Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Mam do Was pytanie odnośnie cen działek na lini WKD Michałowice -Podkowa Lesna.Jesteście najlepiej zorientowani.W jakiej cenie kształtują sie dzialki na linii WKD Michałowice Podkowa do 1 km do WKD.Wiem,ze w Podkowie czy Komorowie ceny sa kosmiczne,ale czy nie ma ciekawych mniejszych miejscowosci na lini WKD w ktorych ceny sa przystepne?Chcialbym w tym roku kupic dzialke i w przyszlym roku zaczac budowe wymarzonego domu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do Was pytanie odnośnie cen działek na lini WKD Michałowice -Podkowa Lesna.Jesteście najlepiej zorientowani.W jakiej cenie kształtują sie dzialki na linii WKD Michałowice Podkowa do 1 km do WKD.Wiem,ze w Podkowie czy Komorowie ceny sa kosmiczne,ale czy nie ma ciekawych mniejszych miejscowosci na lini WKD w ktorych ceny sa przystepne?Chcialbym w tym roku kupic dzialke i w przyszlym roku zaczac budowe wymarzonego domu.

 

pozdrawiam

 

Witaj,

 

Obok mnie była (nie wiem czy jeszcze jest) wolna działka ( w Granicy vis-a-vis szkoły w Nowej Wsi) - jakieś 800m od WKD - z tego, co ostatnio słyszałem te cena kształtuje się na poziomie 45-50Euro/m2. Działka prawie w całości uzbrojona - jest prąd (przyłącze), woda ( studnia wykopana) oraz gaz w ulicy (tylko zrobić przyłącze - jakieś 2m.), bez kanalizy - ma być w 2007.

 

pozdrawiam

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parr,

Widziałem działkę w tej samej okolicy. Tym razem w Nowej Wsi, ale po drugiej stronie drogi jest Granica (to "dzielnica" Osiedla Komorów). Ma 950 metrów kwadratowych, jest 120 m od przystanku WKD, przy asfaltowej ulicy (w niej WSZYSTKIE media, w tym kanalizacja). Wokół domy jednorodzinne. Do szkoły w Nowej Wsi - 900 metrów, w Komorowie - 1,5 km lub jeden przystanek kolejki WKD. Do Pruszkowa (osiedle Prusa) - 800 metrów. Cena (podobno do negocjacji) 180 zł za metr kwadratowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Życzę Wam wszystkiego najlepszego w 2006 roku!

 

Ja w kwestii formalnej - może jakieś małe lub większe spotkanko (póki bobo30 jest jeszcze na chodzie)?

 

Coraz bliżej rozpoczęcia sezonu. Pytań coraz więcej pojawia się na naszej grupie, grupowiczów też przybywa.

Liczę, że Marzek w końcu znajdzie czas na pojawienie się na spotkanku. Waldi z żoną też, Pieczareczka z rodziną, IzaT... No i dajmy Victorii szansę wręczenia płytek.

 

Co prawda jestem już kuta na 8 nóg przed wykończeniówką przez co czuję się znakomicie i nie mogę doczekać się wiosny, to chętnie spotkam się z Wami, a z nowoprzybyłymi wymienię się informacjami.

 

Z doświadczenia już wiem, że gdy zaczyna się budowanie to nikt nie myśli o spotkanich towarzyskich, dlatego teraz jest chyba dobra pora na pomoc przyszłym budowniczym.

 

My startujemy 19 kwietnia! Umowa z wykończeniowcem już podpisana. A do tego czasu będą już przyłącza, rozprowadzona elektryka i alarm. Okna są zamówione, kocioł kupiony, instalatorzy CO i reku czekają na hasło.

 

Proponuję spotkanie w któryś weekend. Z uwagi na bobo trzeba się spieszyć. Przecież ona jest duszą towarzystwa! 14/15 stycznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w kwestii formalnej - może jakieś małe lub większe spotkanko (póki bobo30 jest jeszcze na chodzie)?

 

Proponuję spotkanie w któryś weekend. Z uwagi na bobo trzeba się spieszyć. Przecież ona jest duszą towarzystwa! 14/15 stycznia?

 

Tez jestem za a ta date to juz 3 miesiace temu podawalem ;-) jesli chodzi o 14 bo 15 umnie odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ... Ula ... dziękuję za dobre słowo

ja na spotkania towarzyskie to tylko na leżąco, a w restauracji to chyba na stole :lol: , no niestety, ale nie przejmujcie się mną

następnym razem będę :D

 

dobrze, że materiały na wykończenie zamawiam u brata, albo przez telefon bez zaliczek w zaprzyjaźnionych składach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej

ja 14-15 co prawda w domu, ale przybycie na spotkanie z moim 5-letnim zlotkiem chyba mija sie z celem; niestety nie mam go w ten weekend gdzie zostawic; mysle ze jakos tak co 10 sekund moglabym wysluchac jeku 'kieeeedy juz pojdziemy?' ewentualnie 'nuuuudzi mi sie'

a szkoda :( bo odczuwam nieustajacy glod porad na rozne tematy - mimo ze nieoceniona Ula zasypala mnie informacjami oraz kontaktami, ktore pozwolily w koncu ruszyc z miejsca

 

pozdrawiam noworocznie i zimowo

pieczareczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej

ja 14-15 co prawda w domu, ale przybycie na spotkanie z moim 5-letnim zlotkiem chyba mija sie z celem; niestety nie mam go w ten weekend gdzie zostawic; mysle ze jakos tak co 10 sekund moglabym wysluchac jeku 'kieeeedy juz pojdziemy?' ewentualnie 'nuuuudzi mi sie'

a szkoda :( bo odczuwam nieustajacy glod porad na rozne tematy - mimo ze nieoceniona Ula zasypala mnie informacjami oraz kontaktami, ktore pozwolily w koncu ruszyc z miejsca

 

pozdrawiam noworocznie i zimowo

pieczareczka

Inni tez przychodza z dziecmi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak, nasze pociechy narobiły ostatnio takiego hałasu, ze się zastanawialismy czy nas jeszcze kiedys tam wpuszcza, a dwie dzielne-samodzielne dziewczynki zamówiły sobie same deserki bez konsultacji z rodzicami, oj było wesoło

Oj tak tak dziewczynki byly bardzo rezolutne

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...