Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witamy kolejnego Grodziszczaka :-) choć już niebawem opuszczę to miasto...ale nie za daleko :-)

 

Przeprowadzka.... :-) dziś właśnie wychodzi glazurnik z łazienki...a to pierwsza łazienka...i na jakiś czas ostatnia...oj wymęczył nas w sumie ten gość...wymęczył...to nie taka bezstresowa firma jak pan Judka :-)

Trwają prace hydrauliczne....jutro konsorcjum elektryczne wchodzi pozakładać gniazdka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Senser

A no jest coś takiego, jak kanał zwrotny. Może tylko nie tak się nazywa. Działa to tak. Użytkownik wysyła żądanie pobrania danych przez tradycyjne łącze (dial-up, GPRS) i wtedy via satelita (szybkim łączem, do 1024 kB/s) dostaje żądane dane. Usługa nazywa się bodajże Onet Satelita. Trzeba do tego mieć antenę satelitarną oraz modem satelitarny. Podobno jest to dobre. Tylko, czy rzeczywiście. Koszt chyba od 70 do 170 zł na miesiąc (w zależności od przepustowości łącza). Plus koszt modemu (ponoć od 300 do 1000, w zależności od możliwości, te najdroższe również pozwalają odbierać TV cyfrową). Tyle reklamy. Czy ktoś to zna lub zna kogoś, kto to ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie ile może kosztować mb gotowej, polakierowanej barierki balkonowej z sosny, taki typowy krzyżak?

bobo30 - niestety nie mam balkonu więc z własnego doświadczenie nie wiem. Pamiętem że taki balkon widziałem kiedyś w dziennikach budowy - ale spędziłem kilka minut na poszukiwaniach - bez rezultatu ... Może ktoś inny będzie wiedział ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajcek, ja jestem zainteresowany, będę robił drewniany taras i poszukuję dobrego stolarza. Daj namiar na priv lub na [email protected].

Z góry dziękuję.

 

MAM JESZCZE PILNE OGŁOSZENIE

Opiekunka do dziecka pilnie poszukiwana. Nasza sprzedała dom i chce się wyprowadzić gdzieś daleko więc za długo już nie skorzystamy. Jeśli ktoś może polecić to bardzo proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Wygląda na to, że my też będziemy należeć do tej grupy :D

Mamy działkę w okolicach jaktorowa - blisko czarnego lasu.

Mam takie pytanie - ile zajmuje dojazd do wa-wy trasą katowicką? A wogóle to jeździcie krakowską czy alejami?

 

Poczytałem sobie o przedszkolach, szkołach itp i wszystkim bardzo serdecznie dziękuję - to przekonuje, że nie zamierzamy się wyprowadzić na pustynię :D

 

Jesteśmy na etapie planowania (czytaj walk i kłótni) oraz próbujemy dokupić trochę ziemi od sąsiada żeby powiększyć działkę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - ile zajmuje dojazd do wa-wy trasą katowicką? A wogóle to jeździcie krakowską czy alejami?

 

Witamy w grupie!

Tylko katowicką, aleje sobie od razu odpuść. Ja mieszkam w Radoniach i pracuję na Żurawiej (jest to odległość ok 40 km). Od momentu wejścia do samochodu do wjazdu do garażu w pracy mija 40 minut. Sama trasa do Janek to ok 10-15 min w zależności od tłoku. Jeśli jeździsz ostrożnie to musisz dodać parę minut bo ja jadę raczej szybko.

Raz pojechałem alejami i zajęło mi to grubo ponad godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...