Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy moge prosic o namiary na sprawdzone (czyt. TANIE) sklady budowlane w naszej okolicy? Powoli musze zaczac rozgladac sie za materialami i chcialbym juz w ten weekend odwiedzic pare z nich.

 

Czy ktos z Was kupowal cos w Platformie?

 

Czesc a konkretnie o jakie materiały Ci chodzi? Ewentualniena jakim etapie jestes? (sorry bo od niedawna jestem na tej stronie forum)

 

 

gawel,

Na razie poszukuje mat do stanu surowego otwartego...

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge prosic o namiary na sprawdzone (czyt. TANIE) sklady budowlane w naszej okolicy? Powoli musze zaczac rozgladac sie za materialami i chcialbym juz w ten weekend odwiedzic pare z nich.

 

Czy ktos z Was kupowal cos w Platformie?

 

Polecam Milanbud z Milanówka, można wynegocjować niskie ceny (najbardziej konkurencyjny skład z 9 jakie odwiedzilismy), bardzo miła obsługa, mozliwość rozliczania się raz w tygodniu, zamawiania towaru telefonicznie... nadal tam kupujemy ponieważ za każdym razem sprawdzamy ceny w kilku miejscach i okazuje się że u nich zawsze jest najtaniej (jedynie styropian kupiliśmy gdzie indziej, bo cena była niższa ). :D :D :D

 

Hej Aska,

Na jakiej ulicy w Milanowku jest ten sklad? Mozesz mi podac numer tel do nich?

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge prosic o namiary na sprawdzone (czyt. TANIE) sklady budowlane w naszej okolicy? Powoli musze zaczac rozgladac sie za materialami i chcialbym juz w ten weekend odwiedzic pare z nich.

 

Czy ktos z Was kupowal cos w Platformie?

 

Czesc a konkretnie o jakie materiały Ci chodzi? Ewentualniena jakim etapie jestes? (sorry bo od niedawna jestem na tej stronie forum)

 

 

gawel,

Na razie poszukuje mat do stanu surowego otwartego...

 

Pozdr!

 

A w jakiej technologii dokladnie bedzie twoja hacjenda? Domyslam se ze tadycyjej, ale... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Witam wszystkich, nowoprzybyłych także. Dołączcie do spotkania u Zygmora!

Na razie jesteśmy w Grodzisku, ale obawiam się, że na dniach będę musiała znów jechać do Trojmiasta, do rodziców.

U nas postępy prac. Zaraz pół domu będzie w tynach wewnętrznych. Wtedy hydraulik będzie wzywany do wykonania tego co musi być zrobione przed wylewkami. W tym czasie robotnicy zabiorą się za drugą warstwę kleju, bo styropian i siatka są już naciągnięte. Za dwa tygodnie będą montowane okna, brama i może uda się, że będą też drzwi zewnątrzne.

Kto stara się o kredyt to radzę rozsądnie przemyśleć, a najlepiej wcześniej ustalić z wykonawcą kolejność prac. Nam bank wstrzymał wypłatę kolejnej transzy, bo nie mamy jeszcze okien tak jak podaliśmy w harmonogramie. Pokazanie faktury, potwierdzenia zapłaty za okna i umowy z trerminem montażu to dla niego za mało:evil:. A nasz wykonawca po prostu woli, aby pomimo tego, że okna będą plastikowe do ich montażu położyć tynki wewnętrzne. Tak więc mamy nadprogramowo tynki, a pieniędzy bank nie wypłaca. Dodatkowo sprawę skomplikował alarmista, który ma napięte terminy, a ja nieświadoma nie zabukowałam terminu pokrywającego się z możliwie najszybszym terminem montażu okien i teraz czekamy na alarmistę spokojnie robiąc tynki. Tak więc mam dwie nauczki, ktgóymi dzielę się z Wami:

1. omówić z wykonawcą kolejność prac przy wypełnianiu dokumentów dla banku i

2. pamiętać, że podczas montażu okien musi być także alarmista, który może nie mieć dla nas czasu.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie potwierdzam naszą bytność u Zygmora. Jakie decyzje ostatecznie z menu? Co się przynosi?

 

Ula, ale lipa z bankiem. My sie wciąż bujamy, jeszcze nam nie przyznali kredytu, mamy odmowy z Deutche, Nordea, Multibank rozpartuje juz 1,5 m-ca, kwestinuje kosztorys, Millenium kazał skasować karty kredytowe (ale jest nadzieja)... Łatwo z kredytami jest na reklamach tylko.

 

Napisałem też do Zbycha. Mocno obłożony jest?

 

Tymczasem pozdrawiam,

Rysiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chcialbym wykorzystac doswiadczenia budujacych w naszych okolicach (Musuły). Wlasnie szukam:

- koparki

- betoniarni

- bloczkow betonowych

- ceramiki poryzowanej

- stali zbrojeniowej

 

Czy moze ktos poleci jakies miejsce, gdzie nie najdrozej mozna zaopatrzyc sie w powyzsze?

 

Dziekuje za pomoc

 

Cześć mam prosbe o sprecyzowanie gdzie są Musuły (moze byc opisowo) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostry ja nie Asia ale ...

milanbud jest na królewskiej telefon mam w domu

zaraz obok jest hurtownia stachpol sie nazywa... jadąc od strony Grodziska to przed kolejką WKD... nei sposób przeoczyć..

Nie to zebym sie czepial ale z tego co ja sie orientuje to Stachpol jestjadac od Grodziska za kolejka a nie przed :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę o wpisanie mnie na listę obecności sztuk 1 :)

 

O to bardzo fajnie że będziesz juz sie nie moge doczekac ale i troche mam treme :oops:

PS pamietaj o propozycji podwody - nadal aktualna.

 

tremę masz??

z jakiego powodu??

 

No nie wiem jakos tak :D

 

 

to jest nas dwoje, bo ja tez mam tremę :D

z całej grupy znam tylko 2 dziewczyny (mam nadzieję, że będą, bo jak nie, to ............. się załamię) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę o wpisanie mnie na listę obecności sztuk 1 :)

 

O to bardzo fajnie że będziesz juz sie nie moge doczekac ale i troche mam treme :oops:

PS pamietaj o propozycji podwody - nadal aktualna.

 

tremę masz??

z jakiego powodu??

 

No nie wiem jakos tak :D

 

 

to jest nas dwoje, bo ja tez mam tremę :D

z całej grupy znam tylko 2 dziewczyny (mam nadzieję, że będą, bo jak nie, to ............. się załamię) ;)

 

eszce raz to samo gdzie pogadamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...