Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Przedwczoraj nad moją działeczką latał sobie taki ultralekki samolocik (coś a la dwuosobowa motolotnia). Nie jest to odosobniony przypadek. Dość często widuję jakieś motolotnie czy spadolotnie. Czy ktoś może wie skąd one startują? Albo nawet sam lata?

 

Tak tego jest dużo nad naszymi okolicami...nie wiem czy coś się nie zmieniło...ale podobno goście od motolotni mają lotniksko na tyłach jednostki wojskowej w Książenicach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

No faktycznie ostatnio straszny ruch samolotowo-śmigłowcowy. Ostatnio żartowaliśmy, że mamy tak samo jak kolega mieszkający koło Okęcia.

Senser, kupiłeś drewno do kominka? Ja wczoraj zamówiłem dąb po 150 zł średnio suchy, porąbany. Gość przywiezie mi też torf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam drzewo już z chyba pół roku...zresztą widać je z asfaltu :-) Mam 13 mp. dębu z jakąś ilością akacji (w celu przetestowania :-) ) Wychodziło mi to po jakieś 140 zł za mp. bez układania na budowie...

Jak sprzed pół roku to pewnie cena nieaktualna. Choć już nakupiłem mam nadzieję z zapasem po 150 zł z dowozem to może mi też podeślij namiary - może się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z listy ogłoszeń.

Szukamy kafelkarza, ale nietypowego, dobry, tani i żeby zaczął w przyszłym tygodniu.

 

Robota będzie 10 km od Żyrardowa w stronę Skierniewic, łazienka 25m2, bez wodotrysków, płaskie kładzenie (nie karo czy inne wygibasy)

 

Jak będziecie na tyle uprzejmi i będziecie podawać namiary, podawajcie też cenę jaką biorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem dobrze pisałem i nadal dobrze piszę. Na pewno jest dobry i szybki (u mnie zrobił 100 m^ gresu na podłogach + glazura na ścianach w kuchni, łazience i toalecie + fugowanie tego wszystkiego + jedną ściankę działową GK + stelaże i ich obudowanie + zamocowanie białego montarzu np. wanny, sedesów, kabiny prysznicowej i zajęło to nie pamiętam dokładnie ile dni ale na pewno mniej niż 2 tyg). Natomiast na pewno są od niego tańsi (choć i drożsi też ;-) ) i nie za bardzo wierzę że akurat nic nie ma w tej chwili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...