Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

_bogus_ dziekuje serdecznie!

 

Na pewno pojawia sie kociaki, ale juz w Polsce w swoim domu... Na razie za wczesnie, mialabym wrazenie, ze probuje Timuszka zastapic... a nie da sie.

 

Ja tez chcialam wszystkim zyczyc spokojnej bezproblemowej budowy, samych wspanialych wykonawcow, satysfakcji ze swoich domow i mieszkania w nich! No i samej pomyslnosci w Nowym Roku, niech Wam sie darzy i kazdemu jakas kumulacja w lotka trafi! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wookasch ja bym na zwrot nie liczyła... :wink:

 

Jak? Do kogo? Ktoś Ci w ZE powiedział że Ci zwrócą? Poważnie :o ?

 

Nikt mi nic nie mowil, ale bede o to walczyl. Wiem, ze jest to mozliwe, nie wiem tylko jak w tym ZE. No zobaczymy.

Oczywiscie licze sie z "pewna" strata, no ale zobaczymy.

Na razie czekam... :D

 

pozdr.

 

No to sie doczekalem.

Ogolnie co do zwrotu za projekt - nic sie nie udalo :(

Co do terminu przylaczenia - 4 mies. od daty dostarczenia projektu do ZE.

A to juz duza zmiana - z 3 lat...

No nic, musze poszukac jakiegos taniego projektanta, bo cena 4k za kawalek linii napowietrznej to troche przegiecie...

 

pozdr.

Wookasch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze moze dopisze pare info - moze komus cos sie przyda.

 

1. Jezeli droga prowadzaca do Waszej dzialki jest Wasza wlasnoscia, a chcielibyscie ja przekazac gminie to istnieje jeszcze przez pol roku taka mozliwosc. Pozniej Gmina nie bedzie musiala takiej drogi przejac, jak na razie musi. Po blizsze info zapraszam na priv.

 

2. Nie wiem czy czytacie pytania i odpowiedzi do Burmistrza na stronie Grodziska. Czasami warto. Ostatnio pojawilo sie pytanie nt mozliwosci zwiekszenia czestotliwosci kursowania WKD-ki do Grodziska. Obecnie nie jest to mozliwe, ale wladze spolki WKD maja w planach zrobienie "mijanki" w okolicach stacji Brzozki (600 m od mojej dzialki :) ) co umozliwi zwiekszenie ilosci pociagow.

 

 

A teraz czas na moje pytanko.

 

Dzieki EM za odradzenie Ław-budu. Szukam innej pracowni architektonicznej. Mam nadzieje, ze pomozecie. Ula i Sławek polecaja architekta na Saskiej Kepie, ale niestety to dla mnie duzo za daleko. Moze ktos jednak zna architekta z okolic Grodziska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ewentualnie mogę Ci polecić naszą Panią architekt. Robiła nam za przyzwoite pieniądze projekt indywidualny. Jesli chodzio strone architektoniczną to bez zarzutu - projekt idealny jesli chodzi o estetyke i funkcjonalnośc. Duzych błędów konstrukcyjnych też nie było, ale za to było kilkanaście drobniejszych błędów w konstrukcji. Na szczęście mielismy świetną ekipę murarsko-ciesielską i majster wychwycił w pore wszystkie te błędy i im zapobiegł. Korzystała z jej usług Ewak39. Ewa jesteście zadowoleni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w Nowym 2006 Roku!

Długo się nie odzywaliśmy, bo wykończeniówka nas wykańcza. Zostało nam trochę podłóg, jedna łazienka, jedno WC, ściany do malowania, schody wewnętrzne. Reku już praktycznie uruchomiony, ale nie mam jeszcze doświadczeń, bo fachman musi jeszcze zainstalować anemostaty i wszystko wyregulować. Kominek działa i grzeje całkiem nieźle. Cały czas mamy kłopot z poziomem zasilania, bo niestety zbyt mało mocy mamy. Muszę ponownie uderzyć do RE z pytaniem kiedy zamierzają się wywiązać z umowy na moc docelową. Nie będzie problemu od wiosny kiedy nie trzeba będzie dogrzewać prądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Grodzisk, Nadarzyn i okolice!!!

 

Bedę budował w Milanówku, więc się przyłączam do grupy z mojego powiatu!

:lol:

 

Aktualnie poszukuję ekip, jeśłi macie jakies które możecie polecić, będę wdzięczny za pomoc....

 

Tymczasem pozdrawiam, i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku!!! :D

Rysiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...