtują ceny za projekt? Mam namiary na jednego chce 10.000

 

mogę polecić architekta z malich, konretny, szybki i zdecydowanie myślący, wiele rzeczy radzi jak zrobić. Pomaga w załatwieniu formalności. Projekt domu około 200m2 plus piwnica pod całością to 8 tys.

 

Dzięki! poproszę na priva! :)

Zapewne to sąsiad naszego kolegi :) Proponował go parę razy ale jakość jeszcze nie dał nam do niego telefonu. Nazwisko jakoś miał na "C..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że mogę - jeśli chodzi o Mabiss to tel 7242127, 7554913 mail: [email protected] a firma z Wolicy to faktycznie GLOBART - tel.798 08 99 mail: [email protected]

MABISSU NIE POLECAM

długi termin rozpatrywania reklamacji ???????/i załatwienia /6 mc/

 

Możesz napisać coś więcej? Jakieś większe problemy z jakością, czy wpadka z reklamacją?

pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich "Sąsiadów" !!!

Rozpoczynamy właśnie z mężem drogę przez urzędy. Budować będziem się w Urzucie w pobliżu ul. Chabrowej.

Domek będzie drewniany, w konstrukcji szkieletowej. Projekt już jest, Wykonawca też. Pozostały papierki i banki :)

Na razie wykopaliśmy studnię i muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się, że własna studnia daje tyle satysfakcji ;)

 

witam serdecznie sąsiadkę :)

 

my również budujemy przy Chabrowej. Mam 2 pytanka:

 

1. po co odesłali was do Grodziska? Macie jakieś sączki na działce? Nam sprawdzili w gminie że nie ma nic na działce i dali zaświadczenie - jedna wycieczka mniej...

 

2. na ile metrów wierciliście studnię ?

 

pozdrawiam

Browar

 

Witam Sąsiadów,

Ad. 1. Niestety mieliśmy w wypisie z planu magiczne stwierdzenie teren zmeliorowany itp, itd. i że należy uzyskać opinię WZMiUW, w związku z czym musimy mieć świstek z Grodziska że sączki są takie a takie i co z nimi dalej zrobić. Skoro macie zaświadczenie z gminy to omija Was ta przyjemność :)

 

Ad. 2 Studnia wyszła na 34 metrach ufff... I ogólnie rzecz biorąc tam tak wychodzi - im dalej od Chabrowej (w stronę rzeczki) tym głębsze te studnie. Jeżeli Wasza działka jest przy samej Chabrowej to z tego co mówił nasz Wykonawca tam woda jest na średnio 20 metrach. Chociaż... gdzieś tam też kopał i wyszło na 40 :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się kształtują ceny za projekt? Mam namiary na jednego chce 10.000 :o

 

Mathia w grodzisku. Pani powiedziała że indywidualny projekt u niej to ok 5000 zł. Ale dla mnie Pani jest lekko irytująca. No ale może to ja jestem dziwny (trudny jak powiedziała Pani :D )

 

Pani próbuje wcisnąć swoje projekty powtarzalne jako indywiudalne... :evil: a to mi sie nie spodobało.

ja się nie zdecydowałam, trafiłam z deszczu pod rynnę do pani z ul. konspiracji (Ławnikowska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że mogę - jeśli chodzi o Mabiss to tel 7242127, 7554913 mail: [email protected] a firma z Wolicy to faktycznie GLOBART - tel.798 08 99 mail: [email protected]

MABISSU NIE POLECAM

długi termin rozpatrywania reklamacji ???????/i załatwienia /6 mc/

 

Możesz napisać coś więcej? Jakieś większe problemy z jakością, czy wpadka z reklamacją?

pozdrawiam

Mariusz

zgłosiłem reklamacje drzwi, około tygodnia przyjechał handlowiec sprawdził i to paru dniach dostałem telefon że reklamacja uznana.Czas wymiany to około 5mc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...