Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam szanowne grono i przyszłych sąsiadów :D

 

Budujemy dom pod Żyrardowem. Na razie mamy wykonane fundamenty z własnych środków, i jesteśmy na etapie załatwiania kredytu na resztę budowy.

Domek będzie o powierzchni 115m2 + garaż.

 

To tyle na wstępie.

 

Teraz zadam pytanie :wink:

Czy może ktos polecić ekipę do wykonania dachu ? Chodzi mi żeby była jedna ekipa która zrobi dach od a do z.

Ekipa potrzebna na przełomie maj czerwiec 2009

 

od dachów mam ekipę z Limanowej młode chłopaki ale nie jeden dach już zrobili :D u nas zaczynają za tydzień

p. Piotr 607 834 166

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co za różnica klikniesz i dostaniesz płaską kopertę za parę dni :wink:

 

niezły jesteś gaweł :lol:

 

Ja kupuje na allegro bardzo duzo duperelii których po prostu w marketach nie ma. Może w sklepach są ale nie mam czasu chodzic po sklepach poza tym allegro jest taniej nawet jak doliczy sie przesyłke. Własnie tylko poczta w Nadarzynie doprowadza mnie do szału :evil: i to jest jedyny minus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D miałam na myśli raczej coś w stylu"szybko i na miejscu" - czyli w okolicy Warszawy a konkretnie zachodniej :lol:

 

Mi się wydaje, że widziałam w Reducie taki punkt, gdzie dorabiają klucze i można u nich sobie zamówić tabliczkę właśnie z numerem.

Chyba na parterze się znajdują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dachów mam ekipę z Limanowej młode chłopaki ale nie jeden dach już zrobili :D u nas zaczynają za tydzień

p. Piotr 607 834 166

 

A widziałeś ich robotę, i czy mają jakieś biuro ?

 

zrobili u nas na wsi 2 lub 3 dachy jeden naszemu sąsiadowi w Raszynie i kilka innych w okolicy

nie mają biura to górale z Limanowej :D

dzwonisz, umawiasz się na rozmowę i pokazujesz co chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktos polecić ekipę do wykonania dachu ? Chodzi mi żeby była jedna ekipa która zrobi dach od a do z.

Ekipa potrzebna na przełomie maj czerwiec 2009

 

Janusz Pacek cieśla & dekarz z pod Iłży - ekipa 5 osobowa, tel.692263844

Efekt ich pracy można obejrzeć we wsi Kady ul. Środkowa róg Podwiejskiej, miejsce jest zaznaczone na mapie naszej grupy - dostęp przez posty sygnowane: Senser, Aga_i_Janusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonisz, umawiasz się na rozmowę i pokazujesz co chcesz

 

Super

Powiedz mi jeszcze czy robią cały dach od a do z czy tylko więźbę.

No i czy mają własny materiał czy trzeba im zapewnić wszystko ?

 

robią wszystko więźbę, deskowanie, folia, okna dachowe, pokrycie, rynny.

raczej nie kupują materiałów :roll:

mam wrażenie że kupowanie materiałów na dach jest raczej proste - idziesz do składu dachowego ( no do kilku :roll: ) zostawiasz xero dachu i dostajesz wyceny, wybierasz to co jest dla Ciebie najkorzystniejsze , składy dachowe mają wszystkie materiały na dach (folie blachę dachówki i okna)

najlepszą ofertę i najbardziej fachowi (w mojej ocenie) byli goście z Wolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D miałam na myśli raczej coś w stylu"szybko i na miejscu" - czyli w okolicy Warszawy a konkretnie zachodniej :lol:

 

W centrach handlowych są takie punkty co robią tablice (np. w Reducie).

 

Tak ale za ile ? :-?

 

Nie wiem. Pytanie było gdzie a nie za ile :wink: .

Zamówiłam kiedyś na Allegro taką tanią tabliczkę za kilkanaście złotych i dostałam miniaturową jednostronnie zafoliowaną tekturkę. Nadawała się w sam raz na czas budowy do przybicia na paliku. Teraz, na prawdziwą bramę, mam porządną, dużą, metalową tablicę. Zamawiałam w Jankach, punkt szewc i takie tam, w kompleksie Reala, koszt 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...