Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Macie może namiary na przyzwoitego hydraulika do rozprowadzenia kanalizacji tzw. stanu "0"

 

Mirosłąw Żarnowski

 

0502-124-422

 

Współpracowaliśmy z nim w 100% i chwalimy sobie

 

witam,

 

I ja współpracowałem z Panem Mirosławem - również polecam. Właśnie w zeszłym tygodniu została napełniona instalacja wodą a w sobotę uruchomiona - i wszystko działa :)

 

Schody i kominek zrobione, obecnie parkiety się układają. Poza tym szukam mebli kuchennych... może ktoś mógłby kogoś polecić kto robi to dobrze i za przyzwoite pieniążki?

 

pozdrawiam

Tommi

 

 

a u nas się nie sprawdził i na etapie 0 zrobił kilka błędów, potem wzięlismy kogos innego, polece gdy wszystko będzie już działało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, fajnie. Gdzie bedzie stawiac? Gdzies w naszych okolicach?

 

Wszystkie inne, no widac, ze lato Wam sluzy. Tyle nowosci na raz... :-) Fajnie tak budowac, co?

 

Wszystkie zainteresowane, poszukuje zainteresowanych Internetem w naszej (konkretnie bliskiej mojej) okolicy. Jest taka firma, http://www.kajetany.net i oni dzialaja na tych terenach. Jednakze juz w Opypach nie moge ich namierzyc, a soft mam dobry. Ale pisza, ze jak sie zbierze z 10 osob to chetnie zainwestuja w taka okolice. Mowa oczywiscie o dostepie radiowym. Ja mam juz troje. Potrzeba jesze z 7 osob. W gre wchodza okolice takie jak Opypy, Radonie, Kady i tym bliskie.

Dajcie znac.

 

 

Pozdro

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce ktos może sprzedać siatki budowlanej??? nikt nie stawia teraz ogrodzenia??? musze jakąś na 3 miesiące zamontować a nie chce kupować nowej...

chętnie też nabędę kibelek.

zastanawiam się jeszcze nad toi toiem, ale nie wiem czy nie za drogo, ktoś miał?

aśka

 

 

Z chęcią bym odstąpił swoją siatkę...ale niestety grosza na ogrodzenie naeazie nie ma... :-)

 

Kibelek mam od Jaya, drewniany z dostępem do netu....jego będę mógł oddać za jakiś miesiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...