Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Victoria! Super, że śledzisz ten wątek! Myślałam, że nie bywasz tu często, a tu miła niespodzianka! Z ogromną radością przyjęłabym gruz, ale wyobraźcie sobie, że jest to zabronione! Podobno można zwozić na działki tylko ziemię i piach. Dziś byłam w Melioracjach, aby ustalić co mi wolno, a co nie, bo granicę jednego boku wyznacza rzeczka do której w naszych przymiarkach miałaby spływać wodą z działki i chcieliśmy ten drenaż i podniesienie terenu uzgodnić wcześniej z Melioracjami. No i tam dowiedziałam się, że nawożenie gruzu jest zabronione i że częste są donosy ze strony sąsiadów, tak więc trzeba sobie takie nawózki odpuścić. I przy tej okazji dziękuję też Bobo30. To dla mnie potworna informacja, ale prawo jest jakie jest i nie ma rady. Szukam więc ziemi i piachu.

A dla pocieszenia Sylvii, to zrobię to następującymi słowami: zapraszam Cię na swoją działkę. Nie zapomnij tylko o stroju kąpielowym, ewentualnie rybackich kaloszach i o doubezpieczeniu. Ja natomiast będę miała przygotowane oświadczenie, które tylko popiszesz, że wchodzisz na własne ryzyko! I jak? Cieszysz miskę? Poważnie! Nasze piękne lodowisko zamieniło się w bajoro, i nie da rady nawet wejść... A może urządzimy sobie u nas Wilkanocną wojnę na błotko?

xxx ula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz charpagany! spokój! :-)

 

Ula, to o czym piszesz, to pewnie dotyczy wyłącznie działek....i to pewnie działek takich jak twoja...czyli przy rzeczce...ja akurat myślę o drodze dojazdowej...która to jest nawet gminną...ale jeśli ja się nie postaram...to gmina ma to głębiej niż w d...pie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas i na to... :-)

Kochani, życzę wam pięknych, radosnych, słonecznych świąt Wielkiej Nocy

Dla tych już we własnych domach...oby wypełniły całe wasze domy... :-)

Aby nie były oderwane od tego co jest ich istotą...wtedy dopiero są naprawdę pięknę...i wartościowe...

Bożej obecności podczas spotkań rodzinnych...

Mokrego Dyngusa! :lol:

 

Życzy Senser z Senserową oraz Olcią! :-)

 

http://img.interia.pl/kartki/nimg/ka72913.jpg

 

A z drugiej strony...bezpiecznych samotnych budów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...