Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Oj, chyba mocno byś sobie krzywdę zrobił...

Jeżdzą nawet traktorkami po 5 m3, ale nie chciałbyś chyba co 2 tyg. szamba opróżniać?? :-)

Musisz wyjść z innego założenia...a skończysz na standardzie czyli 10 m3 (taki jest max, bez dodatkowego zezwolenia i większych komplikacji)

 

Dzieki za odpowiedz, ale ja wcale nie celuje w 5 m3

Chodzilo mi o te "wieksze pojemnosci".

Chodzi mi o to, zeby po zapelnieniu szamba, szambiara wybrala wszystko na raz.

I przy okazji - moze ktos zna ceny wywozu i w ogole jego zasady (tzn. za co dokladnie sie placi - z m3, za przyjazd itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Oj, chyba mocno byś sobie krzywdę zrobił...

Jeżdzą nawet traktorkami po 5 m3, ale nie chciałbyś chyba co 2 tyg. szamba opróżniać?? :-)

Musisz wyjść z innego założenia...a skończysz na standardzie czyli 10 m3 (taki jest max, bez dodatkowego zezwolenia i większych komplikacji)

 

Dzieki za odpowiedz, ale ja wcale nie celuje w 5 m3

Chodzilo mi o te "wieksze pojemnosci".

Chodzi mi o to, zeby po zapelnieniu szamba, szambiara wybrala wszystko na raz.

I przy okazji - moze ktos zna ceny wywozu i w ogole jego zasady (tzn. za co dokladnie sie placi - z m3, za przyjazd itp)

 

Ja korzystam z wozów 10 m3 (takie mam szambo), płacisz niejako za przyjazd (nie ważne czy wyjedzie z 10 m3 czy z 7 m3). Ja płacę u jednej firmy 160,00 zł u innej 140,00 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w małym szoku...w "małym" dlatego, że on osobiście u mnie nie pracował u mnie pracował drugie "G", w szoku dlatego, że w sumie słyszałem o nich/ o nim dużo superlatyw...jego osobiście nie znam...

Ale faktycznie, nic tak nie irytuje jak brak kontaktu, to jak dla mnie może przyćmić najlepszą robotę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko kto jedzie na spotkanie forumowiczów w marcu? pkp czy własnym dojazdem ? moze byśmy sie umówili?

Też już o to pytałem :-)

Poprzednio mi się jakąś chciało...teraz cholera jakąś mi się nie chce?? :-)

Nie wiem czy nawet są jeszcze miejsca??

 

A swoją drogą jak pięknie umarł śmiercią naturalną temat naszego spotkania... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nie jedziemy. Ale może zorganizujemy coś na miejscu. Dawno się z Wami nie widzieliśmy. Już prawie wszystko wykończone. Z dużych rzeczy pozostały drzwi wewnętrzne (mają być na koniec lutego). Oraz schody. No i malowanie. I powinno być pięknie. Zobaczymy. Glazury już wszystkie. Podłogi też. A zostały nam jeszcze meble do naszej kuchni. Na razie korzystamy z babcinej (w mniejszym mieszkaniu). No i próbuję coś wywalczyć ze zwiększeniem mocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy ktos sie orientuje czy w naszym obrebie jest jaks wypozyczalnia metalowych szalunkow?

Zamierzam na wiosne ruszyc z budowa i chcialem sie zorientowac czy nie wyjdzie to taniej niz kupowanie drewna.

 

Z gory dzieki za pomoc.

Nie wiem czy potrzebujesz na stropy, czy do czegoś innego. My braliśmy tylko do stropów z firmy DOKA. To jest po drugiej stronie Wa-wy w Zielonce ale wyszło lepiej niż z deskami, bo stropy mieliśmy lane na budowie. Ławy chyba wszyscy robią z desek. A fundamety najczęściej z bloczków betonowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry! mam pytanko

możecie podac mi date, a w zasadzie 3 daty:

- kiedy podpisaliście umowe z ZEWT Pruszków

- kiedy dostarczyliście im ksero pozwolenie na budowę

- kiedy oni podpieli wam prąd?

 

Bo dziś dostałam pismo że w trybie natychmiastowym mam im dostarczyc pozwolenie na budowe.. . przeca nei załatwie tego w 30 dni... :roll:

hmm termin przyłaczenia mam na III 2008, więc nie starałam sie w tym kierunku... bo pozwolenie mam ważne tylko 2 lata a tu do terminu przyłaczenia mam ponad dwa.. ktoś ma pomysł jak to rozwikłac...? zamierzałam wszystkie papierki załatwiać w wakacje czyli za 5-6 mies... a ZEWT mnie straszy że przesunie mi termin podpiecia o czas kiedy im tego nie złożę... :evil:

Sylvia1. Może rzeczywiście zapytaj ZEW-T. U nas żadnego pozwolenia nie dostarczaliśmy, aż do dnia przyłączenia. Tak więc nie wiadomoo co chodzi. A wiecie, że u nas to trwało. Umowa jest z października 2001, pozwolenie z grudnia 2001, a prąd podpieli dopiero w lipcu 2005.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry! mam pytanko

możecie podac mi date, a w zasadzie 3 daty:

- kiedy podpisaliście umowe z ZEWT Pruszków

- kiedy dostarczyliście im ksero pozwolenie na budowę

- kiedy oni podpieli wam prąd?

...../quote]

 

Ja umowę podpisałem jakiś rok temu. Termin przyłączenia mam na luty 2007 . To chyba jakaś większa akcja z tymi pozwoleniami, bo mi też przysłali pismo tydzień temu, z prośbą do dostarczenie pozwolenia.

Na szczęście pozwolenie mam, a budowa była rozpoczęta na jesieni.

 

Ciekaw jestem po co im te pozwolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...