Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bogus...na priv nie odpowiadasz...poczty chyba nie sprawdzasz, więc walę tu :-) Co z tymi fotkami??

 

Co do EDGE/GPRS, chodzi o to, że jeśli chodzi o internet w Orange, to kobitka mi powiedziała, że nie ważne jaką mam wykupioną usuługę (tu bardziej chodzi o limity danych) to modem sam szuka najmocniejszego sygnału i wnim rozpoczyna transmisje. Jeśli w moim przypadku był to GPRS to po prostu GPRS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Bogus...na priv nie odpowiadasz...poczty chyba nie sprawdzasz, więc walę tu :-) Co z tymi fotkami??

 

Co do EDGE/GPRS, chodzi o to, że jeśli chodzi o internet w Orange, to kobitka mi powiedziała, że nie ważne jaką mam wykupioną usuługę (tu bardziej chodzi o limity danych) to modem sam szuka najmocniejszego sygnału i wnim rozpoczyna transmisje. Jeśli w moim przypadku był to GPRS to po prostu GPRS...

Czytam, czytam, tylko mi sie tak jakoś nie odpowiedziało bo nie miałem dobrych informacji. Jak wiesz za pierwszym lotem z dużym trudem trafiłem na swoją chałupę - a Twojej to już w ogóle nie mogłem wypatrzeć. Drugi lot zaś był ciągle przekładany - a to papierz (i zamknięcie aeroklubu), a to pogoda, a to wszystkie maszyny zajęte.

 

Kobitka trochę Cię oszukała (jak zwykle ;-) ). Osobiście, poza sprawdzeniem szybkości transmisji, nie znam żadnej metody by stwierdzić czy połączenie jest GPRS czy EDGE - na komórce nie ma oddzielnego symbolu - w oprogramowaniu też.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, szukam wykonawcy szamba. Mam oferty na 3700 (bez koparki) i 3900 w McZestawie. Wg mnie drogo, bo szambo kosztujeok 2000 + Vat.

 

Moze ktos polecic wykonawce nie-zdzierce? I chcialbym tez zrobic szybkozlączke..

Bede wdzieczny za namiar...

Pozdr

Rysiu

 

Szambo a szambo to różnica...

Radomskie szambo rozładujesz byle HDS-em, do tego mojego był potrzebny dźwig :-) a mówili, że 2 HDS-y też by nie dały rady. Więc tym się też sugeruj. Dostałem też atest.

Ja kupowałem szambo w Kozerkach k. Grodziska. W zeszłym roku dałem chyba coś ok. 2800,00?? Ale nie wiem na 100%, muszę sprawdzić.

Oczywiście koparka we własnym zakresie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na spotkanie 10 czerwca już od godz 12.00.

 

Organizatorzy: Zygmor z żoną i Ula i Sławek,

 

Zdeklarowani uczestnicy

 

Victoria z kawusiami i dodatkami, (5 osób),

sylvia1 z mężem,

Senser (z herbatą),

Rysiu,

asz z żoną,

bobo30 (z kawusią rozpuszczalną),

pieczareczka,

jolka 2 osoby,

izat,

wg,

alicjam80 (2osoby),

jajcek,

gaweł,

 

***

jeszcze my się dopisujemy do listy - tzn. grotołaz, żona grotołaza i 3 grotołaziki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, szukam wykonawcy szamba. Mam oferty na 3700 (bez koparki) i 3900 w McZestawie. Wg mnie drogo, bo szambo kosztujeok 2000 + Vat.

 

Moze ktos polecic wykonawce nie-zdzierce? I chcialbym tez zrobic szybkozlączke..

Bede wdzieczny za namiar...

Pozdr

Rysiu

 

Szambo a szambo to różnica...

Radomskie szambo rozładujesz byle HDS-em, do tego mojego był potrzebny dźwig :-) a mówili, że 2 HDS-y też by nie dały rady. Więc tym się też sugeruj. Dostałem też atest.

Ja kupowałem szambo w Kozerkach k. Grodziska. W zeszłym roku dałem chyba coś ok. 2800,00?? Ale nie wiem na 100%, muszę sprawdzić.

Oczywiście koparka we własnym zakresie...

 

 

Miz KOzerek gość zaśpiewał 3700 + koparka. Wg mnie b. drogo.

Senser, a masz szybkozłączkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na spotkanie 10 czerwca już od godz 12.00.

 

Organizatorzy: Zygmor z żoną i Ula i Sławek,

 

Zdeklarowani uczestnicy

 

Victoria z kawusiami i dodatkami, (5 osób),

sylvia1 z mężem,

Senser (z herbatą),

Rysiu,

asz z żoną,

bobo30 (z kawusią rozpuszczalną),

pieczareczka,

jolka 2 osoby,

izat,

wg,

alicjam80 (2osoby),

jajcek,

gaweł,

 

***

jeszcze my się dopisujemy do listy - tzn. grotołaz, żona grotołaza i 3 grotołaziki

 

Fajnie ze nie o pół nocy (o jezu to sie dopiero rozkręci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na spotkanie 10 czerwca już od godz 12.00.

 

Organizatorzy: Zygmor z żoną Ewą, Ula i Sławek,

 

Zdeklarowani uczestnicy

 

Victoria z kawusiami i dodatkami, (5 osób),

sylvia1 z mężem,

Senser (z herbatą),

Rysiu,

asz z żoną,

bobo30 (z kawusią rozpuszczalną),

pieczareczka,

jolka 2 osoby,

izat,

wg,

alicjam80 (2osoby),

jajcek,

gaweł - z żoną i 3 grotołazikami,

 

Organizatorzy zagwarantują - kwitnący ogród, miłą atmosferę, pogodę,

wodę oligoceńską do herbaty, kawy i ciepłych napoi, dwa ciepłe grile, kiszone ogórki i kapustę kiszoną - naprawdę dobrą ze sprawdzongo źródła,

pieczywo,

Dwie toalety, jedną w domu, drugą z serduszkiem.

 

Pozdrawiamy wszystkich i do miłego...

 

Ewa i Ula, Zygmor i Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zaproszenia pewnie nie skorzystam, jakaś niesmiała jestem czy co??? :oops:

 

ale za to sie chwalę, że od wrzesnia otwieram przedszkole :D :D :D

poszukuje pracowników, z wykształceniem wychowanie przedszkolne i lub nauczania poczatkowego :D gdyby ktos koos takiego znał i on akurat szukał pracy, to zapraszam! dodatkowo: dietetyka, logopede (tommi, jak żona zainteresowana, to zapraszam! jutro bedę pół dnia na budowie), lektora j. angielskiego, j, niemieckiego, psychologa dziecięcego, specjaliste od glottodydaktyki, kogoś kto poprowadzi zajęcia taneczne, kurs pierwszej pomocy, jakiś rodzaj samoobrony (podobno w tak wczesnym wieku to tylko karate), itd.

 

i gdybyscie mogli mi doradzić gdzie i za ile tanie drzwi zewnetrzne, wewnetrzne, okna itd, choć bez przesady, nie chodzi oto, zeby się to zaraz rozpadło :lol:

 

życzcie mi powodzenia, i szczęścia - bo bedzie mi potrzebne!!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser, a masz szybkozłączkę?

Yes, i tu jeśli temat ci nie znany, przykra niespodzianka...jeśli szambo masz ok 2 m od granicy to ta impreza (sam towar) to ok. 700 zł, ja byłem w szoku, że to tak wyszło...i to bez roboty, ja to sam zamontowałem, ale nie mamy jeszcze docelowego ogrodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaweł - z żoną i 3 grotołazikami,

 

******

 

halo, halo

tu nastapiła mała pomyłka:

gaweł to jedno, a my, 5 grotołazów, to zupełnie kto inny ;-)

oczywiście na spotkanie sie piszemy, ale za gawla nie mozemy odpowiadac ;-)

Nic nie szkodzi naprawde. :D bede na pewno ale czy sam czy +2 to sie jescze ostetcznie wyklaruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser, a masz szybkozłączkę?

Yes, i tu jeśli temat ci nie znany, przykra niespodzianka...jeśli szambo masz ok 2 m od granicy to ta impreza (sam towar) to ok. 700 zł, ja byłem w szoku, że to tak wyszło...i to bez roboty, ja to sam zamontowałem, ale nie mamy jeszcze docelowego ogrodzenia...

 

 

W mordę ! Drogo!!!

 

A sprawdza się, warto?

 

Pozdr,

Rysiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...