Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

no mam nadzieje ze sie doczlapiemy :evil: :cry:

 

samochod z rana jedzie na budowe, no a ja z dzieciakami zabardzo niewiem jak mam dotrzec srodkami masowego razenia na miejsce spotkania :o

moze ktos podpowie :lol: to wtedy napewno bedziemy

 

start bedzie z centrum i co dalej ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie sie odbylo. Na takim spotkaniu w realu bylem pierwszy raz (z tego forum) i bylo bardzo ale to bardzo milo, nie wiem kiedy uciekly 3 godz i musialiesmy z zonka sie ewakuowac zeby zmienic dziadka ktory sie dzial na strazy z nasza 14 miesieczna pociecha :)

Ale jestesmy dumni bo nie wyszlismy pierwsi, prawda Senser.

Ogolne podsumowanie spotkanie rewelka i juz nie moge sie doczekac nastepnego :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja podsumuje. Na spotkaniu byli:

 

Senser

Wg +3

Joskul

Ula i Sławek(a gdzie pies? refleks szachisty :lol:)

Sylvia1+1

Bobo30 +2

Jajcek +2

W sumie 16 osób w tym 5 dzieci.

 

Ja na spotkaniu czułam sie jakbym widziała starych przyjaciół, a nie przygodnych znajomych. Zjawiła sie stara gwardia i nowy Jajcek, który nadaje na tych samych falach :D

Było super i wesoło. Naszym dzieciom aż za bardzo, ale chyba wpuszcza nas jeszcze kiedys do Giovanniego/ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo za pozno tu zajrzalam zeby sie zalapac na spotkanie

czasu ostatnio jak na lekarstwo a kazda wolna (a nawet czasem te zajete) chwile poswiecam na szukanie projektu - coraz bardziej sklaniamy sie do D03 muratora; niestety malo osob go buduje i marne informacje na temat ewentulanych pulapek w projekcie

 

mam nadzieje, ze skoro tak Wam dobrze idzie organizacja spotkan z nastepnym nie bedzie problemu; chociaz blisko to my do grodziska nie mamy niestety a tu trzeba zdazyc na 19 na dobranocke (pod grozba utraty zycia a co najmniej ciezkich obrazen ciala)

 

pozdrawiam serdecznie wszystkich sasiadow blizszych i dalszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...