Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam Szanownych Ziomków.

Mam takie nietypowe pytanko>

CZy ktos z Was może coś powiedziec o "Dachprofilu" z Janek (sprzedają Plannję)? i o składzie "Zapolscy" z Wały miedzeszyńskiego?

Chce kupić blachodachówkę i jestem tak zkołowany, że sam już nie wiem którą mam wybrać, a cena jest znacznie różna na tą samą blachodachówkęproszę o jakieś opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser, - czy podczas wyboru dostawcy blachy brałeś rówbnież Dachprofil z Janek oraz jestem ciekaw czy Dach Serwis z Podkowy ma jakąś stronę internetową i swoją ekipę dekarzy?

 

Dachprofil wymiękał z ceną, przyjechał nawet do mnie do domu ich handlowiec, ale rozłożył tylko ręce i powiedział, że oni nawet w takiej cenie tej blachy nie kupują... :lol:

Mają bardzo dobrą ekipę do Plannji.

A tu mają swoją stronkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet wykopał mi studnie. było ok, dopóki nie zaczęła byc potrzebna, czyli do wczoraj. a wczoraj ani ani, wody brak. pierwszy przestój na budowie.

chwilowo wodę wzięłam od sąsiada, facet ma dzisiaj spróbowac dokręcić studnie... ale jak sie nie uda?

 

jak długo trwa załatwianie wody u nas w pruszkowie? nie mam jeszcze projektu... ile dni musze liczyć do podłączenia mi wody na działce? woda jest w drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

a ja nieszczęśliwa nadal szukam na już dekarzy:(

bobo i Tommy serdeczne dzięki za pomoc

nikt nie chce robić mojego dachu :(

pomocy!! plizzz

 

Nie napisałaś dlaczego nikt nie chce robić Twojego dachu. Przecież karpiówka nie jest taka straszna. Jakiej firmy jest dachówka? My mamy też karpiówkę (dawniej Wiekor, teraz chyba Koramic). Dach robił nam Adam Miłoszewski. Namiary podawałem na forum. Teraz nie mam przy sobie. Ale mają stronę Ad_dach. Spróbuj. Może p. Adam zrobi Twój dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobo jak tam wasze GK? Dąbrowski właśnie kończy u nas drobne zabudowy. A potem jak skończy u Ciebie to wraca do nas.

A wiecie, że załatwiliśmy pozwolenie na oczyszczalnię. A więc i w Grodzisku można. Zobaczymy, bo firma juz wybrana i zostało tylko ostateczne podłączenie. Wzięliśmy taką biologiczną, z bakteriami tlenowymi. Podobno zdecydowanie mniej osadu niż w innych typach. Zobaczymy czy się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet wykopał mi studnie. było ok, dopóki nie zaczęła byc potrzebna, czyli do wczoraj. a wczoraj ani ani, wody brak. pierwszy przestój na budowie.

chwilowo wodę wzięłam od sąsiada, facet ma dzisiaj spróbowac dokręcić studnie... ale jak sie nie uda?

 

jak długo trwa załatwianie wody u nas w pruszkowie? nie mam jeszcze projektu... ile dni musze liczyć do podłączenia mi wody na działce? woda jest w drodze...

 

Hej,

 

Jak głęboką masz obecnie studnię? U mnie to około 30m, a lustro wody było gdzieś na 4m. Podczas budowy wody mi nie brakowało.

Ja się trochę naczekałem na wodę, formalności zacząłem załatwiać gdzieś w grudniu, projekt chyba był około lutego/marca. Pewnie dałoby się szybciej tyle, że sam wodociąg zrobili dopiero około maja - o ile dobrze pmaiętam. Jakby co mogę dać namiary na kobitkę, co u mnie robiła projekt - ponieważ robiła dla kilku działek jednocześnie to projekt z uzgodnieniami kosztował mnie 1100PLN, w pojedynke pewnie by było dużo więcej. I formalności załatwiałem raczej w Michałowicach, nie w Pruszkowie.

 

A tak poza tym to przeprowadzka już tuż, tuż... Jak nic się nie wydarzy, to w najbliższą sobotę się przenosimy :) teraz jeszcze listwy przy podłodze, kabelek od telefonu podłączyć, a reszta na wiosnę :) Aaa i na drzwi wewnętrzne muszę trochę poczekać, ale bez tego da się żyć...

 

pozdrawiam serdecznie

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich "sąsiadów"

Marzek jak się to robi? "załatwiliśmy pozwolenie na oczyszczalnię". Ja pytałem w Nadarzynie to dostałem NIE bez prawa do dyskusji-inna rzecz ze w planach nam wpis "szambo szczelne". A podobno działania proekologiczne są priorytetowe. W okolicznych gminach to inwestorzy jesze wsparcie fin. dostają. A ja znalazłem taką BIO co oczyszcza w 98% i zajmuje tylko 4m2.I nie bedzie-macie jakies pomysły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet wykopał mi studnie. było ok, dopóki nie zaczęła byc potrzebna, czyli do wczoraj. a wczoraj ani ani, wody brak. pierwszy przestój na budowie.

chwilowo wodę wzięłam od sąsiada, facet ma dzisiaj spróbowac dokręcić studnie... ale jak sie nie uda?

 

jak długo trwa załatwianie wody u nas w pruszkowie? nie mam jeszcze projektu... ile dni musze liczyć do podłączenia mi wody na działce? woda jest w drodze...

 

A kto ci w końcu wiercił studnie?? Czy, jeśli dobrze kojarze ci do których dostałaś ode mnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry wszystkim!

 

Inet juz jest. Zrealizowalem niestety najdrozsza mozliwa konfiguracje. Czyli polecialem po radiu. Daje internet na 3 domy. Osiedlowka pelno geba. Namowilem sasiada ktory ma kabelek z TPSA, na zmiane Neostrady na DSL 2Mb i wyjdzie nam po 75 pln netto, jak na trzech rozlozymy. Calkiem solidne pasmo i calkiem przystepna cena. Postawie sobie jakiegos klienta SIP i bede mial telefon bez abonamentu za 7 gr za minute. Koszta to 3 routery bezprzewodowe po 300 pln, 3 anteny i kable i mocowania w sumie za 600 pln. Plus oplata aktywacyjna za DSLa 299 pln. Razem 1500 pln za hardware, 300 za uslugi zewnetrzne w TPSA.

Firma http://kajetany.net stwierdzili, ze nie ustawia sektora w nasza strone. Ze oni skupiaja sie na gminie Nadarzyn i tyle.

Jest jeszcze w Ksiazenicach S4B. Maja maszt w Ksiazenicach na terenach Breviter'a. Dla zainteresowanych link http://www.obiektyw.info/index.php/article/Obok+nas/all/full/968. Tylko cena abonamentu jest dyskusyjna. Jest tez Bool, ale oni sa kiepscy i nie dolatuja chyba nawet do Kad.

No, ale jakby ktos chcial mieszkac w moich bliskich okolicach to zapraszam :-).

 

Pozdro

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, pozbylem sie ostatniej juz porcji smieci budowlanych :-)

7 metrowy kontener z ZGKiM stal u nas 5,5 dnia, wiec swobodnie moglem zbierac brudy i go zapelniac.

Od teraz rozpoczyna sie sortowanie smieci w domu :-), swoboda trwala zaledwie 3 tygodnie.

 

Nie wiecie kto odbiera w tych okolicach posortowane worki ze smieciami?

 

Pozdro

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...