Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja będę między 12.00 a 13.00 i nie zostane dłużej niż do 14.00. Niestety bedę sama i muszę najpóżniej o 14 wracać do syna. Ale przywiozę kawkę i zestaw dla siebie. Zygmor spodziewaj sie telefonu ode mnie :lol:

 

nie żartuj :((((((

 

ty z pociechami, sorry bo nie wiem w jakim wieku moze hadzaja juz wlasnymi drogami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś bliższe dane gdzie przyjechać to można prosić :D

 

Kieruj się intuicją!! :-)

 

 

Moja intuicja jest niezawodna i bardzo przebiegła :roll: , dlatego zawsze wyprowadzi mnie w pole 8) , więc prosiłbym o jakieś inne wskazówki

 

Grotołaz w jakim wieku masz pociechy?

 

 

0,5; 2,5; 3,5

 

O to ja jestem w połowie tego przedziału, chyba wezme Gabrysię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję GOSPODARZOM za gościnę w przecudnym ogrodzie i pozostałym sympatycznym uczestnikom spotkania za mile spędzone chwile:)

Za ewentualnie rozjechane roślinki przepraszam :(

Sławkowi dziękuję za podawanie do stołu ;)

Cieszę się, że mogłam Was wszystkich poznać :):):)

A piwko Adama faktycznie było przednie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś to spotkanie (pomimo deklaracji przybycia uczestników) zapowiadalo sie nie powiem że dziwnie ale mialem wątpliwości jak przyjechalem pierwszy że może mało osób dopisze :roll: i że to może by bylo przykro (szczerze mówiąc). Ale było super i to jest wedlug mnie najlepsze (chociaz to może tylko moje subiektywne odczucie), że można sie było na chwile zupełnie oderwac o rzeczywiskości bo naprawde ten czas to tak przeleciał że z żalem Was wszystkich opuściłem (bo moje dziecię przywiędło :D ). Trzeba by to kiedyś może powtórzyć :wink: ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziekuję wszystkim za spotkanie, zwłaszcza Szanownym Gospodarzom.

 

PS

Coś Monikę spotkanie wyczerpało, nie ma 21, a ona już śpi przed TV :lol:

 

Jeżeli do budowy, będziesz miał taki talent jak do warzenia piwa Adam to obyś sobie równie przedni domek "nawarzył" :D Na prawde spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ogniowy :]. Co do imprezki to wam zazdrościmy. My niestety dowiedzieliśmy się kilku informacji o które nieprosiliśmy. No nic Gmina Żółwin zakończyła prace wodociągów na tym terenie narazie i bęzdiemy musieli sami prowadzić, tak samo niewiadomo co z szambem... No ale nic niema co się łamac :], Szambiarka kosztuje 75 złotych i przyjeżdża tego samego dnia co się zamówi więc nie będzie tak źle :].

 

Pozdrawiamy Opisowi wraz z rodzicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekujemy Gospodarzom za udostepnienie swoich wlosci

 

bylo super, dzieci nietrzeba bylo trzymac za reke :lol: :oops:

 

mysle ze ratolosle nasze czyli wszystkich sa zadowolone

 

czekam na nastepne spotkanie :roll: :p najchetniej w podobnej scenerii

 

 

Zygmor dzialka cudenko, a te roslinki :o , i wszystkie pamietasz jak sie nazywaja :wink: teraz juz wiem kogo poprosze o kilka podpowiedzi

 

Ula czekam na wizyte 8) jak tylko bedziesz mogla, przypominam sie skromnie o kniszke dot pieskow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

My też świetnie się bawiliśmy. Było to chyba widać. Cieszę się, że frekfencja dopisała.

Czy ktoś wie co słychać u wg? Pieczareczka też dała ciała.

Czekam na jutrzejszy znak od Zygmora, czy poradził sobie ze sprzątnięciem tego, w czym mu nie pomogliśmy. Mam nawracające wyrzuty sumienia szczególnie, że musiał sam z Ewą demontować stoły.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...