Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Cześć!

Przepraszam, że siedzieliśmy cicho, ale spraw mieliśmy dużo. Przyjechał hydraulik i musieliśmy spędzić trochę czasu na budowie. Właściwie po świętach będziemy tam już chyba mieszkać. Najpierw hydraulik będzie dokańczał pierwszy etap robót, a 24 kwietnia przyjeżdżają wykończeniowcy i spędzą na naszej budowie najbliższe miesiące swego życia. Będą tu minimum do sierpnia. Dziś miło się zdziwiliśmy. Przejeżdząjąc koło budowy, aby tylko sprawdzić czy kabina wc jeszcze stoi, gały wyszły nam na wierzch, bo okazało się, że postawiona została elektryczna skrzynka przyłączeniowa! Jeśli nasi elektrycy dociągną do niej kabelek z domu to będziemy mieli już własny prąd! Fajny prezent wielkanocny!

A piwko Asza jest pierwsza klasa. O hospitalizacji mowy być nie może. Wpraszamy się na ważenie. Adam, kiedy?

Joskul, odbijam słowa pochwały. Kota masz superanckiego i na pewno jest większym czyścioszkiem od naszego psa. Gdyby nie my, to Camel pewnie zarósłby brudem. We środę wykąpał się właśnie w czymś, co mogłabym nazwać nielichym błotem. Potem przez dwa dni tylko odkurzalismy to co z niego spadło. Sławek chce drugiego takiego samego psa, ale uświadamiam mu, że już teraz nie kontrolujemy brudu, jaki znosi Camel.

W każdym razie spotkanko grupy było udane, ale Jajcek, wg, Bard13, Bobo30, Rysiu i Victoria mają w portki po lekcjach w parku (jeśli o kimś teraz pamiętałam niech nie myśli, że mu ujdzie na sucho :)). Ja tu dźwigam gazety z artykułami o tynkach i nikt nie przyjeżdża! Do tego wg miałam przekazać pozdrowienia od Karoliny i Zosi, a Bobo30 dodatkowo, że panie pamiętają i czekają na sygnał, że pora wyznaczyć ścieżki. Ale, że mamy święta zostaje Wam to wybaczone. Wesołych świąt wszystkim! ula i Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Przepraszam, że siedzieliśmy cicho, ale spraw mieliśmy dużo. Przyjechał hydraulik i musieliśmy spędzić trochę czasu na budowie. Właściwie po świętach będziemy tam już chyba mieszkać. Najpierw hydraulik będzie dokańczał pierwszy etap robót, a 24 kwietnia przyjeżdżają wykończeniowcy i spędzą na naszej budowie najbliższe miesiące swego życia. Będą tu minimum do sierpnia. Dziś miło się zdziwiliśmy. Przejeżdząjąc koło budowy, aby tylko sprawdzić czy kabina wc jeszcze stoi, gały wyszły nam na wierzch, bo okazało się, że postawiona została elektryczna skrzynka przyłączeniowa! Jeśli nasi elektrycy dociągną do niej kabelek z domu to będziemy mieli już własny prąd! Fajny prezent wielkanocny!

A piwko Asza jest pierwsza klasa. O hospitalizacji mowy być nie może. Wpraszamy się na ważenie. Adam, kiedy?

Joskul, odbijam słowa pochwały. Kota masz superanckiego i na pewno jest większym czyścioszkiem od naszego psa. Gdyby nie my, to Camel pewnie zarósłby brudem. We środę wykąpał się właśnie w czymś, co mogłabym nazwać nielichym błotem. Potem przez dwa dni tylko odkurzalismy to co z niego spadło. Sławek chce drugiego takiego samego psa, ale uświadamiam mu, że już teraz nie kontrolujemy brudu, jaki znosi Camel.

W każdym razie spotkanko grupy było udane, ale Jajcek, wg, Bard13, Bobo30, Rysiu i Victoria mają w portki po lekcjach w parku (jeśli o kimś teraz pamiętałam niech nie myśli, że mu ujdzie na sucho :)). Ja tu dźwigam gazety z artykułami o tynkach i nikt nie przyjeżdża! Do tego wg miałam przekazać pozdrowienia od Karoliny i Zosi, a Bobo30 dodatkowo, że panie pamiętają i czekają na sygnał, że pora wyznaczyć ścieżki. Ale, że mamy święta zostaje Wam to wybaczone. Wesołych świąt wszystkim! ula i Sławek

Ojej :oops: gazety z tynkami :o :cry:

Ula po swietach pedze do was na budowe po gazetki jesli jeszcze są :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Jajcek, z tego co zrozumiałam do nas masz też blisko. Mieszkamy koło żółtego sklepu "Martusia" na ulicy Bairda. Ale spotkanie na budowie także jest możliwe :). Wybierz gdzie i kiedy i nas tylko powiadom. Wiedzę o tynkach Sławek ma w małym paluszku.

Toc dwa bloki od nas mieszkacie

Po swietch na pewno jakos sprobuje sie z wami z kontaktowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani w święta. Wszystkiego dobrego dla Was. Szybkich przeprowadzek do własnego domku.

 

Co do spotkania to ze smutkiem zawiadamiam, że nie byłam, bo mi się mój synek rozchorował (przeziębił się :( ), a ja bez niego nigdzie się na dłużej nie ruszę (mleczarnia musi być obecna :lol: jak mówi mój mąż).

Bardzo mi szkoda, ale na następne spotkanie to ja już będę pewnie jechała z własnego domu, a więc będzie blisko.:) :)

Nawet na forum ostatnio nie wchodzę, bo nie mam skąd. :cry: Taka nędza. Dobrze, że budowa się kończy. Zostało nam do zrobienia: kominek, panele podłogowe, schody wewnętrzne, wszelkie barierki i drzwi wewnętrzne. I już. Ufff...

Przeprowadzka w lipcu.

 

Ewak39 bardzo Ci dziękuję za prezent :) , ale naprawdę powinnaś przyjąć zwrot długu od Sensera. Mam nadzieję, że będę mogła Ci się zrewanżować jakimś ślicznym drobiazgiem do nowego domu. :D Dziękuję jeszcze raz. Kiedy zaczynacie budowę? Jestem bardzo ciekawa co Wam pani Zielińska zaprojektowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Przepraszam, że siedzieliśmy cicho, ale spraw mieliśmy dużo. Przyjechał hydraulik i musieliśmy spędzić trochę czasu na budowie. Właściwie po świętach będziemy tam już chyba mieszkać. Najpierw hydraulik będzie dokańczał pierwszy etap robót, a 24 kwietnia przyjeżdżają wykończeniowcy i spędzą na naszej budowie najbliższe miesiące swego życia. Będą tu minimum do sierpnia. Dziś miło się zdziwiliśmy. Przejeżdząjąc koło budowy, aby tylko sprawdzić czy kabina wc jeszcze stoi, gały wyszły nam na wierzch, bo okazało się, że postawiona została elektryczna skrzynka przyłączeniowa! Jeśli nasi elektrycy dociągną do niej kabelek z domu to będziemy mieli już własny prąd! Fajny prezent wielkanocny!

A piwko Asza jest pierwsza klasa. O hospitalizacji mowy być nie może. Wpraszamy się na ważenie. Adam, kiedy?

Joskul, odbijam słowa pochwały. Kota masz superanckiego i na pewno jest większym czyścioszkiem od naszego psa. Gdyby nie my, to Camel pewnie zarósłby brudem. We środę wykąpał się właśnie w czymś, co mogłabym nazwać nielichym błotem. Potem przez dwa dni tylko odkurzalismy to co z niego spadło. Sławek chce drugiego takiego samego psa, ale uświadamiam mu, że już teraz nie kontrolujemy brudu, jaki znosi Camel.

W każdym razie spotkanko grupy było udane, ale Jajcek, wg, Bard13, Bobo30, Rysiu i Victoria mają w portki po lekcjach w parku (jeśli o kimś teraz pamiętałam niech nie myśli, że mu ujdzie na sucho :)). Ja tu dźwigam gazety z artykułami o tynkach i nikt nie przyjeżdża! Do tego wg miałam przekazać pozdrowienia od Karoliny i Zosi, a Bobo30 dodatkowo, że panie pamiętają i czekają na sygnał, że pora wyznaczyć ścieżki. Ale, że mamy święta zostaje Wam to wybaczone. Wesołych świąt wszystkim! ula i Sławek

a macie może jakąś ekipę do tynków wewnetzrnych i wylewek? wybraliscie juz coś , bo chetnie bym skorzystała... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aśka(*)*(*)* - mamy już ekipę od tynków i wylewek. Ale z tego co wiem nie są tani. Postawiliśmy na spokój ducha, czyli na to, że jedna ekipa zrobi wszystko. Tzn. szef/majster - nie wiem jak go nazwać, z którym podpisaliśmy umowę będzie jeden (do samego końca i wręczy nam klucze) i w miarę potrzeb będzie ściągał na budowę swoich ludzi od tego czy tamtego. Wpadnij do nas na budowę po 24 kwietnia a sobie z nim porozmawiasz. Albo jeśli chcesz to wyślę Ci na priv telefon do niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ula i Sławek,

Mamy nadzieję, że nie pogubicie tych adresów i kontaktów, bo może i nam się niedługo przydadzą. Chwilowo mamy architekta, projekt, kilka propozycji do adaptacji i jeszcze duuuużo dobrych chęci...

W wersji optymistycznej powinniśmy zacząć po wakacjach, ale czy to się uda

 

Pozdrawiamy Cię Ulka, trzymaj tak dalej i pisz, jak miło czytać coś kogoś kogo się identyfikuje z osobą...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani rzucamy z żoną propozycję nie do odrzucenia!

Na początku czerwca zamierzamy zorganizować spotkanko naszej Grupy u nas na działce w Otrębuszch. Działka to tak ze 2.500 trawniczka i drugie tyle krzewów ozdobnych, właśnie powinny wtedy kwitnąć.

http://foto.onet.pl/upload/7/55/_458632_n.jpg

Ładne, prawda, czy nie fajna sceneria. Spotkanie planujemy składkowe. Każdy przyniesie co będzie mógł. Może takie coś na grila.

Ula i Sławek obiecali pomoc ze swojej strony.

Niedługo zamieścimy listę propozycji do wyboru.

Miło będzie jeżeli każdy czymś się wkupi.

Napiszcie proszę czy to ma sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy zawsze za, tym bardziej w takiej scenerii!! Zygmor, fajny pomysł!

 

Prawdę mówiąc możemy przywieźć wszystko czego nikt nie będzie chętny wziąć pod pachę. Pomysł mam, ale chwilę poczekam z ogłoszeniem tego na forum.

 

Początek czerwca to 2, 3, 4 lub 9, 10, 11. Które dni są lepsze? Robimy ankietę? Kto jest chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy zawsze za, tym bardziej w takiej scenerii!! Zygmor, fajny pomysł!

 

Prawdę mówiąc możemy przywieźć wszystko czego nikt nie będzie chętny wziąć pod pachę. Pomysł mam, ale chwilę poczekam z ogłoszeniem tego na forum.

 

Początek czerwca to 2, 3, 4 lub 9, 10, 11. Które dni są lepsze? Robimy ankietę? Kto jest chętny?

9 czerwca gra rerezentacja olski w mistrzostwach swiata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...