Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A czy ktoś z was wie, gdzie tu w naszych okolicach można kupić jakieś tanie i ciekawe/ładne tujki??

 

Hej Senser

W Józefinie zaraz za szkołą (jadąc od katowickiej) jest dość spora szkółka na pewno coś wybierzesz

Tylko czy 30 zł za półmetrową tujkę, wprawdzie b. ładną, to drogo czy tanio?

A ja bym potrzebowała ze 30 sztuk :( .

Mniejsze (25 - 30 cm) po ok. 10 zł. Tylko kiedy to urośnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Sporo rosline jest do kupienia w Józefinie w szkółce panstwa Wawruch . Inne gospodarstwo jest w Żelechowie od strony Jastrzębnika u państwa Nowosielskich . Jeszcze inna na granicy Grodziska i Milanówka u Mariusza Maja. Jesli szukacie małych firm zakładających ogrody przydomowe to moge podać kilka namiarów. Darek B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupe Ozarowska juz ostrzeglam, ale Grodzisk i okolice tez blisko (nawet znalazłam swoją ulice w Ozarowie na mapie grupy :) ), zatem

chcialam Was tez ostrzec przed firma Instal Bud z Ozarowa, mieszcza sie przy Poznanskiej - zolty budynek blisko kosciola.

Wykonuja prawie wszystko, ale nie sami, po prostu podnajmuja najtansze ekipy, ktore chyba nie maja za wiele pracy.

Przykro mi to pisac, ale tynk po miesiacu zaczal pekac, a Pan nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci (chociaz podobno mamy 12 miesiecy gwarancji). Kretacz jakich malo.

Szczerze ostrzegam - po wielu, wielu poprawkach jeszcze przed odebraniem prac, teraz czeka nas wymiana calej elewacji prawdopodobnie na wlasny koszt. Brak slow. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Sensera i Sylvii

 

Takie pytanko - jakis czas temu (w lutym tego roku) pisaliscie o ZE Pruszkow i ogolnie udalo mi sie wywnioskowac, ze trzeba sie wystrzegac przylacza budowlanego tylko od razu uderzac po docelowe.

 

Moglibyscie w skrocie wytlumaczyc dlaczego, bo nie chcialbym sie wkopac w jakies dziwne terminy i oplaty

 

Dzieki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy badałeś swoją wodę? Ja dzwoniłam do Sanepidu w Grodzisku dwa tygodnie temu i powiedzieli, że nie badają i że najbliżej można to zrobić w Sochaczewie lub w Warszawie.

Pozdrawiam

Agathea

 

Ooooo :o

To może faktycznie już się coś zmieniło...

Ja już parę miesięcy temu...może nawet i na jesieni zeszłego roku...

Aż dziwne...ale skoro ci tak mówili to pewnie tak jest....

Ale, że najbliżej aż w W-WIE?? Nawet nie w Prszukowie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, na forum jestem od jakiegoś miesiąca ale dopiero dzisiaj was znalazłam! :D

błakałam sie po całym forum w poszukiwaniu ekipy budowlanej na stan surowy i niec nie wskórałam.... a termin leci strasznie szybko....

dom bedziemy stawiać w Granicy, witam więc wszystkom z tej cudnej miejscowości i okolic!!!

 

przepraszam że tak od razu nękam was pytaniami ale mam w sumie dwa problemy, które może udało by wam się rozwiązać:

 

1. polećcie prosze ekipe na stan surowy (termin rozpoczęcia prac sierpień - a ja znalazłam jedną, która miała byc sensowna i średnio droga - a po miesiącu zwodzenia okazała się makabrycznie droga!!!)

 

2. i powiedzcie o co chodzi z tym wysyłaniem wiadomości - dlaczego niektóre przeze mnie wysłany doszły juz dawno a część umieszczona jest w folderze - do wysłania???

 

dzięki i witam sie jeszcze raz GORĄCO!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po długiej przerwie!

Muszę się pochwalić, że proces przeprowadzkowo-dokumentowy zakończyliśmy :D Mieszkamy legalnie, wszystkie możliwe umowy podpisaliśmy, kwity przerobione na nowy adres, jednym słowem zaczynamy nowe życie na wsi. Nie możemy się jeszcze nadziwić, że nasz dom faktycznie stoi, a my w nim :wink: Młodszy syn miał początkowo nawyki stadne, ale powoli mu mija. Starszy natomiast tęskni za miastem i swobodą. Pozdrawiam Was wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joskul moje gratulację :-)

Niebawem dołącze (mam nadzieję) do twojego grona...

Nasz córcia jest zbyt mała aby już "złapała" jakiekolwiek nawyki (5m) więc złapie już te pochodzące z naszego domu....i wiem, że będzie taka jak córka naszych znajomych....jak do nas przychodzi (jeszcze do bloku) to pierwsze co robi to skacze po podłodze :lol: nie żeby na złość...ale ona nie wie co to blok :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser i bobo, dzięki wielkie. Senser, ale ze mnie gapa- gratuluję córy :oops: Niech Wam zdrowo rośnie. Co do nawyków dziecięcych, to nie możemy przekonać Huberta (młodszego) do gry w piłkę na trawie (no, łące raczej..). Ciągle tłucze nią na tarasie i trzyma się blisko domu. Na końcu działki jest lasek i on się chyba boi do niego podejść. Ciekawe, ile wytrzymają nasze szyby!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Joskul,

my też mamy nadzieję zamieszkać w sierpniu/przełom września. Nasza mała (10m) bardzo płakała jak przyjeżdżaliśmy na działkę i już się martwiłam, że taka mała a już złapała bakcyla dużego miasta. Pomogło przesadzenie do spacerówki i jazda twarzą do kierunku jazdy. Ma widocznie już dość gapienia się na swoich staruszków.

Mam pytanko do Ciebie: jak i co trzeba załatwić żeby się formalnie wprowadzić (odbiory itp.)

Pozdrawiam

Agathea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, na forum jestem od jakiegoś miesiąca ale dopiero dzisiaj was znalazłam! :D

błakałam sie po całym forum w poszukiwaniu ekipy budowlanej na stan surowy i niec nie wskórałam.... a termin leci strasznie szybko....

dom bedziemy stawiać w Granicy, witam więc wszystkom z tej cudnej miejscowości i okolic!!!

 

przepraszam że tak od razu nękam was pytaniami ale mam w sumie dwa problemy, które może udało by wam się rozwiązać:

 

1. polećcie prosze ekipe na stan surowy (termin rozpoczęcia prac sierpień - a ja znalazłam jedną, która miała byc sensowna i średnio droga - a po miesiącu zwodzenia okazała się makabrycznie droga!!!)

 

2. i powiedzcie o co chodzi z tym wysyłaniem wiadomości - dlaczego niektóre przeze mnie wysłany doszły juz dawno a część umieszczona jest w folderze - do wysłania???

 

dzięki i witam sie jeszcze raz GORĄCO!!!!

 

Aska,

No to jestemy sasiadami! Na jakiej ulicy masz dzialke? My na Podlesnej - miedzy ulica Pruszkowska a szkola w Nowej Wsi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, na forum jestem od jakiegoś miesiąca ale dopiero dzisiaj was znalazłam! :D

błakałam sie po całym forum w poszukiwaniu ekipy budowlanej na stan surowy i niec nie wskórałam.... a termin leci strasznie szybko....

dom bedziemy stawiać w Granicy, witam więc wszystkom z tej cudnej miejscowości i okolic!!!

 

przepraszam że tak od razu nękam was pytaniami ale mam w sumie dwa problemy, które może udało by wam się rozwiązać:

 

1. polećcie prosze ekipe na stan surowy (termin rozpoczęcia prac sierpień - a ja znalazłam jedną, która miała byc sensowna i średnio droga - a po miesiącu zwodzenia okazała się makabrycznie droga!!!)

 

2. i powiedzcie o co chodzi z tym wysyłaniem wiadomości - dlaczego niektóre przeze mnie wysłany doszły juz dawno a część umieszczona jest w folderze - do wysłania???

 

dzięki i witam sie jeszcze raz GORĄCO!!!!

 

Aska,

No to jestemy sasiadami! Na jakiej ulicy masz dzialke? My na Podlesnej - miedzy ulica Pruszkowska a szkola w Nowej Wsi...

witam! witam! nasza działeczka jest na wprost szkoły, bedę miała okna w okna szkoły! ulica Malczewskiego! pomiędzy nami tylko ulica Kochanowskiego! to faktycznie niedaleko! a dzieci masz? jak tak , w jakim wieku? aśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...