Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Grupę Nadarzyńską ,

 

mam małe pytanko , dogaduje się właśnie z firmą MAR-BUD z Milanówka na pokrycie dachu i chciał bym się dowiedzieć czy ktoś z Waszej grupy miał jakieś doświadczenia z tą firmą (te dobe i złe) ????

Interesuje mnie przede wszystkim informacja odnośnie ich dekarzy czy znają się na tym co robią i czy dach nie cieknie po ich robocie.

Ceny na towar dali dobre :D po tym jak im pokazałem ceny z DACHLUXU :wink: :wink: :D :D

 

Dzięki i pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Cześć gawel,

Sąsiedzie :)

nasza działka jest na przedłużeniu ulicy Szczęśliwej (odchodzi od Głównej, równoległa do Osiedlowej) więc chyba nazwa bedzie ta sama mimo to że jest tam lekki zakręt i kilku rolników jeszcze nie zdało ziemi na gminę pod drogę. precyzyjniej rzecz ujmując nasza działka jest środkowa z trzech które leżą miedzy 'ulicami' Bajeczną i Środkową ( to ta co idzie prosto do szkoły).

Na działce mamy barak budowlany z charakterystycznym jasnym dachem, obecnie robimy ogrodzenie no i jest wielka góra zdjetego humusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uspokajam,

co do ziemi to już mamy plan

Ale będę o Was pamiętał.

Podobno jak budowali bazę Spedpolu ok 2 km od naszej działki to ziemia była po 50 zł za wywrotkę. Teraz budują tam centrum Volvo ale wyglada na to że już wywieźli wszystko co im przeszkadzało.

 

Gdzie zamawialiście drewno na więźbę bo ja znam tylko tartak Drwal w Lesznowoli?

Może macie też jakiś namiar na drewno suszone komorowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć gawel,

Sąsiedzie :)

nasza działka jest na przedłużeniu ulicy Szczęśliwej (odchodzi od Głównej, równoległa do Osiedlowej) więc chyba nazwa bedzie ta sama mimo to że jest tam lekki zakręt i kilku rolników jeszcze nie zdało ziemi na gminę pod drogę. precyzyjniej rzecz ujmując nasza działka jest środkowa z trzech które leżą miedzy 'ulicami' Bajeczną i Środkową ( to ta co idzie prosto do szkoły).

Na działce mamy barak budowlany z charakterystycznym jasnym dachem, obecnie robimy ogrodzenie no i jest wielka góra zdjetego humusu.

 

No faktycznie jestesmy sąsiadami, widze twoja dzialke z balkonu :D , mieszkam na środkowej 79, jak spojrzysz na południe (ul osiedlowa) to zobaczysz dom z balkonami i barierkami w kształcie XXXX :D . Co do studni p. Paluchowskiego to też mam, woda nie nadaje się do picia, ale nic nie szkodzi bo uzywam jej do podlewania i awaryjnie jak zabraknie z wodociągu co się notorycznie zdarza latem :evil: . Co do ziemi z Volwo to jest zachwaszczona jak nie wiem co i droga 200-250. Jak budowali hale obok spedpolu to kupilem 30 kamazów po 20zl za szt. Tak ze trzeba poczekac jak będzie taniej. :D

PS. Wpadnij kiedy na kawe :D . co do więźby dachowej to Pan Zdzisio Reszka z osiedlowej wie kto co i za ile, nawet nie wiem czy on sam nie robi dachów bo teraz miał dużą rozbudowe swojego domu i sam to chyba robił i wyszło b ładnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza Potrzebujesz jeszce tego elektryka ? Tzn wiesz on do takiej inwestycji jak twoja to nie wiem czy podoła, bo jest strasznie zalatany, ale kto wie?. Natomiast do kwitologii i załatwien z REj est super :D

 

Piotrek, dziękuję za pamięć.

Podaj proszę ten numer, może być publicznie

może i koledze się przyda:)

Nie bardzo wiem, jaka jest kolej rzeczy przy załatwianiu papierologii w ZE

Jak będzie już działająca rozdzielnia z pomiarami, to mam coś z tym jeszcze dalej robić?

Pewnie już zamieszkali się orientują ;)

Ja polecam na forum tego elektryka co u mnie robił instalację, jest tani i fajny, bardzo dobrze mi się z nim współpracowało :)

Mam nadzieję, że podłączy mi to wszystko do rozdzielni, choć z pewnością będzie to skomplikowane ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy Iza jak już masz licznik docelowy i umowę o dostawy energii to faktycznie masz już wszystko i nic ci wiecej nie potrzeba :D . Natomiast Pan Miecio Walędzik 501361383 działa na terenia RE K. Jeziorna i może jak w moim przypadku. Zalatwić warunki (choć pierwotnie RE zdłosił odmowe tlumacząc brakiem mocy przyłączeniowych i podał termin za 2 lata), umowe o przyłącze ,wykonać rbtkę. I jedyne co musialem zrobić to dac 120 zł na złożenie wniosku i złożyć jeden podpis. reszta należności po wykoniu rb i przyłączeniu licznika- jak już wszystko działa. I tylko raz musiałem osobiście pojechac do RE podpisac umowę ale byłem przez niego umówiony i zajeło mi to z pół godziny. :D Ponadto zajmuje się instalatorstwem i można się poradzić gdyby ktoś w RE za bardzo się rzucał w innych przypadkach np. zmiana licznika, taryfy itp. Poza tym wszystkim jest to szybko i bez koniecznosci podziwiania korytarzy siedziby RE w Konstancinie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy Iza jak już masz licznik docelowy i umowę o dostawy energii to faktycznie masz już wszystko i nic ci wiecej nie potrzeba :D . Natomiast Pan Miecio Walędzik 501361383 działa na terenia RE K. Jeziorna i może jak w moim przypadku. Zalatwić warunki (choć pierwotnie RE zdłosił odmowe tlumacząc brakiem mocy przyłączeniowych i podał termin za 2 lata), umowe o przyłącze ,wykonać rbtkę. I jedyne co musialem zrobić to dac 120 zł na złożenie wniosku i złożyć jeden podpis. reszta należności po wykoniu rb i przyłączeniu licznika- jak już wszystko działa. I tylko raz musiałem osobiście pojechac do RE podpisac umowę ale byłem przez niego umówiony i zajeło mi to z pół godziny. :D Ponadto zajmuje się instalatorstwem i można się poradzić gdyby ktoś w RE za bardzo się rzucał w innych przypadkach np. zmiana licznika, taryfy itp. Poza tym wszystkim jest to szybko i bez koniecznosci podziwiania korytarzy siedziby RE w Konstancinie :D

 

wygląda na to, że wszystko mam docelowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...