Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Władysław Paluchowski 502 286 560

u mnie rok temu 50 zł/mb a było tego 34 metry

na razie ok choć w zime chyba uszkodził sie zawór zwrotny i czasem mam problem :)

 

 

Dzieki wielkie!

 

Poszukuje takze hydraulika/ow? Mozecie kogos polecic?

 

Oczywiście że tak Pan Badowski 601271154, jeżeli sie zdecydujesz na studnie paluchowskiego to on z nim współpracuje i zrobi ci ujecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, chciałabym zapytać Was, jak z dojazdem z Żabiej Woli i okolic do Warszawy. W przyszłym roku zamierzamy kupić tam działke (jak cos sie znajdzie przystępnego). Oboje pracujemy w Warszawie (w chwili obecnej dojeżdżam 15 min. do pracy) dlatego tez dojazdy troche nas przerażają!!!!

 

pozdrówka dla Wszystkich (być może) Przyszłych Sąsiadów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia,

odczucia dotyczące uciążliwości dojazdów to bardzo indywidualna sprawa. Znam takich którzy dojeżdżają z ŻW i mówią że jest ok, ale ja ostatnio jechałem z Ruśca (10 km bliżej Wawy) i byłem załamany. Pierwszy korek był już w Nadarzynie (od 3M do świateł)a co się dzieje dalej czyli Janki i Raszyn to już chyba wszyscy wiedzą.

Dużo zależy od tego czy musisz jeździć do Wawy w godzinach szczytu i czy musisz wjeżdżać Al Krakowską czy np możesz w Jankach skręcić w stronę Puławskiej.

Poza godzinami szczytu z ŻW na Okęcie jedzie się ok 25 minut.

Jeżeli oboje z mężem jesteście związani pracą z Wawą to :(

 

ale poczekaj jeszcze na bardziej optymistyczne glosy

 

np ŻW to bardzo ładne okolice, Wiem bo moja rodzina ma działkę w Kaleni (mam tam pszczoły :D ), a kolega w Osowcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale poczekaj jeszcze na bardziej optymistyczne glosy

 

np ŻW to bardzo ładne okolice, Wiem bo moja rodzina ma działkę w Kaleni (mam tam pszczoły :D ), a kolega w Osowcu

 

30-35 minut myslę, że przezyjemy:)))z "niemężem" (jeszcze nim nie jest :wink: )

Mimo wszystko chyba sie pokusimy, ale jak pisałam, dziłka dopiero po roztopach 2007 więc trochę czasu mamy. Ale jakoś się uparłam na Żabią......suuuuper nazwa........... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ziemi z Volwo to jest zachwaszczona jak nie wiem co i droga 200-250. Jak budowali hale obok spedpolu to kupilem 30 kamazów po 20zl za szt. Tak ze trzeba poczekac jak będzie taniej.

 

Panowie, mieszkacie/budujecie się przy terenach inwestycyjnych....baaaaaardzo was proszę dajcie znać Senserwowi jak taki temat się nadarzy ponownie...plz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od tego czy musisz jeździć do Wawy w godzinach szczytu i czy musisz wjeżdżać Al Krakowską czy np możesz w Jankach skręcić w stronę Puławskiej.

 

Jeśli chodzi o Puławską z Katowickiej to proponuje inne rozwiązanie...jadąc do W-Wy skręcić w prawo na wysokości Maximusa, w kierunku Magdalenki, przecinamy Krakowską...a dalej już jasna sprawa...lądujemy blisko Piaseczna "na wysokości" fabryki Thompsona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...