Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

PARR

a gdzie, gdzie :lol: :lol: :lol:

fajnie :D

 

 

ludziki kto mieszka w komorowie i okolicy, przyznac sie :lol: :lol:

chetnie poodwiedzam sasiadow i zobocze gdzie mieszkaja :oops: :roll:

bo nadal niemamy zadnych znajomych z dziecmi w tym rejonie, adzieciaki tesknia do kontaktow z rowiesnikami (poza przedszkolem) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asz

a to jest teraz jakiś problem z pozwoleniem :x

do tej pory szło szybko :roll: ja czekam tydzień i liczyłem na odbiór około 10 lipca

 

Od maja zmienił się szef i to co funkcjonowało sprawnie teraz działa tak jak widać :-?

Oby Ci się udało, może tylko ja trafiłem na taką rozpierduchę

 

Mery26, Sylwia - sorry

Rzuciłem okiem rano i widzę że wszystkie kostki chodnikowe zostały wyzbierane (pewnie przez takich jak ja złomiarzy :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wam za pomoc ("bocian-jestesmy uratowani" niesmiertelny tekst)

Szczególnie za inspiracje bywalców Grodziska.

asz - szukając ulicy którą polecałeś jako kopalnie "dobra" wszelakiego znalazłem na granicy Grodziska i Milanówka kupe gruzu i co najwazniesze zawierającego płyty chodnikowe. Solidne płyty-moj osobowy zaadoptowany na dostawczy wóz zabrał na pokład około 6-8 szt. i opona schowała sie w nadkolu- ale dałem rade i po 3 kursach moge podziekować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa gratulacje!

Agathea, my mamy dobrą nianię, ale bierze 10 zł za godzinę no i nie jest z Grodziska, ale dojeżdża własnym samochodem, jesli na sporo godzin, chcesz namiar?

 

bobo30, spadłaś mi z nieba oczywiście koniecznie przyślij mi namairy - mój adres: [email protected]

wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi coś o niej napisać? Kto to jest? Gdzie mieszka?

 

 

 

Ewa gratulacje!

Agathea, my mamy dobrą nianię, ale bierze 10 zł za godzinę no i nie jest z Grodziska, ale dojeżdża własnym samochodem, jesli na sporo godzin, chcesz namiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobo30 : lo matko faktycznie drogocenna ta niania 10zl..., ja w Warszawce placilam 5zl, ale bez samochodu; chyba ze to niania na godziny i nieregularnie ?? taka by sie przydala np gdy diecko jest chore

 

Agahtea : fajnie Cie tu widziec; to ja dzwonilam do Ciebie zima w sprawie ekipy panow M i jak na razie jestemy zadowoleni; co prawda wole starego pana M bo spokojny, kompetentny i ugodowy :) a MM bywa bojowy i ma zdecydowanie za duzo spraw w z wiazku z czym o polowie zapomina;

probowalismy juz pare razy wywnioskowac gdzie mieszkacie i mamy pewne typy ale mocno niepewne

a w jakim wieku macie dzieci ?

 

bladzac ostatnio po okolicy obejrzelismy dom sensera; mozna by nawet zajrzec przez szybke :) bo ogrodzenia chyba nie ma jeszcze ?

 

aska: ech... mnie tez sie marzy otwarcie przedszkola ale to raczej marzenia tylko :) gratuluje i powodzenia; ja zapisalam dziecie do przedszkola kolo pracy bo nie widze innego wyjscia ale bede kibicowac Twojemu przedszkolu :) ; bedzie jakas strona w necie ?

 

u nas caly czas dylemat w sprawie kominow i wentylacji ;systemowe czy murowane - w umowie z ekipa byly systemowe... ale drooogie

dochodzimy tez pomalu do wniosku, ze pozwolenie na budowe dostalismy cudem ; mysle, ze osoba je wydajaca nie poswiecila na przejrzenie projektu wiecej niz 5 minut (na szczescie) inaczej nikt rozsadny by tego nie zatwierdzil...kierowniczka sie tylko denerwuje, ze musi odwalac robote, ktora powinien zrobic architekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agahtea : fajnie Cie tu widziec; to ja dzwonilam do Ciebie zima w sprawie ekipy panow M i jak na razie jestemy zadowoleni; co prawda wole starego pana M bo spokojny, kompetentny i ugodowy :) a MM bywa bojowy i ma zdecydowanie za duzo spraw w z wiazku z czym o polowie zapomina;

Rzeczywiscie MM ma za duzo na glowie i wielu spraw nie dopilnuje i zapomina, ale zeby bojowy ??? tez jest ugodowy jak sie troszke nozkami po tupie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobo30 : lo matko faktycznie drogocenna ta niania 10zl..., ja w Warszawce placilam 5zl, ale bez samochodu; chyba ze to niania na godziny i nieregularnie ?? taka by sie przydala np gdy diecko jest chore

 

Agahtea : fajnie Cie tu widziec; to ja dzwonilam do Ciebie zima w sprawie ekipy panow M i jak na razie jestemy zadowoleni; co prawda wole starego pana M bo spokojny, kompetentny i ugodowy :) a MM bywa bojowy i ma zdecydowanie za duzo spraw w z wiazku z czym o polowie zapomina;

probowalismy juz pare razy wywnioskowac gdzie mieszkacie i mamy pewne typy ale mocno niepewne

a w jakim wieku macie dzieci ?

 

bladzac ostatnio po okolicy obejrzelismy dom sensera; mozna by nawet zajrzec przez szybke :) bo ogrodzenia chyba nie ma jeszcze ?

 

aska: ech... mnie tez sie marzy otwarcie przedszkola ale to raczej marzenia tylko :) gratuluje i powodzenia; ja zapisalam dziecie do przedszkola kolo pracy bo nie widze innego wyjscia ale bede kibicowac Twojemu przedszkolu :) ; bedzie jakas strona w necie ?

 

u nas caly czas dylemat w sprawie kominow i wentylacji ;systemowe czy murowane - w umowie z ekipa byly systemowe... ale drooogie

dochodzimy tez pomalu do wniosku, ze pozwolenie na budowe dostalismy cudem ; mysle, ze osoba je wydajaca nie poswiecila na przejrzenie projektu wiecej niz 5 minut (na szczescie) inaczej nikt rozsadny by tego nie zatwierdzil...kierowniczka sie tylko denerwuje, ze musi odwalac robote, ktora powinien zrobic architekt

 

 

pieczareczka witaj, odezwij się koniecznie (telefon znasz) może wpadniecie do nas, zobaczycie efekty pracy panów MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aska: ech... mnie tez sie marzy otwarcie przedszkola ale to raczej marzenia tylko :) gratuluje i powodzenia; ja zapisalam dziecie do przedszkola kolo pracy bo nie widze innego wyjscia ale bede kibicowac Twojemu przedszkolu :) ; bedzie jakas strona w necie ?

 

wielkie dzięki! na razie zadnej stronki nie bedzie - za mało mam pieniędzy by komus to zlecić a sama mam za dużo roboty przy budowie domu - sama zreszta wiesz jak to wygląda - niedługo nie bedę wiedziała jak wygladam, bo nawet nie mam czasu do lustra zajrzeć...

 

ale wszystko cieszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...