Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Oddam w dobre rece ze 20 workow cementu. Cena do ustalenia. Termin waznosci: jeszcze jakies 2 tygodnie.

Oryginalny Ozarowski.

Miejsce odbioru: Opypy

Transport: Odbierajacy.

 

Walcie smialo via Forum. (Wybaczcie, ale nie bede publikowal numeru na stronie).

 

Pozdrowionka

Jay

Jay to ja jestem zainteresowana.. a jak z transportem? bo do mojego tico to mało co wejdzie...

 

a doczytałam ze transport mój więc odpada...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dam ogłoszenie parafialne ;-)

 

zostało mi wiaderko, pełne, dwuskładnikowego kleju do podłóg drewnianych. 9 litrów. Mi taka ilość starczała na przyklejenie ok. 8-10 m^2 parkietu przemysłowego do betonu. Klej bardzo dobry, tylko jak to z tymi dwuskładnikowymi zastyga bardzo szybko bo w 2 godziny od rozmieszania. Jeśli ktoś zainteresowany chętnie odstąpię znacznie poniżej wartości sklepowej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ ostatnio podłączyłam sąsiada przez wąż ogrodowy i zawór do podlewania i normalnie miał wode w domu,

i to nie byłem ja bo u mnie woda jest ale domu jeszcze nie ma.

Mam wodę na 34 metrach i jak widzę beczkowozy z napisem WODA jeżdżące po naszej wsi to nie żałuję wydanych 2300 zł tj studnia wiercona + pompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aśka

My też walczymy z tymi paniami (babami) w Pruszkowie :evil:

Złożyliśmy wniosek o pozwolenie na budowę i pierwsza wersja poprawek miała 9 pkt. :o

Następne 2 tygodnie czekania i....... znowu jakieś nieścisłości :cry: to jest denerwujące, jak by za pierwszym razem nie mo.żna było dokładnie przeczytać i wypunktować wszystkie braki :evil:

A żeby było śmieszniej to mamy działkę w gminie Raszyn, która to w WZ zastrzegła konieczność podłączenia do gminnego wodociągu tyle tylko, że nie mają kasy na pociągnięcie tego wodociągu :evil:

Horror

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Oddam w dobre rece ze 20 workow cementu. Cena do ustalenia. Termin waznosci: jeszcze jakies 2 tygodnie.

Oryginalny Ozarowski.

Miejsce odbioru: Opypy

Transport: Odbierajacy.

 

Walcie smialo via Forum. (Wybaczcie, ale nie bede publikowal numeru na stronie).

 

Pozdrowionka

Jay

Jay to ja jestem zainteresowana.. a jak z transportem? bo do mojego tico to mało co wejdzie...

 

a doczytałam ze transport mój więc odpada...:(

przewieziesz na 3 czy 4 razy opypy to rzut beretem od ciebie a i tak Ci wyjdzie taniej niz na skladzie, no chyba ze Jayer przywali z cena :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bede sie chwalil :)

Po pierwsze od tygodnia mam studnie - wiercona na 24 metry.

Woda byla caly czas podczas wiercenia, ale wiercono na taka glebokosc zeby tej wody bylo dosyc duzo i nie byla to woda tuz spod powierzchni ziemi.

Co najciekawsze, to ogolnie z woda w moich okolicach jest ciezko (jest zwykle b. gleboko (oprocz zaskornej), ale rozdzkaz wynalazl miejsce :)

Po drugie dzisiaj zaczeto wykop pod fundamenty, przywieziono mi zbrojenie i zaczeto krecenie zbrojenia na fundamenty no i pierwsze klopoty - zamowilem o ok. 180 sztuk za malo strzemion - nawet nie wiem jak to sie stalo, bo liczylem dokladnie, ale cos zle wpisalem. Na szczescie jeden telefon i 1,5h pozniej w zbrojarni czekalo na mnie 180 strzemion :) Beton mial byc na jutro, no ale niestety betoniarnia nie moze mi dostarczyc, wiec bedzie w czwartek :evil: No i niestety wszystko mi sie przez to przesunelo, bo w poniedzialek mial byc lany beton plyty parteru. Ale plan i tak bedzie wykonany czyli wieniec pod wiezbe przed dlugim weekendem w sierpniu :)

Uff.. jutro dalej walcze (bo przy okazji robie jeszcze ogrodzenie)

Materiały na mnie juz czekaja od 2 tygodni w skladzie budowlanym - jeden telefon i w ciagu 2 dni przywoza.

Sorki, ze przynudzam, ale tak sie tylko chcialem pochwalic :D

 

Jeszcze pare slow nt kosztow studni - u mnie nie ma mozliwosci podlaczyc sie do wodociagu, ale zupelnie mnie to nie martwi. Koszty wiercenia w moim przypadku to 3600 PLN, obudowa studni 800. Nastepne koszty jakie beda to pompa - 2000, zbiornik ciśnieniowy ok. 500 i łącznik ciśnieniowy (nie pamiętam ile ale niedużo). Do tego jeszcze rurka doprowadzajaca wode do domu. A jesli chodzi o zuzycie pradu - moc pompy nie przekracza 1kW, wiec to nie wychodzi duzo.

Wodociąg to zwykle dużo większe wydatki.

 

pozdrawiam

Wookasch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wookash a z jakiej betoniarni ten beton? bo jak u nas był obsów to KASOB się nad nami zlitował i zalewali o godiznie 18 w sobote.. polecam ich z ręką na sercu... może warto podjechać.?wiem ze u nich z dnia na dzień umawiają... :roll:

a u nas przywieźli bloczki ale dojechała tylko część...[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aśka!

Na granicy Milanówka po prawej stronie (jadąc na Wa-we) jest takie małe cuś nieutwardzone z kupką gruzu-tam gość ma również stare, grube płyty chodnikowe-w sam raz na dystanse pod zbrojenie ław.Za 10 zł bierzesz ile uniesiesz :-)

No ale z uwagi na kiepski opis...

PHU PIASKUN

dzwoń do Marcina 604 417 365 (cholibka-adresu nie mam)

Ma nawet niezłe ceny na piasek itp.

Korzystałem tydzień temu-powinien jeszcze mieć to czego potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bede sie chwalil :)

Po pierwsze od tygodnia mam studnie - wiercona na 24 metry.

Woda byla caly czas podczas wiercenia, ale wiercono na taka glebokosc zeby tej wody bylo dosyc duzo i nie byla to woda tuz spod powierzchni ziemi.

Co najciekawsze, to ogolnie z woda w moich okolicach jest ciezko (jest zwykle b. gleboko (oprocz zaskornej), ale rozdzkaz wynalazl miejsce :)

Po drugie dzisiaj zaczeto wykop pod fundamenty, przywieziono mi zbrojenie i zaczeto krecenie zbrojenia na fundamenty no i pierwsze klopoty - zamowilem o ok. 180 sztuk za malo strzemion - nawet nie wiem jak to sie stalo, bo liczylem dokladnie, ale cos zle wpisalem. Na szczescie jeden telefon i 1,5h pozniej w zbrojarni czekalo na mnie 180 strzemion :) Beton mial byc na jutro, no ale niestety betoniarnia nie moze mi dostarczyc, wiec bedzie w czwartek :evil: No i niestety wszystko mi sie przez to przesunelo, bo w poniedzialek mial byc lany beton plyty parteru. Ale plan i tak bedzie wykonany czyli wieniec pod wiezbe przed dlugim weekendem w sierpniu :)

Uff.. jutro dalej walcze (bo przy okazji robie jeszcze ogrodzenie)

Materiały na mnie juz czekaja od 2 tygodni w skladzie budowlanym - jeden telefon i w ciagu 2 dni przywoza.

Sorki, ze przynudzam, ale tak sie tylko chcialem pochwalic :D

 

Jeszcze pare slow nt kosztow studni - u mnie nie ma mozliwosci podlaczyc sie do wodociagu, ale zupelnie mnie to nie martwi. Koszty wiercenia w moim przypadku to 3600 PLN, obudowa studni 800. Nastepne koszty jakie beda to pompa - 2000, zbiornik ciśnieniowy ok. 500 i łącznik ciśnieniowy (nie pamiętam ile ale niedużo). Do tego jeszcze rurka doprowadzajaca wode do domu. A jesli chodzi o zuzycie pradu - moc pompy nie przekracza 1kW, wiec to nie wychodzi duzo.

Wodociąg to zwykle dużo większe wydatki.

 

pozdrawiam

Wookasch

 

Wookasch,

z którego składu budowlanego kupujesz?

Poza tym a propos studni to troszki drogo. Też się zastanawiam nad studnią głębinową, ale nie wiem czy się to opłąca w naszych okolicach - czy woda się nadaje do picia. No i koszty są dużo wyższe.

Pozdrawiam

ala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...