Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć Sylwia

 

Podam Ci kilka namiarów które powinny sie przydać

Przy okazji może ktoś jeszcze skorzysta :D

1. studnie wiercone 046 856 05 66 kom 502 286 560

2. geodeta 602 785 595

3. koparka 606 116 823

4. dzwig 602 120 849

5. betonownia kasob 022 755 54 96

6. stal 022 755 68 71

7. hurtownia stachpol 022 758 30 56

 

Tych wykonawców czy dostawców mogę polecić. Oczywiście nie podaję namiarów na tych z którymi miałem złe doświadczenia a było ich wielu :wink:

A jak chcesz pogadać o kierowniku budowy to na priva, coś poradzimy, w końcu sąsiad to sąsiad :wink:

 

Jajcek dzieki geodete juz mamy (ten koło nas)

stachpol tez mam ale ostatnio nie trafiłam na pania Wiesie a panienka zza lady podała mi ceny od niechcenia... byłam tez w milanbudzie... namiary na stal sie przydadzą... z towja ekipa jednak sie rozstane bo panowie koniecnzie chcieli prąd do przyczepki .. :roll: będe tylko wdzieczna za zerkniecie na materiały jak bedzie potrzeba zerkniesz co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Gość charubin

tak jest, bede mial komu dzieci podrzucac, gdybysmy z zonka do kina wyskoczyc chcieli ;-)

 

do mnie skreca sie wlasnie tak samo jak do soltysowej, po zakonczeniu drewnianego plotu drozka w lewo (jakies 60 m) i po prawej stronie jest moja dzialka. Drugi dojazd jest przy tym blizniaku w stanie surowym do sprzedania, trzeba dojechac do drogi poprzecznej (jakies 100m).

 

Chyba kojarze Twoja budowe - ladny dom, przy okazji zajade gdybym kogos tam widzial, u mnie zacznie sie cos dziac najwczesniej za 4-6 tygodni.

 

Za Zalesiem w kierunku Grodziska, jest tam przy drodze blizniak do sprzedania, moze go kojarzysz, moja dzialka jest jakies 150 m dalej. Sa to dzialki, ktore sprzedaje soltysowa musul.

 

 

O kurde, no to kochany toż to prawie jak przez płot!! :-)

Tylko pytanie...jeżdzę tam milion razy...a jakąś nie kojarze tego bliźniaka..wiem, że w okolicach Sołtysowej są do sprzedania domy w stanie surowym ale to chyba nie to...

Myślałem, że to gdzieś tuż za Zalesiem, ale skoro wspomniałeś o Sołtysowej to faktycznie bliżej nas...

Jadąc od strony Katowickiej mijasz zjazd do Sołtysowej po czym za jakie 500-800 m masz ostry zakręt w lewo, później przy kapliczce taki sam tylko w prawo, no i od tego zakrętu jakie 500 m po prawej stronie widzisz nasz domek... :-)

 

Czy dobrze kojarze, że te działki to w takim młodym lesie z wyspanym na drodze gruzem??

Napisz, gdzie dokładnie można cię znaleźć....

A tak "poza" tematem...to mijając mnie...dalej ok 1 km jest kolejny forumowicz... Wg z Radoń :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy kolega moze odpowiadac pod cytatem ?

 

Jezeli odpowiadalo to bedzie bardziej poczuciu twojej estetyki - to oczywiscie

nie tylko mojej to wynika z netykiety i tak jest stosowane na wszystkich grupach dyskusyjnych i forach i jezeli ktos sie przyzwyczail to poprostu jest czytelniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygmor? Może by tak zmienić regulamin?

Proponuję, aby każdy uczestnik spotkania wziął ze sobą swoją wałówkę. Potem wszystko wpadnie do jednego garnka, ale przynajmniej nie będzie tak, że gdy kogoś zabraknie to braknie też jakiegoś podstawowego produktu. Co Wy na to, żeby obejść się bez kawy skoro nikt nie deklaruje zabrania młynka? Ja mam tylko taki, w którym mielę siemię lniane, więc się nie nadaje bo kawa nie będzie ładnie pachnieć. Poza tym u nas kawoszem jest tylko Sławek, a ten kupuje sobie kawę już zmieloną.

Ludzie, ci którzy nowo dołączyli także, podejmijcie jakąś decyzję! Zygmor zaprasza nas na spotkanie do siebie a my siedzicie cicho... Mam wrażenie, że za chwilę Zygmor odwoła całą tę imprezkę, z powodu naszego niegrzecznego zachowania.

 

 

~~~~~~~~~~~~~

 

 

A u nas na budowie się dzieje. Na styropian elewacyjny nakładana jest siatka i klej. Wewnątrz mam już ładne sufity w trzech pokojach i częściowo w holu. Ustalony został też termin montażu okien, drzwi, bramy i rekuperatora. Przewidywany termin zamieszkania to koniec września/początek października. Prawie całe dni spędzam na budowie, dlatego mało bywam na forum, bo po powrocie do mieszkania myślę tylko o łóżku. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygmor? Może by tak zmienić regulamin?

Proponuję, aby każdy uczestnik spotkania wziął ze sobą swoją wałówkę. Potem wszystko wpadnie do jednego garnka, ale przynajmniej nie będzie tak, że gdy kogoś zabraknie to braknie też jakiegoś podstawowego produktu. Co Wy na to, żeby obejść się bez kawy skoro nikt nie deklaruje zabrania młynka? Ja mam tylko taki, w którym mielę siemię lniane, więc się nie nadaje bo kawa nie będzie ładnie pachnieć. Poza tym u nas kawoszem jest tylko Sławek, a ten kupuje sobie kawę już zmieloną.

Ludzie, ci którzy nowo dołączyli także, podejmijcie jakąś decyzję! Zygmor zaprasza nas na spotkanie do siebie a my siedzicie cicho... Mam wrażenie, że za chwilę Zygmor odwoła całą tę imprezkę, z powodu naszego niegrzecznego zachowania.

 

 

~~~~~~~~~~~~~

 

 

A u nas na budowie się dzieje. Na styropian elewacyjny nakładana jest siatka i klej. Wewnątrz mam już ładne sufity w trzech pokojach i częściowo w holu. Ustalony został też termin montażu okien, drzwi, bramy i rekuperatora. Przewidywany termin zamieszkania to koniec września/początek października. Prawie całe dni spędzam na budowie, dlatego mało bywam na forum, bo po powrocie do mieszkania myślę tylko o łóżku. Pozdrawiam!

sorki, ale ja na przykład jestem zalatana - choc póxny juz wiek ja nadal studiuje - więc nawet jakbym chciała to nie mogę... do tego szał na budowie, przymiarki do otwarcia mini przedszkola... za dużo na mojej głowie... ale mam nadzieje, że jeszcze trafi się okazja by się z wami spotkać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygmor? Może by tak zmienić regulamin?

Proponuję, aby każdy uczestnik spotkania wziął ze sobą swoją wałówkę. Potem wszystko wpadnie do jednego garnka, ale przynajmniej nie będzie tak, że gdy kogoś zabraknie to braknie też jakiegoś podstawowego produktu. Co Wy na to, żeby obejść się bez kawy skoro nikt nie deklaruje zabrania młynka? Ja mam tylko taki, w którym mielę siemię lniane, więc się nie nadaje bo kawa nie będzie ładnie pachnieć. Poza tym u nas kawoszem jest tylko Sławek, a ten kupuje sobie kawę już zmieloną.

Ludzie, ci którzy nowo dołączyli także, podejmijcie jakąś decyzję! Zygmor zaprasza nas na spotkanie do siebie a my siedzicie cicho... Mam wrażenie, że za chwilę Zygmor odwoła całą tę imprezkę, z powodu naszego niegrzecznego zachowania.

 

 

Kochani, dopiero dziś przeczytałem propozycję Uli i Sławka, oczywiście zgadzam się, tak będzie lepiej dla wszystkich.

Jak niektórym nie odpowiada zestaw, który przedstawiliśmy, to niech wymyśli własny i ZAPRASZAMY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo zadeklarowali się zjawić w Otrębusach 10 czerwca:

Zygmor z żoną (organizatorzy),

Ula i Sławek (pomoc w organizacji i kilka porcji karkówki)

Victoria,

Senser (z herbatą),

Rysiu,

bobo30 (z kawusią rozpuszczalną),

pieczareczka,

jolka,

alicjam80 (2osoby),

wg,

jajcek,

asz,

 

Prosimy o następne zgłoszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dalej deklaruje

kawe rozpusczalna i ta w ziarenkach(bedzie zmielona dla tych co ja beda chcieli wypic)

mleko do kawy, cukier, herbate, ciasteczka, paluszki, kubeczki jednorazowe, przyprawy do grilla

wiem ze kazdy cos tam przyniesie wiec jak wszyscy cos przyniesiemy to napewno starczy

 

oraz porcje zywnosciowe dla swojej dziatwy tak jak Ula zaproponowala :p

 

mysle ze bedziemy cala 5 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede robic przylacze wodne

podzielcie sie soimi doswiadczeniami, jakie dokumenty sa potrzebne

jakich specow potrzebuje no inajwazniejsze jakie sa stawki i za co :lol:

 

podobno jest jakas rejonizacja - czy to prawda :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo zadeklarowali się zjawić w Otrębusach 10 czerwca:

Zygmor z żoną (organizatorzy),

Ula i Sławek (pomoc w organizacji i kilka porcji karkówki)

Victoria z kawusiami i dodatkami, (5 osób),

Senser (z herbatą),

Rysiu,

bobo30 (z kawusią rozpuszczalną),

pieczareczka,

jolka,

alicjam80 (2osoby),

wg,

jajcek,

asz,

 

Prosimy o następne zgłoszenia,

U Zygmora zjawię się z kierowcą :wink: tzn. z Moim.

Także - Jolka (2 osoby)

A dziś ja robię za kierowcę :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...