Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

SPOTKANIE 8 KWIETNIA !!!!!!!!!!! :D :D :D

proponuję : 15.00

miejsce:nowa knajpka o nazwie ??????? pomiędzy Milanówkiem i Grodziskiem

Lista obecności:

 

ewak39 - szt. 4 :)

ula i sławek - szt 2 plus pies?

bobo30 - szt 4(mam nadzieję) :)

senser - szt 3?

wg- szt 4?

joskul- szt 1

sylwia1- szt 2? :)

victoria - szt1?

jajcek-szt. 3 :)

nina mirgos i bard13 - szt.3 :)

pieczareczka - szt.1 :)

ostry- szt.2 :)

godul1 - szt.1 :)

 

PROSZę O ZGłOSZENIA POZOSTAłYCH GRUPOWICZóW, EW. ZMIANY W LICZBIE SZTUK :D :D

witam serdecznie "nowych" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić!!!!

 

Właśnie odebrałem uprawomocnione pozwolenie na budowę!!!!!!!

 

Niech tylko już śnieg stopnieje i jazda!!!

 

PS. Co do spotkania.My (2 szt) bedziemy na 60%. Czy można się tak zadeklarować, czy tez wiąże się z rezerwacj ai nie ma dochodzenia w ostatniej chwili?

 

Pozdr,

Rysiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

My będziemy, oczywiście! Nie wiem jeszcze czy z psem, bo trzeba by było się dowiedziedzieć, czy do tej restauracji wolno przychodzić z psami i jeśli Zygmor ma suczkę to nasz kochaś nie da nam spokoju i będzie wyrywał się do panny. Dlatego może Senser, jeśli będziesz robił rezerwację proszę spytaj czy wyrażają zgodę na pojawienie się z psem/psami.

Lista chyba jeszcze nie jest zamknięta, bo chyba w najbliższym czasie zawita na nią Waldi i napisze, czy dołączy do spotkania z żoną. Może Marzek jeszcze zabierze głos... Jeśli kogoś pominęłam a się zgłosi to będzie jeszcze weselej! Izat? Zmień zdanie, przyjedź! Ryśku, nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale w DaGiovannim nie było problemu z większą liczbą gości. A w tym wypadku czy będzie nas 35 czy 40 to już nie powinno zrobić większego problemu.

Słuchajcie, jak wygląda centrum włókiennicze? Jak rozpoznać, w którym miejscu skręcić w prawo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka biała, duża buda trochę dalej za Lidlem, nazywa się to Centrum Firan Maxa, albo jakoś podobnie.

Za Lidlem jeśli jechać z Grodziska ;-) Po prawej stronie drogu, często przed tą "budą" stoi kilka Smart'ów (mają je jako firmowe samochodziki). Trzeba skręcić z drogi Grodzik-W-wa w drogę do tego Centrum i później w lewo (brama drewniana, las itd) by wjechać na teren restauracji. Domki są w lesie, z bali, kryte strzechą. Jak nie bedzie liści to je widać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejj, słuchajcie, to spotkanie mamy w Gnieździe! bo tak nazywa się ta knajpa. W takim razie ostrzegam. Słyszałam o niej, że jest droga, znajomy rano w Walentynki rok temu zarezerwował stolik dla 4 osób na wieczór, ale okazało się, że rezrewacji pracownicy sie wyparli. W tym czasie jakimś dwóm biznesmenom zniknęło wszystko co mieli w kieszeniach kurtek pozostawionych w szatni. Ceny jakoś będziemy musieli przełknąć, rezerwację potwierdzić warto minimum dwa razy, aby nie spotkało nas to co mojego kolegę i warto opróżnić kieszenie przed oddaniem rzdeczy do szatni. Hej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Ułka i Slawek

My pewnie edziemy z nasza pieszczocha, ale gdyby miala komus sprawiac problem, to zamkniemy ja w samochodzie.

 

Odebralem przed chwila decyzje o dlesieniu i tu mieszane uczucia, kosztowac to nas bedzie tylko 5.000zl.

Ciekawe jak bedzie dalej, bo jescze troche decyzji przed nani.

 

Piozdrawiam, do milego...

 

[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

dobrze wiedzieć, ze jest taka grupa na Forum. A my budujemy właśnie pod Grodziskiem Mazowieckim.

 

Startujemy za parę dni z ambitnym planem spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w naszym domku :-)

 

Pozdrowienia dla Grupowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygmor bardzo chętnie poznam Waszą pieszczoszkę. My swojego Camela też możemy zamknąć w samochodzie. Był w nim podczas spotkania w Muratorze. Musimy się tylko dowiedzieć, czy wolno nam będzie przyjść z psami. Byliśmy z Camelem na pierwszym spotkaniu grupy, bo nie wiedzieliśmy ile ono potrwa, a jechaliśmy aż z Gocławia. Teraz mieszkając w Grodzisku zwykle zostaje on w domu. Ale utarło się że jest zawsze z nami.

5.000zł to sporo, jak za samą zgodę na wycięcie drzew. W głowie mi się to nie mieści. My też musieliśmy wyciąć dwie olchy, ale zapłaciliśmy gminie tylko 40zł plus kilka złotych za znaczki na składanym wniosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...