Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Geodeta Sławomi Krekora 502 270 466

Kurcze ten gość powinienen mi chyba odpalać.. :lol:

 

rozumiem, ze go polecasz?!?

myśmy mieli z nim dość nieprzyjemne doświadczenia...

spieszyło nam się , by ogrodzić działke, mąż miał do niego namiar (skąd, nie wiem) zadzwonił i mówi że potrzebuje najdalej w środe mieć wymierzone granice... on na to, że wczesniej jak w piatek nie da rady. więc stary na to, ze poszuka jeszcze gdzie indziej a jak nie znajdzie geodety, który zrobiłby to szybciej, to do niego zadzwoni i potwierdzi. znalazł innego, który miał czas od razu, więc go ugadał i juz. geodeta do urzędu, a z urzędu do nas dzwoni, że inny geodeta pobrał papiery i juz to robi i on teraz już nie może...

więc staruszek znowu do pana Kregory dzwoni, a on na to, że te papiery go cos kosztowały i on tego w urzedzie nie odwoła!!!!

i co? mało uczciwy facet, jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geodeta Sławomi Krekora 502 270 466

Kurcze ten gość powinienen mi chyba odpalać.. :lol:

 

rozumiem, ze go polecasz?!?

myśmy mieli z nim dość nieprzyjemne doświadczenia...

 

Hmm... ja też go w sumie polecam, bo przyjechał, szybko zrobił, mało wziął, fakturę wsyatwił.... Nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Aśka...zdarzają się czasem takie historie..mi tak jak przedmówcy i kilku innym osobą, którym go poleciłem nie mają zastrzeżeń....

 

podejrzewam, ze gdybysmy poczekali do piatku i skorzystali z jego usług, też nie mielibysmy zastrzeżeń co do samej jego fachowosci, rzecz w tym że usiłował przymusić nas do skorzystania z jego usług. a to już jest nieuczciwe.

 

a co do tynków, to cos mi doradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Wszystkich !!!

Będe budowal w Ksiazenicach okolice Grodziska Mazowieckiego w marcu 2006 roku jak na razie poszukuje elektryka ktory zrobi mi przylacze elektryczne czy ktos zna takiego z okolic ktory nie zdziera ?

Wlasnie czekam na warunki techniczne nie wiem czy bede mial pozwolenie do marca a jak nie to zrobie na zagospodarowanie dzialki.

pozdrawiam.Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego jednego, który niestety tani nie jest, ale wart jest wydania tej kasy. Nasz murarz mówił, że widział różnie rozporwadzone instalacje przez różnych elektryków, ale ten jest najlepszy. Podobno prawdziwe dzieło sztuki. Na dokładkę pracuje (wraz z żoną) w ZE Pruszków przez co wiele może. Dziś jedziemy dać mu zatwierdzone przez starostwo projekty. A on sam je zgłosi w odpowiadającym mu terminie. Bo to jest tak, że ZE od dostarczenia mu projektów ma 3 miesiące na podłączenie. Ale Ty nie wiesz kiedy tak napawdę ono nastąpi. Może nawet za miesiąc. Do tego czasu w twoim domu musi być już rozprowadzona instalacja. Tak więc on sobie dopasuje termin rozprowadzenia instalacji w domu do tereminu wykonania przyłącza. Bardzo możliwe, że będzie nawet startował w przetargu na przyłącze naszej działki do sieci energetycznej. Jeśli chcesz telefon do niego to daj jakoś znać. Niebawem (ale może to być z naszej winy nawet w styczniu) poznamy jego ofertę i będziemy mogli podzielić się wrażeniami. ula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...