Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

4, i przeczytałam tu o glazurniku który jest swietny i robi teraz u bobo (gratuluję jeszcze raz!!!!) może jekiś telefonik?

 

Ten "Glazurnik" to dla ciebie jak znalazł...oprócz tego, jak "słyszysz" świetnie układa glazurę to jest również pełny wypas jeśli chodzi o elewację. To ja poleciłem go Bobo właśnie po wykonanej u mnie elewacji. 100% bezpieczeństwa z tym panem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

4, i przeczytałam tu o glazurniku który jest swietny i robi teraz u bobo (gratuluję jeszcze raz!!!!) może jekiś telefonik?

 

Ten "Glazurnik" to dla ciebie jak znalazł...oprócz tego, jak "słyszysz" świetnie układa glazurę to jest również pełny wypas jeśli chodzi o elewację. To ja poleciłem go Bobo właśnie po wykonanej u mnie elewacji. 100% bezpieczeństwa z tym panem...

to podziel się namiarami na niego :D :D :D

tu albo na priv...

z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aska witam

prosze przytaknij ze jestes z komorowa-granica :D :D :D :D

jejku ja tu nikog nieznam moze bybylo troszke razniej :oops:

 

dzieci mialy isc do szkoly tej w samej centrum komorowa od kolejki caly czas prosto(wstyd sie przyznac ale nipamietam ulicy :oops: )

ale znalezlismy przedszkole w michalowicach gdzie przyjeli cala 3 i najstersze chodzi tam do "0"

 

Przestroga!!!!!!!!!!!!!!!!! na temat przedszkola w michalowicach

-zmuszaja dzieci do jedzenia ( na poczatku informowalismy zeby niepodawac mleka, bo zjada kaszke rano. Niesamkuje jej mleko i juz ale przetwory mleczne pochlania bardzo chetnie. no niestety panie sa nieedukowalne i zmuszaly ja caly czas do zjadania mleka - final takize zaczela plakac namysl ze trzeba isc do przedszkola, wieczorem idac spac placze i prosi zeby niezaprowadzac do przedszkola. po dlugim siedzeniu w godzinach rannych w przedszkolu kied dziecko placze i proszi ze by jej niezotawiac wydusila z siebie ze pani kaze pic te ...........mleko, no dobra powiem pani zeby niedawala, dzieciak ze strachem w oczach lapiac za noge prosi zeby nic niemowic pani, ze powiedziala ze kaza pic mleko no to sie miara przebrala, zabraniaja dzieciakom informowania co sie dzieje za dzrwiami ZGROZO

 

Final taki ze musze i to jak najszybciej zmienic przedszkole na przyjazne dziecku a nie na instytucje dajaca marne pensje osobom ktore z powolaniem do pracy w przedszkolu sie rozminely!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś zda relacje ze zlotu w Muratorze. Mniej więcej to samo jak w zeszłych latach?? Warto było jechać??

A trzeba bylo byc :p

A tak serio nie wiem jak bylo w zeszlym roku ale mi sie podobalo bylo poprostu za$$% znaczy rewelacyjnie juz czekam z niecierpliwoscia na nastepne takie spotkanko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma co tu pisac naprawde wszyscy forumowicze sa tak sympatyczni i serdeczni ze atmosfera byla jak na imprezie ze starymi znajomymi. jesli chodzi o organizatora to byla pyszne zarełko i napoje nawet alkoholowe :wink: bylo rozdanie dyplomow za najlepsze dzienniki w roznych kategoriach, byly konkursy i oczywiscie nagrody redakcja rozdala duuuzo giftów :lol: :lol: wogole tego nie da sie opisac to trzeba przezyc :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co pisać. Trzeba to przeżyć. Zdjęcia zamieszczone na forum dobrze obrazują atmosferę. Ludzi dużo. Żarcia też. Nawet kelnerzy byli. Masa konkursów. Wielu doradców forumowych jak jareko, stary, pchełek czy niezły. Sporo amatorów aparatów foto. Masa grupek żyjących własnym życiem. Poznałam tylko kilka osób, bo moje grono też mi wystarczało. Zobaczyłam na żywo Maksia, Jagnę, Rydza i wielu innych forumowiczów. Przywitałam się z moim forumowym mężem - SławkiemD i Zygmorem. Fajni z nich ludzie. Muzycy byli troszkę za głośni. Ale wybaczam im, bo grali fajną muzykę. Gdzie się nie obejrzałam tam był Jajcek. Taaak..., generalnie to spotkanie nazwałabym "JAJCEK".

Elektrycy dziś właśnie skończyli :D. Niezły wchodzi jeszcze w tym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty się dwoiłeś i troiłeś :D. Grupa nadarzyńsko-grodziska rules! Sporo nas było: Ty z żonką, Zygmor z żonką, sylvia1, Joskul, jareko też jest z Grodziska, Sławek i ja. Ktoś jeszcze?

Zapomniałam powiedzieć, że każdy dostał też siatkę gadżetów.

kze z zonka buduje w warszawie ale od lat mieszka w Grodzisku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aska witam

prosze przytaknij ze jestes z komorowa-granica :D :D :D :D

jejku ja tu nikog nieznam moze bybylo troszke razniej :oops:

 

dzieci mialy isc do szkoly tej w samej centrum komorowa od kolejki caly czas prosto(wstyd sie przyznac ale nipamietam ulicy :oops: )

ale znalezlismy przedszkole w michalowicach gdzie przyjeli cala 3 i najstersze chodzi tam do "0"

 

Przestroga!!!!!!!!!!!!!!!!! na temat przedszkola w michalowicach

-zmuszaja dzieci do jedzenia ( na poczatku informowalismy zeby niepodawac mleka, bo zjada kaszke rano. Niesamkuje jej mleko i juz ale przetwory mleczne pochlania bardzo chetnie. no niestety panie sa nieedukowalne i zmuszaly ja caly czas do zjadania mleka - final takize zaczela plakac namysl ze trzeba isc do przedszkola, wieczorem idac spac placze i prosi zeby niezaprowadzac do przedszkola. po dlugim siedzeniu w godzinach rannych w przedszkolu kied dziecko placze i proszi ze by jej niezotawiac wydusila z siebie ze pani kaze pic te ...........mleko, no dobra powiem pani zeby niedawala, dzieciak ze strachem w oczach lapiac za noge prosi zeby nic niemowic pani, ze powiedziala ze kaza pic mleko no to sie miara przebrala, zabraniaja dzieciakom informowania co sie dzieje za dzrwiami ZGROZO

 

Final taki ze musze i to jak najszybciej zmienic przedszkole na przyjazne dziecku a nie na instytucje dajaca marne pensje osobom ktore z powolaniem do pracy w przedszkolu sie rozminely!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

słuchaj, mam takie marzenie założyc własne przedszkole w granicy przy samej szkole, powinno mi się udać, takie małe kameralne (sama mam dwójke w wikeku przedszkolnym i planuje zaraz trzecie, a cięzko mi się z nimi rozstać, stąd ten pomysł) ale to dopiero od września. tak że troche trzeba by było poczekać, ale moge polecic przedszkole w ursusie, tam może nie jest cudownie, szczególnie u starszaków, ale u maluszków jest super, takich sytuacji nie ma. i od alej jerozolimskich odbijasz na ursusu tylko kawałeczek, więc duzo dzieci jest własnie z pruszkowa, granicy, komorowa itd. jak chcesz to podam ci namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z takim pytankiem nt ogrodzenia.

Mysle nad ogrodzeniem siatka z prefabrykowana podmurowka.

Ma ta podmurowka mniej wiecej wygladac tak jak tu

http://www.plast-met.pl/siatki4.htm

Niestety firma jest troche daleko a ich przedstawicielowi za bardzo sprowadzanie tego sie nie oplaca :/

Szukam producenta lub dystrybutora czegos takiego w okolicach Warszawy - moze wiecie cos na ten temat ?

Ostatecznie sam sobie sprefabrykuje, ale wolalbym jednak znalezc taki produkt gotowy.

 

pozdrawiam

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...