Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czesc kochani,

tu znowu Guliwerowa zona...:-)

sniegi i mrozy puscily, ruszylismy z kopyta, robota pali sie doslownie w rekach ekipy ze az furczy.

Termin ustlony 1 lipca! Ciekawe ile zdazymy zrobic, ha!

 

Sluchajcie, poszukuje wzoru umowy na okna, mozecie sluzyc pomoca...??

Bede bardzo wdzieczna.

 

Pzdr wszystkich

Agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my dziś wybraliśmy się na działke celem obejrzenia włości po zimie...

Katastrofa to chyba lepsze słowo.. droga pełna dziur (jak to po zimie), kawałek dojazdówki to akurat dla auta z napędem na 4 koła (ale akurat tego było ok 100m). za to działka koszmar tu i ówdzie stojąca woda, tam gdzie nie stoi to lekko chlupocze pod nogami. w drodze powrotnej oglądalismy mijane działki z domami i bez ... i wiecie co? doszlismy do wniosku ze ta nasza aż tak źle nie wygląda... bo niektóre działki to miały całe podwórkko zalane- nawet większość mijanych bym śmiała twierdzić...

:roll: pocieszcie mnie ze to nie wygląda tak źle.... :oops:

A u was jak teraz wyglądają wasze działki?

a dodam że w grudniu była sucha i w listopadzie i w styczniu było ok...

 

Sylvia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u nas jest niezle. Z 1700 m2 dzialki 250 zajmuje dom, a ponad 800 jest pod woda...

Np. od ulicy to pod woda jest ok. 150 mb drogi. W piatek przewozilem jakis kredens zdobyczny, to brame otwieralem stojac na przyczepce :-). Potem zbudowalem sciezke zdrowia i jakos mozna wejsc do domu.

 

Zastanawiam sie ile tej wody co stoii na podworku wpada do 'szczelnego' szamba.

 

Pozdro

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, naprawdę? Czyli domek Marzka jest po drugiej stronie ulicy Radońskiej/Lazurowej? Jeśli tak, to dzieli nas nawet rzeczka :)

ula

Cześć!

Znowu trochę nie nadążam za sprawdzaniem strony.

Ale Senser mnie wyręczył, bo przecież był na naszej działce. Dokładnie, to nasza działka jest jakieś 100 m od Radońskiej (teraz Lazurowej), ok. 300 m za znakiem koniec Grodziska początek Odrano Woli. To jest tuż przed zakrętami jadąc w kierunku nowego cmentarza.

W tym tygodniu kończą nam płytowanie G-K. Góra już prawie zrobiona, jeszcze trochę na dole (tam też będzie g-k w kuchniach, wiatrołapach, korytarzu i pomieszczeniach technicznych). Przesunąłem, na po świętach, wykonanie pierwszej warstwy wylewek.

A teraz z innej beczki. Kto ma aktualne informacje na temat szkolnictwa w Grodzisku. Może jakieś opinie. Bo my przymierzamy się do zapisania dziecka do I klasy już w Grodzisku. I wciąż nie wiemy co wybrać. Może jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzek duzo informacji o jakości szkolnictwa jest na stronie grodziska

jesli chodzi o punktyy na egzminie końcowym w klasie 6 to Sp 2 i SP6

czyli http://www.szp2.enter.net.pl/ lub http://szkolanr6.w.interia.pl/

 

pozpostałe maja niższe ilości punktów...

 

ale najlepiej zobaczyć sobie ich strony internetowe...

 

moje bede chodizć do Sp nr 2 w MIlanówku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktos informacje na temat Podstawowej Szkoły Społecznej nr 23 w Grodzisku Maz. na ul. 3 Maja?

 

Akurat ona jest bardzo blisko mnie...to będą informacje wyłącznie zasłyszane od kobiety, która dość dobrze zna te sprawy w grodzisku...pomimo że płatna to ona wcale (ale to podobno) nie jest najlepsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam mam koleżnkę która tam uczyła i zrezygnowała bo było źle... wybrała prywatną podstawówke w Milanówku- w porównaniu z Grodziskiem wysoki poziom średnia z ostatnich lat z egz szóstoklasisty to około 34 pkt na 40 punktów...

 

a ponoc warunki z ZE już do mnie idą ciekawe kiedy dojdą... :roll:

Sylvia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

UWAGA

 

kto musi nawiezc gruzu troche(no pare wywrotek pewnikiem bedzie) :roll:

no i niejestem jescze pewna tak na 100% ale moge przyjac ze od polowy kwietnia bedzie rozwalana spora hala

jezeli bede miala taka mozliwosc rozdysponuje gruzem miedzy nasza grupe, niczego nieobiecuje na 100% 8) , bede miala dostep wiec warto sprobowac :wink:

wiec prosze wpisywac swoje potrzeby (np.lista) :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...