Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy moge prosic o namiary na sprawdzone (czyt. TANIE) sklady budowlane w naszej okolicy? Powoli musze zaczac rozgladac sie za materialami i chcialbym juz w ten weekend odwiedzic pare z nich.

 

Czy ktos z Was kupowal cos w Platformie?

 

Czesc a konkretnie o jakie materiały Ci chodzi? Ewentualniena jakim etapie jestes? (sorry bo od niedawna jestem na tej stronie forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina, to całkiem tak jak my :lol:

 

Asia, jak się nazywa gośc od tynków? to ten co robił u mnie? słyszałam właśnie, ze ten mój przesunął izat koszmarnie termin roboty. Zrobił sie niesolidny. niestety, woda sodowa uderzyła.

 

nie, to nie ten :D polecał go Tommi, ale zaraz zaznaczam, że zadnej pretensji do niego (znaczy sie Tommiego) nie mam :D :D :D

facet u nas wyliczył 800m2 powierzchni, a u babki dla której nas porzucił, 1400m2... i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dziekuje za przeslane namiary na ekipy do wykonczeniowki

jednak prosze nadal o namiary na tynkarzy wew i zew

hydraulikow, elektrykow, oraz do gipsoscianek

oraz firme do przylacza wodociagowego

 

ULA bardzo dziekuje za info przyda sie napewno

 

Witaj,

 

Namiary wysłałem na priv'a

 

pozdr.

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina, to całkiem tak jak my :lol:

 

Asia, jak się nazywa gośc od tynków? to ten co robił u mnie? słyszałam właśnie, ze ten mój przesunął izat koszmarnie termin roboty. Zrobił sie niesolidny. niestety, woda sodowa uderzyła.

 

nie, to nie ten :D polecał go Tommi, ale zaraz zaznaczam, że zadnej pretensji do niego (znaczy sie Tommiego) nie mam :D :D :D

facet u nas wyliczył 800m2 powierzchni, a u babki dla której nas porzucił, 1400m2... i tyle...

 

No to faktycznie gosciu się nie popisał.... :( Nie sądziełm, że taki numer może wywinąć... Asiu, przykro mi z tego powodu... Mam nadzieję, że znajdziesz szybko kogoś w zastępstwo.

 

pozdr.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo zadeklarowali się zjawić w Otrębusach 10 czerwca:

Zygmor z żoną (organizatorzy),

Ula i Sławek (pomoc w organizacji i kilka porcji karkówki)

Victoria z kawusiami i dodatkami, (5 osób),

Senser (z herbatą),

Rysiu,

bobo30 (z kawusią rozpuszczalną),

pieczareczka,

jolka,

alicjam80 (2osoby),

wg,

jajcek,

asz,

 

Prosimy o następne zgłoszenia,

U Zygmora zjawię się z kierowcą :wink: tzn. z Moim.

Także - Jolka (2 osoby)

A dziś ja robię za kierowcę :( .

 

Bardzo dziękujemy za zaproszenie jednak niestety nie uda nam się dotrzeć na spotkanie. Mam nadzięję, że następnym razem już nie nawalimy.

 

pozdr.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamlin, to u Was będzie robił Kramek?

Victoria, moge Ci dac namiary na dobrego hydraulika. Henryk Jurzysta 601953987

u nas w poniedziałek zacznie się montaz kominka, projekt jest zajefajny

 

Hej bobo30

Tak będzie to Grzegorz Kamek zaczynamy 20 lipca,

 

Pozdrawiam

Tamlin

Tamlin to rozumiem czemu mi p. Kramek powiedział, że jest wolny dopiero od października.. :cry: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamlin to rozumiem czemu mi p. Kramek powiedział, że jest wolny dopiero od października.. :cry: :roll: :roll:

 

Hej

Niestety takie jest życie... My ekipy szukalismy z rocznym wyprzedzeniem. Jeżeli chcesz mogę Ci podać namiary na niezłych wykonawców (budowali po sąsiedzku, ale są drożsi...)

 

Pozdrawiam

Tamlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo zadeklarowali się zjawić w Otrębusach 10 czerwca:

Zygmor z żoną (organizatorzy),

Ula i Sławek (pomoc w organizacji i kilka porcji karkówki)

Victoria z kawusiami i dodatkami, (5 osób),

Senser (z herbatą),

Rysiu,

bobo30 (z kawusią rozpuszczalną),

pieczareczka,

jolka 2 osoby,

alicjam80 (2osoby),

wg,

jajcek,

asz,

 

Prosimy o następne zgłoszenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamlin to rozumiem czemu mi p. Kramek powiedział, że jest wolny dopiero od października.. :cry: :roll: :roll:

 

Hej

Niestety takie jest życie... My ekipy szukalismy z rocznym wyprzedzeniem. Jeżeli chcesz mogę Ci podać namiary na niezłych wykonawców (budowali po sąsiedzku, ale są drożsi...)

 

Pozdrawiam

Tamlin

na razie dziekuje już ekipe znalazłam mam nadzieję, że bedzie ok...

 

zygmor to proszeo dopisanie Ja+mąz (dzieci na zjeździe hufca bedą w tym czasie) wszystko wskazuje na to, ze umowa w banku bedzie podpisana do tego czasu wiec mozemy na spotkano sie udac :wink: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak pogoda dopisze 10 czerwca :oops:

oby było słoneczko :)

miłej zabawy

 

Jak to Iza milej zabawy, a ty?????????? cos sie urodzilo, no nie mow ja sie tu wstepnie z Zygmorem umówilem ze bede z tobą jako osobą poniekąd wprowadzającą i w ogóle (nawet jako taxi) a tu cóż słyszę :cry: czyżbys miala nie byc????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak pogoda dopisze 10 czerwca :oops:

oby było słoneczko :)

miłej zabawy

 

Jak to Iza milej zabawy, a ty?????????? cos sie urodzilo, no nie mow ja sie tu wstepnie z Zygmorem umówilem ze bede z tobą jako osobą poniekąd wprowadzającą i w ogóle (nawet jako taxi) a tu cóż słyszę :cry: czyżbys miala nie byc????????

Piotrek,

jak tylko będę mobilna, to przyjadę

problem w tym, że mężusia nie będzie, a do tego zabiera mi moją bryczkę

a ja nie umiem jeździć jego samochodzikami :D

a poza tym, to chyba fajnie byłoby jakieś piwko wypić ;) więc dobrze byłoby mieć kierowcę abstynenta :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...