Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich po przerwie... (leżałam chora 2 tygodnie).

 

Ale ja w innej sprawie... :)

 

Dla tych z Was, którzy są już na etapie wykończeniówki - chodzi mi głównie o meble do kuchni i garderoby - polecałam już stolarza robiącego mi kuchnię. Mogę teraz zamieścić link do albumu z Jego niektórymi rękodziełami:

 

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=40358&q=przykładowe&k=2

 

Robert Rogiński: 608-65-11-49

Powołajcie się na mnie w rozmowie z Nim.

 

Niedługo wrzucę też zdjęcia mojej kuchni :)

 

Pozdrawiam.

Nina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze gdzies to juz bylo, ale pozwole sobie jeszcze raz spytac

 

piach, zwir, tłuczen skad i ile placiliscie

 

betoniarka :oops: mile widziana , skad lub od kogo i za ile

 

prosze tez o speca od pradu zaklad enegetyczny pruszkow (pan Gos?), czy lepiej brac tego polecanego przez zaklad ener... aby poszlo bez wiekszych problemow przylacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie !

 

Czy ktoś z Was mógłby mi polecić dobrych tynkarzy ?

Właśnie mój umówiony wydłużył mi tak rozpoczęcie prac, że nie mogę tak długo czekać.

Chodzi o tynki zewnętrzne mineralne.

 

Dziękuję z góry i pozdrawiam Wszystkich forumowiczów z Opyp !

 

Hanna W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie !

 

Czy ktoś z Was mógłby mi polecić dobrych tynkarzy ?

Właśnie mój umówiony wydłużył mi tak rozpoczęcie prac, że nie mogę tak długo czekać.

Chodzi o tynki zewnętrzne mineralne.

 

Dziękuję z góry i pozdrawiam Wszystkich forumowiczów z Opyp !

 

Hanna W

 

Rozumiem, że chodzi o tynk systemowy...pytanie czy na wełnie czy na styropianie??

Mam sprawdzoną...co prawda nie tanią...ale elewacja w ich rękach i gwarantowane cudo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie !

 

Czy ktoś z Was mógłby mi polecić dobrych tynkarzy ?

Właśnie mój umówiony wydłużył mi tak rozpoczęcie prac, że nie mogę tak długo czekać.

Chodzi o tynki zewnętrzne mineralne.

 

Dziękuję z góry i pozdrawiam Wszystkich forumowiczów z Opyp !

 

Hanna W

 

Rozumiem, że chodzi o tynk systemowy...pytanie czy na wełnie czy na styropianie??

Mam sprawdzoną...co prawda nie tanią...ale elewacja w ich rękach i gwarantowane cudo...

 

Cześć Senser !

 

Ja mam mur 3-warstwowy ceramiczny: cegła+styropian+cegła, także tynk będzie kładziony bezpośrednio na mur. Hmmmm???

 

Pozdrawiam

Hanna W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAPA!!!

 

Może tak będzie łatwiej...

Ponieważ moje starania co do znalezienia jakiejś inszej "lepszej" mapy jakąś nie idą za specjalnie...to może odświeżę sprawę na starej mapie...

Ale, żebym to może jakąś łatwiej/sprawniej/szybciej ogarnął temat to proponuje takie rozwiązanie...

Każdy nie napisze do mnie mejla (nie wiadomość prywatna) z prośbą o wysłanie zdięcia. Ja w mejlu zwrotnym wyślę zdięcie z mapą, tam każdy za pomocą choćażby zwykłego Paint-a niech postara się wyedytować to zdięcie i postawić w miejsce swego domu czerwoną kropkę (przed jej postawieniem proponuje powiększyć zdięcie, tak aby się nie okazało, że wasz "dom/działka" na dużym zdięciu nie zajął pół gminy :-) Tak zapisane zdięcie (zapisz jako) proszę ponownie do mnie odesłać i podpisać nickiem z forum.

Tak będzie mi łatwiej wszystkich was nanieść...

W Win XP sprawa jest jeszcze prostsza...

Można użyć ikonki po podwójnym kliknięciu zdięcia drugiej od prawej (na dole) i po prostu "namazać" kropkę ze swoją nieruchomością...

Ci którzy będą mieli problem zrobię to indywidualnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobo zyczę szybkiego powrotu do zdrowia

Rob no ja nie wiem czy 2 tyg ja czekałam 2 mies :evil:

obecnie stoje przed dylematem budowac w 200 6 i liczyć an ot że skoro powiedizlie zę kompleksowo beda zakładac prąd w 2007 to podłączą czy na to nie liczyć i zaczynac w 2007? skłąniam sie ku wersji nie liczenia... :-? bo jesli zacznę w 2007 to jest szansa zę jelsi dadza mi prąd opieor w 2008 to odm pusty nie będzie stał i czekał na prąd... a tak gdybym zaczeła za rok na agregacie to istnieje takie ryzyko... :cry:

i tak zmaierzams kargę do URE wysłać... a co mi tam nie chcą ropzatrzyc odwołania bo podpisałam umowe to napisze sakrge ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser – miałem zapytać się, czy to żółciutkie cacuszko to Twoje. Dość długo nie przejeżdżałem przez Musuły i jak zamiast zwykłej cegły zobaczyłem sympatyczny tynk – straciłem pewność, czy to aby na pewno Twoja posiadłość, ale na załączonym obrazku przekonuję się, że tak. Czy pamiętasz jakie to kolory wybrałeś na tynk (szukamy także w żółciach i analizujemy różne odcienie, a Twój całkiem nam się spodobał)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser – miałem zapytać się, czy to żółciutkie cacuszko to Twoje.

 

Pewnie, że moje :lol:

 

Dość długo nie przejeżdżałem przez Musuły i jak zamiast zwykłej cegły zobaczyłem sympatyczny tynk – straciłem pewność, czy to aby na pewno Twoja posiadłość, ale na załączonym obrazku przekonuję się, że tak.

 

Dokładnie moja...poprzednia strona tego wątku i tam masz całą galerię fotek...

Oj tak...coś w tym jest...na cudzej ścianie się podoba....ale samemu ciężko wybrać :-)

 

Czy pamiętasz jakie to kolory wybrałeś na tynk (szukamy także w żółciach i analizujemy różne odcienie, a Twój całkiem nam się spodobał)

 

Pewnie, że pamiętam...pół roku studiowania...elewacja leży ze dwa tyg... zapomnieć nie sposób...

Terranova: elewacja: 140D opaski 140C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...