Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

aska: ech... mnie tez sie marzy otwarcie przedszkola ale to raczej marzenia tylko :) gratuluje i powodzenia; ja zapisalam dziecie do przedszkola kolo pracy bo nie widze innego wyjscia ale bede kibicowac Twojemu przedszkolu :) ; bedzie jakas strona w necie ?

 

wielkie dzięki! na razie zadnej stronki nie bedzie - za mało mam pieniędzy by komus to zlecić a sama mam za dużo roboty przy budowie domu - sama zreszta wiesz jak to wygląda - niedługo nie bedę wiedziała jak wygladam, bo nawet nie mam czasu do lustra zajrzeć...

 

ale wszystko cieszy :D

 

jak ja to zrobiłam, że nie widac kto wcześniej pisał????/ zaskoczyłam samą siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

pieczareczka witaj, odezwij się koniecznie (telefon znasz) może wpadniecie do nas, zobaczycie efekty pracy panów MM

To i u Ciebie robil Pan MM ?

 

 

jajcek oj robił, robił. U mnie robił swoją pierwszą budowę na tym terenie, dopiero po pracy u nas trafił do wszystkich pozostałych z tego forum.Właściwie to powinien nam płacić tantiemy za polecenie, hi, hi. A wszystko zaczęło sie w 2000 roku (oj jak to dawno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Zaczęło się faktycznie dzięki agathei, podjechałam do niej po barak, a wyjechałam z deal'em z panem MM :D.

A wiecie? U nas jest już prąd, najprawdziwszy. Kopie w gniazdkach!!

Poprawiana jest papa na izolacji poziomej, bo miejscami nie tworzy całości z folią wystającą spod ścian. Jeszcze glify w jednym oknie a będę mogła powiedzieć, że tynki mam już zrobione (z wyjątkiem glifu w oknie, którego nie ma, bo dojechało w złym kolorze i z wyjątkiem drzwi tarasowych, bo poprzeczkę mają na złej wysokości i są do wymiany - my to mamy pecha :D ).

Dziwnie się czuję pisząc Wam, że nadal bank młóci nasze papiery. Ale to najprawdziwsza prawda. Robi to od 22 maja. To prawie tak jak z pozwoleniem Asza, tyle tylko, że my mamy długi i wstyd. Montaż bramy garażowej przełożyliśmy trzeci raz.

Dziś może wpadnie do nas hydraulik, czekamy na niego już któryś tam tydzień. W końcu może się ulituje i coś porobi. Przez niego nie są robione jeszcze wylewki. Ale z powodu poprawek izolacji poziomej nie wieszam na hydrauliku psów.

 

Słuchajcie, nie wiecie gdzie można kupić keramzyt? W okolicy nigdzie nie ma. Jak jechać gdzieś dalej to wolałabym zrobić to na pewniaka. Czy ktoś mógłby mi pomóc?

Senser? Gdzie kupowałeś to coś zamiast siatki zbrojeniowej do wylewki?

Kto wie czego najlepiej użyć jako uelastyczniacza do wylewek? Wystarczy cempas/cemaplast, czy lepiej dać coś innego?

 

Sylvia1 - cieszyliśmy się podobnie do Ciebie po wywierceniu studni. Kiedy zaczyna się Wasza budowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieczareczka witaj, odezwij się koniecznie (telefon znasz) może wpadniecie do nas, zobaczycie efekty pracy panów MM

To i u Ciebie robil Pan MM ?

 

 

jajcek oj robił, robił. U mnie robił swoją pierwszą budowę na tym terenie, dopiero po pracy u nas trafił do wszystkich pozostałych z tego forum.Właściwie to powinien nam płacić tantiemy za polecenie, hi, hi. A wszystko zaczęło sie w 2000 roku (oj jak to dawno).

No to mialas luxus bo pierwsza budowa to i sie staral i mial tylko jedno na glowie a teraz mam wrazenie ze za duzo prac wzial i troche przestaje sobie radzic z ogarnianiem tego wszystkiego, zeby tak chociaz trzech osobach wystepowal to byloby mu o wiele latwiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś może wpadnie do nas hydraulik, czekamy na niego już któryś tam tydzień. W końcu może się ulituje i coś porobi. Przez niego nie są robione jeszcze wylewki. Ale z powodu poprawek izolacji poziomej nie wieszam na hydrauliku psów.

 

Ula, daj znac, czy przybyl... :wink: :D

chiba raczej nie z tego co mi wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś może wpadnie do nas hydraulik, czekamy na niego już któryś tam tydzień. W końcu może się ulituje i coś porobi. Przez niego nie są robione jeszcze wylewki. Ale z powodu poprawek izolacji poziomej nie wieszam na hydrauliku psów.

 

Ula, daj znac, czy przybyl... :wink: :D

chiba raczej nie z tego co mi wiadomo

 

o masz... a ja sie tez na niego czaje... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś może wpadnie do nas hydraulik, czekamy na niego już któryś tam tydzień. W końcu może się ulituje i coś porobi. Przez niego nie są robione jeszcze wylewki. Ale z powodu poprawek izolacji poziomej nie wieszam na hydrauliku psów.

 

Ula, daj znac, czy przybyl... :wink: :D

chiba raczej nie z tego co mi wiadomo

 

o masz... a ja sie tez na niego czaje... :roll: :wink:

dwie godzinki temu Ula mowila mi ze wogole nie moze sie do niego dodzwonic a on tez sie nie dozywa - zero kontaktu poprostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izka, dzidzia jest już na świecie. Urodziła się chyba we czwartek, bo w niedzielę smsem powiadomił nas dumny tata, że właśnie odbiera dziewczyny ze szpitala, dlatego informował nas, że będzie... wczoraj. Dziś Sławek dostał smsa, że jedzie i będzie za godzinę. Siedziałam cicho, bo nie chciałam zapeszać. A teraz już mam potwierdzenie - jest już na budowie! Co za radość!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izka, dzidzia jest już na świecie. Urodziła się chyba we czwartek, bo w niedzielę smsem powiadomił nas dumny tata, że właśnie odbiera dziewczyny ze szpitala, dlatego informował nas, że będzie... wczoraj. Dziś Sławek dostał smsa, że jedzie i będzie za godzinę. Siedziałam cicho, bo nie chciałam zapeszać. A teraz już mam potwierdzenie - jest już na budowie! Co za radość!!
:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, potrzebny mi jest fachman z ZE Zyrardow - chociaz jak ostatnio z nimi gadalam, kierowali mnie do Mszczonowa, nie wiem, czy to ma znaczenie.

 

Przy probie przepisania na siebie umowy z ZE okazalo sie, ze oni tego nie zrobia, bo skrzynka ma byc w plocie a jest przy domu. Byly wlasciciel ma jakies papiery, na ktorych podobno jest poswiadczenie odebrania tego - ale odkad mi o tym powiedzial, nie moge sie z nim skontaktowac i mu tego wyszarpac. Od ZE dostalam Wniosek o Sprawdzenie WLZ i musze znalezc kogos, kto mi to nawet juz dla mojego spokoju zrobi - bo chcialabym tez wiedziec, ze wszystko jest OK.

 

Dodatkowo padly mi dwie fazy w domu (w okresie trzech lat, po padnieciu pierwszej nie probowalismy nic robic), na podstawie opisu jeden elektryk stwierdzil, ze jest to pewnikiem zwarcie na odcinku skrzynka-dom. I pare innych rzeczy jeszcze byloby do zrobienia, typu dodatkowe puszki, pochowanie kabli elektrycznych po wyburzeniu fragmentow scian...

 

Jezeli znacie kogos, kto moglby sie tego podjac, bardzo bardzo prosze o namiary... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...