Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

proszę o mnie nie zapomnieć :)

Senser, pamiętaj o kolejce ;) do tej ziemi z namiaru Mariusza :D

Jak się jest pierwszym to wcale nie trzeba pamiętać, niech się martwią ci co stoją za mną :lol:

oj Senser,

pierwszy to Ty jakby nie patrzeć nie jesteś

ustalmy więc skoro Senserowi coś się pomyliło

1. Mariusz

2. Iza

3. Gaweł

4. Jacek

czy o kimś zapomniałam??

jeśli nie to

5. Senser

porządek musi być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hubert zadzwonilem do tego poleconego przez ciebie goscia od ziemi owszem byl mily, mieszka w kajetanach, ale oferta :o :o :o od 240, ziemia czysta ale piachowata do 350 za humus za "TATRE" czy od Ciebie tez tyle brał? A moze mial podwyżke :D

 

Ja ci kogoś polecałem ?? :o

Sam szukam ziemi i bym ci kogoś polecał?? No nie wiem....chyba że o czymś zapomniałem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj izat, czy ty naprawdę myślisz, że ma to dla mnie znaczenie??

Mam 50 000 tych namiarów i szczerze powiem nie wiem do którego z nich ta kolejka :lol: Przecież gość, który wozi ziemie bez względu na to kto nie prowadzi rejestru i myślisz że ma to dla niego jakieś znaczenie albo dla mnie??

Ale już się nie martw, jesteś pierwsza i nikt ale to nikt cię już nie wygryzie, już wszyscy wiedzą że ty i tylko ty jedyna i prawdziwa jesteś pierwsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj izat, czy ty naprawdę myślisz, że ma to dla mnie znaczenie??

Mam 50 000 tych namiarów i szczerze powiem nie wiem do którego z nich ta kolejka :lol: Przecież gość, który wozi ziemie bez względu na to kto nie prowadzi rejestru i myślisz że ma to dla niego jakieś znaczenie albo dla mnie??

Ale już się nie martw, jesteś pierwsza i nikt ale to nikt cię już nie wygryzie, już wszyscy wiedzą że ty i tylko ty jedyna i prawdziwa jesteś pierwsza.

 

chyba znów za bardzo wczułeś się w rolę :D:D:D:D:D

nie przeżywaj tak tego, upał na dworze jeszcze na zawał kipniesz :(

a jestem druga nie pierwsza ;)

Senser, to masz 50 000 namiarów na ziemię i się z nami nie podzielisz???

oj nieładnie nieładnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert zadzwonilem do tego poleconego przez ciebie goscia od ziemi owszem byl mily, mieszka w kajetanach, ale oferta :o :o :o od 240, ziemia czysta ale piachowata do 350 za humus za "TATRE" czy od Ciebie tez tyle brał? A moze mial podwyżke :D

 

Ja ci kogoś polecałem ?? :o

Sam szukam ziemi i bym ci kogoś polecał?? No nie wiem....chyba że o czymś zapomniałem??

 

 

Sorry ale chyba sie machnąlem mam ten namiar od mery 26, a wlasnie co z tymi 50 000 namiarami na ziemie ? Poprosze o 5000 ale naprawde tanich. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz wspominał o 50 PLN a Ty piszesz o 500 PLN stad moje zaskoczenie

może jedno zero za dużo Ci się wpisało

tak 50 jednakze jest to sprawa grzecznosciowa (facet jezdzi w duzej firmie budowlanej i wozi ziemie z wykopów. Ja znim gadałem gdyż złapałem go przy pewnej budowie gdzie zdejmowali humus, potem wykop.Ziemia zatem zależy od tego co i gdzie kopią.W czasie gdy z nim rozmawialem ładował ogrodową -ale bywa różnie.Czasem i byle co do niwelacji terenu.Obecnie ścigam gościa od 2 tyg. i nic.Jeżdzi gdzieś po 2-giej stronie wielkiej wody i do Nadarzyna ma za daleko.Ale czekam cierpliwie gdyż 50 za wanne (patelnie)-czy jak to zwał te około 24-26 t. to nie 300 za 10-11 m3.

 

Dzieki za namiar na goscia od ziemi (z kajetan jak sie okazało)ale on jest droższy od o tego o którym piszesz powzyej (240-350 za TATRE) Czy ja moge prosic namiar do tego po 50 zł ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chciałam wszystkich przestrzec przed ekipą budowlaną pana Tomka Kramka. Trafiłam do niego przez polecenia na forum muratora. Na moje nieszczęście jego brat nie miał czasu. Po dokonaniu wyceny przez niego zgodziliśmy się na cenę i umówiliśmy, iż skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów (umawialiśmy się w maju na październik 2006). Od trzech tygodni gość nie odbiera telefonów. Jedyną odpowiedź otrzymałam od jego brata. Podobno znalazł nową robotę na ten termin. Szkoda tylko, że nam o tym nie powiedział, a my umawialiśmy już np. dekarzy. Powiedziałam panu Grzegorzowi, iż jego brat jest niepoważnym człowiekiem i całkowicie nieodpowiedzialnym oraz że wystawię mu negatywną opinię na forum. Niestety pan Grzegorz Kramek nie może ponosić odpowiedzialności za swojego brata i że on by się tak nie zachował tylko szczerze powiedział, o co chodzi.

Obecnie nie mamy ekipy i jeżeli ktoś z Was ma informacje, kto mógłby mi pomóc, to proszę o pomoc.

Z góry dziękuję.

Ala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alicja,

jak chcesz mogę podac Ci kilka namiarów, zresztą podawałam je parę stron wstecz, ale nie wszystkich osobiście wypróbowałam ;)

są to jakieś kontakty zaczerpnięte z forum, polecane przez forumowiczów (ale jak widzimy tez róznie z tym bywa :( )

tak jak napisała bobo wykonawców godnych polecenia jest bardzo mało na naszym rynku

ja zaczynam wątpić czy w ogóle jeszcze tacy są :(:(

jakby co to pisz na priv

pozdrawiam, współczuję i życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota, kurcze, nie wiedziałam, że są jakies serie :) ja mam płytki matowe, jasnoszare oraz kremowo-bezowe na tarasie, a na cokole te grafitowe, imitujące fakturę kamienia(tzw. struktura), wszystkie wyszły swietnie, ciapki na płytkach na tarasie bardzo się sprawdzają, nie widac paproszków z brzozy :) płytki w doskonałym stanie przetrwały mroźną zimę, część pod śniegiem, część na mrozie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeeee

chciałbym się zapytać jak to jest z ekipami budowlanymi :evil: :evil:

jak o jest że jedni mają firmy a drudzy nie czy ci nie mający zarejestrowania mogą się wpisywać do dzienika budowy :o :o

Z tego co wiem do dziennika dokonuje wpisu kier. bud. a nie ekipa/wykonawca. Chyba, że u ciebie (czego nie polecam) to jedno i to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuję Ala, nieładnie, ale nie mogę niestety Ci pomóc, u mnie robił pan Grzegorz,

psuja się ci dobrzy wykonawcy, mój tynkarz też sie popsuł, niesolidny i niewiarygodny sie zrobił - za duzo chętnych, juz go nie polecam :(

 

Im się wszystkim w głowach zaczyna przewracać...

 

Niestety :(

W sumie to już sama nie wiem, jak z nimi postępować. Chyba nikomu nie można ufać.

Jakie macie doświadczenia z podpisywaniem umów? - czy są do tego chętni?

Bo teraz nie widzę innej możliwości jak tylko podpisać dobrą umowę i dać ją do prawnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeeee

chciałbym się zapytać jak to jest z ekipami budowlanymi :evil: :evil:

jak o jest że jedni mają firmy a drudzy nie czy ci nie mający zarejestrowania mogą się wpisywać do dzienika budowy :o :o

Z tego co wiem do dziennika dokonuje wpisu kier. bud. a nie ekipa/wykonawca. Chyba, że u ciebie (czego nie polecam) to jedno i to samo...

obecnie jest tak, że poza kier-budem wpisów może dokonywac inwestor lub wykonawca... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...