Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

wyciął mi przy okazji jedyne drzewo - dwumetrowego pięknego dęba - "bo było im niewygodnie sypac piach z wykopu" (oczywiście wcześniej jęczałam jak mi na nim zależy i oczywiście bez konsultacji ze mnągo wyciął)

ale nic to. mąż tonował moje zapędy użycia pięści.

 

Pięści?? Ja bym sk...syna powiesił...sosna może, dwa lata urośnie druga, ale za dęba bym powiesił!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tommi, nie zostało ci troche stempli???

Hej,

 

Wiesz, że nawet nie wiem :oops: Generalnie miałem mało stempli, bo moja ekipa miała takie metalowe/rozkładane, w sumie gdzieś około 30-40szt. kupiłem. Ale w jakim są stanie i ile ich jest - to muszę sprawdzić - najwcześniej w czwartek rano, póki co jestem wyjechany.

 

pozdrawiam serdecznie z Mediolanu

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wookasch mi tez ustnie powiedzieli ze wszystko bedzie ok tylko Mars mimo pozytywnej opinii Pruszkowa nie wyraził zgody i sprawa sie rypła...

mam nadzieję, że u Ciebie tak nie bedzie...

 

Tak tylko teraz juz niby maja sie Marsa nie pytac, tylko wyslac im informacje. Wszystko przez to, ze sie skrocil ten odcinek linii napowietrznej. Moze maja jakies tam ustalenia, ze do 100 m. to nie musza sie pytac Marsa, tylko powyzej...

 

Zobaczymy

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to jest normalna praktyka ZE. Mówią że 2-3 lata, ale jak zrobisz projekt na własny koszt - to 6 miesięcy. Ktoś mądry tłumaczył mi że to taka forma łapownictwa ...

 

Wszystko ok, ale przeciez ja nie mam zamiaru wywalic z wlasnej kieszeni ok. 4k PLN na projekt, tylko bede wystepowal o zwrot poniesionych kosztow.

 

pzdr

Wookasch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to jest normalna praktyka ZE. Mówią że 2-3 lata, ale jak zrobisz projekt na własny koszt - to 6 miesięcy. Ktoś mądry tłumaczył mi że to taka forma łapownictwa ...

 

Wszystko ok, ale przeciez ja nie mam zamiaru wywalic z wlasnej kieszeni ok. 4k PLN na projekt, tylko bede wystepowal o zwrot poniesionych kosztow.

 

pzdr

Wookasch

Jak? Do kogo? Ktoś Ci w ZE powiedział że Ci zwrócą? Poważnie :o ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

historii, ciąg dalszy

 

słupy w domu nie zostały piostawione - z winy architekta, bo nie umieścił ich w rzutach - tak tłumaczą wykonawcy.

z winy wykonawców - bo projekt czyta się do końca, a w rysunkach konstrukcyjnych były i to na kilku stronach - tak twierdzi architekt.

z winy kierownika budowy - bo oglądał budowe ze dwa razy po ich "nie postawieniu" i oczywiście wszystko było o.k. - tak twierdzi nie wiem kto, ja napewno uwazam go współwinnego (za każdą wiyte (około 30 min) bierze 120zł.

 

winnych więc brak - pierwsza gromka awantura pomiędzy inwestorami została zaliczona - będą poprawiać, jakimiś metalowymi opaskami (po uzgodnieniu tego z konstruktore)

 

i znowu jest miło i przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wookasch ja bym na zwrot nie liczyła... :wink:

 

Jak? Do kogo? Ktoś Ci w ZE powiedział że Ci zwrócą? Poważnie :o ?

 

Nikt mi nic nie mowil, ale bede o to walczyl. Wiem, ze jest to mozliwe, nie wiem tylko jak w tym ZE. No zobaczymy.

Oczywiscie licze sie z "pewna" strata, no ale zobaczymy.

Na razie czekam... :D

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dlugo sie nieodzywalam

 

czy ktos korzystal z uslug CHEMABUDU?????????sa ok

 

musze kupic w najblizszym czsie troszke rzeczy

 

 

dzieki

Victoria

 

 

czy bedziemy mieli jakies spotkanko?????????

 

Hej,

 

Jeśli chodzi o Chemabud w Sokołowie/k Janek to ja korzystałem - brałem beton i bloczki betonowe - w/g mnie są ok.

 

pozdr.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałabym dołaczyć do klubu....Buduję w Milanówku i w tym tygodniu kończymy ściany (hurraa!!!! ); potem wieniec i dach.....O ile pogoda sie utrzyma :)

 

Ktoś pytał o przyłacze gazowe....My robilismy projekt u p. Jacka Suchowicza - zrobił szybko i pozałatwiał wszystko w gazowni. I generalnie tak jak chcielismy.....

A namiary na wykonawcę też mam - przyszedł, dwa dni i było po sprawie.Ma sprytny sprzęt i dobrych ludzi.Polecam.....

BTW - w gazowni w Grodzisku nastapiły jakieś przetasowania i teraz nie jest to już filia, tylko oddział i nie można załatwić miliona spraw, które można było przedtem. Oddział jest teraz w Pruszkowie i to tam trzeba jeździć z większością rzeczy. Polecam więc najpierw konsultację telefoniczną, żeby nie jeździć dwa razy....

 

Tańsze stemple mozna kupić w Grodzisku, za stacja gazową, mniej więcej na przeciwko "Alberta" - jadąc z W-wy po lewej. Skład jest schowany własnie za stacją gazową, ale ceny ma lepsze...I można negocjować:)

 

Poszukuję natomiast informacji o sprawdzonych sprzedawcach dachówki ceramicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...