Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ula i Slawek, Senser

dzieki za odpowiedzi - milo to slyszec.

Wiedzialem, ze gmina jest przyjazna, nie wiedzialem wlasnie jak ze starostwem.

 

Aczkolwiek ostatnio i gmina i starostwo troche mnie wkurzylo.

Mam wypis i wyrys z planu zagospodarowania z 08.2005 i chcialem zalaczyc to do pozwolenia na budowe. I zarowno gmina jak i starostwo odbijalo pileczke w sprawie przedluzenia waznosci tych papierkow.

W koncu sie dowiedzialem (po kilku rundkach pomiedzy gmina i starostwem) ze to do projektu nie jest potrzebne.... Eehh..

Ale ogolnie wrazenia pozytywne. No jeszcze tylko mi zostaje przekazanie drogi gminie - Wydzial Gospodarki Nieruchomosciami nie jest zainteresowany, ale trudno - beda musieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chetnie przyjechala ale na 100% moge sie zadeklarowac jakos ze 2,3 dni przed spotkaniem wiec nie wypowiadam sie na temat terminu; na pewno odpadaja wszelkie dni robocze - bylabym w stanie dojechac na 20-sta jak sadze

 

co do tempa zalatwiania pozwolenia - jedni mowia, ze beda lada moment zmiany personalne i sie pogorszy, drudzy, ze to nie ma znaczenia; chcialam zlozyc na wszelki wypadek pozwolenie koniecznie w lutym, ale widze ze sie nie uda :( mam nadzieje, ze mimo wszystko zaczniemy budowe jeszcze w kwietniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął tydzień.

 

Podsumowanie pierwsze spotkania naszej grupy 7 lub 8 kwietnia:

 

1. ewak39

2. sylvia1

3. bobo30

4. być może pieczareczka

5. Tommi

6. Waldi z żoną

7. ula i sławek

 

Czy jeszcze ktoś może już teraz podjąć ostateczną decyzję?

Victoria? Jajcek?...

Niestety nie mam jeszcze grafiku na kwiecien i nie wiem jak bede pracowal :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, Jajcek, dlaczego nie masz w stopce już odnośnika do projektu Twojego domu? Zrezygnowałeś? Bo wiesz, już dawno temu miałam Ci powiedzieć, że moja znajoma taki wybudwała w Warszawie przy moście Siekierkowskim i że jeśli chcesz, to mogłabym z nią porozmawiać, abyś mógł go zwiedzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, Jajcek, dlaczego nie masz w stopce już odnośnika do projektu Twojego domu? Zrezygnowałeś? Bo wiesz, już dawno temu miałam Ci powiedzieć, że moja znajoma taki wybudwała w Warszawie przy moście Siekierkowskim i że jeśli chcesz, to mogłabym z nią porozmawiać, abyś mógł go zwiedzić.

Troszke nam sie plany zmienily ale z domu nie rezygnujemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął tydzień.

 

Podsumowanie pierwsze spotkania naszej grupy 7 lub 8 kwietnia:

 

1. ewak39

2. sylvia1

3. bobo30

4. być może pieczareczka

5. Tommi

6. Waldi z żoną

7. ula i sławek

 

Czy jeszcze ktoś może już teraz podjąć ostateczną decyzję?

Victoria? Jajcek?...

 

 

Cześć,

 

My (ja i moja druga połowa) wstepnie byśmy sie pisali na 8 kwietnia, jeśli 7 to do 18. Wieczór juz zajety.. Wstepnie, bo nie wiem czy nie dostane "urlopa".

 

BTW: Musze się pochwalić, że lada moment składamy wniosek o pozwolenie. Dzis spotykam sie z wykonawca, zeby dogrywac szczegoly, ale mysle ze w kwietniu wbijemy lopate.

 

:lol:

 

PS> Szukam informacji o rodzajach tynków zewnetrznych. Wiem ze sa akrylowe, silikatowe, ale nic wiecej nie wiem (wady/zalety). Ryje forum od 2 h, ale nic nie znalazlem. MOze ktos cos doradzic, wrzucic jakis link?

 

Bobo30 : Gratulacje!!!!

 

Pozdrawiam,

Rysiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS> Szukam informacji o rodzajach tynków zewnetrznych. Wiem ze sa akrylowe, silikatowe, ale nic wiecej nie wiem (wady/zalety). Ryje forum od 2 h, ale nic nie znalazlem. MOze ktos cos doradzic, wrzucic jakis link?

Pozdrawiam,

Rysiu

Jakbys cos znalazl to wrzuc tu bo tez jestem bardzo zainteresowany tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...