Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

czy ktoś z Państwa korzystał ostatnio z usług biura architektonicznego Ław-Bud z Grodziska Maz. ? Jeśli tak, to proszę o informacje czy polecacie to biuro czy raczej należy go unikać. Chodzi mi o wykonanie adaptacji gotowego projektu z niewielkimi zmianami.

 

Całkowicie zgadzam się z Sylvią1. Jak sobie przypomnę :evil:...

Resztę mojej opinii masz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem "wstępnie zadowolona" :)

ale poczekajmy na efekty końcowe

a tak w ogóle to zapraszam na oględziny ;)

 

mam info dla osób, które chciałyby ubezpieczyć dom w budowie mający np okna

mało TU ubezpiecza od kradzieży elementy na stałe wbudowane

ubezpieczyłam w Compensie

mam nadzieję, że nie będę musiała skorzystać :D

 

 

Dzieki skorzystam na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy ktoś z Państwa korzystał ostatnio z usług biura architektonicznego Ław-Bud z Grodziska Maz. ? Jeśli tak, to proszę o informacje czy polecacie to biuro czy raczej należy go unikać. Chodzi mi o wykonanie adaptacji gotowego projektu z niewielkimi zmianami.

 

my robiliśmy też w Grodzisku Maz. ale nie w tym biurze. Ze swojej pani jestem bardzo zadowolona (nie zdarła z nas tak kasy jak chcieli inni) - ewentualne namiary na priv.

Pozdrawiam

ala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asz to ty też u tej pani robiłes adaptacje? :o współczuje...dobrze ze wykonawca wyłapuje kolejne błędy tej pani bo było krucho :-?

 

Taa... robiłem

U mnie miała małe szanse na sknocenie, bo likwidowałem tylko dwa okna i mały wykusz na dachu.

Zdziwiłem się też, że to nie jej pieczątki widnieją na mojej adaptacji projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech ot u ans dłuższa historia bo pani najpeirw przez pomysłke biura zamówiła nie tąwersje rpoejktu co trzeba (miał byc bez garazu ale ze scianka kolankowa) a zamowila bez garazu i bez scianki wiec musiała doprojektowac ta scianke. błędow masa poprzez fundmenty i wieńce a kończac na wieżbie... (zapomniała ze po podniesieniu trzeba obiniżyc jętke coby sufit nie był na 3,5 m) reszte błędow to opisze zez szczegółami jak juz bede miała dom odebrany 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli na moje pytanie o Ław-Bud na tym forum jak również prywatnie. Oczywiście z tą firmą dam sobie już spokój. A może ktoś z forumowiczów mógłby mi polecić jakiegoś architekta, który za rozsądne pieniądze wykonuje solidną robotę. Z góry dzięki i pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam do ruśća moje privatne stadko kuropatw, oraz mnóstwo zajecy i foxes też są :D

 

Zapomniałeś dodać bażanty - słyszałem że miejscowe koło łowieckie wypuszcza na wiosnę pewną ilość samic.

Podobno kiedyś :roll: , jak w miejscu Twojego domu były jeszcze pola, ustawiano tam płot z siatki w kształcie litery L a nastepnie od Nadarzyna szła nagonka i łapano zające ...na eksport :D

Opowiadał mi to rodowity Nadarzynianin no i myśliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nic nieszkodzi :lol:

dziekuje, tfu,tfu 8)

no tez bylam lekko zdziwiona robia wrazenie szczegolnie to wielkie przeszklenie obok drzwi wejsciowych, balkonowe tez niesa gorsze 8) :p

 

to Ty czesciej widzisz moje wlosci niz ja :oops: :p :p

ja sie przemiesczam wkd do pracy i z powrotem, adzisiaj odbieralm okna to widzialam swoja "stodole"

 

a przeakze i w imiemiu brzydszej polowy , dziekuje :lol: :lol:

 

Izat przy okazji musisz sie zabrac z Mariuszem, bo on skrutem do pracy tak codziennie

mam nadzieje ze kiedys poleprza droge do Pruszkowa, bo jescze troche i tiry mi tam zaczna jezdzic, bez obrazy mery26 :wink:

a jak kupowalismy dzialke 10lat temu to bylo tak cicho i spokojnie, eeeeeeeecccccccchhhhhhhhhhhhh, moge se tylko powspominac :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szanownych sąsiadów - Osowiec się kłania, od strony Adamowizny i Radoni. Widzę na mapce, że dość blisko kolegi Sensera - pozdrawiam.

Kupiłem gotowy dom, tak więc odpada mi najciekawsza część zabawy :) Lada dzień chłopaki zaczynają mi spory remont i szykuje się sporo roboty z ogrodem.

Zdaje się że mogę mieć kilka namiarów na chłopaków od wykończeniówki ze wschodu Polski którzy robią przyzwoitą robotę za rozsądną cenę - ale będę polecał jak się sprawdzą. Pozdrowienia dla całej Grupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Victoria,

u mnie jeśli będą tynki to tylko suche, ale właśnie czyszczę spluwkę na dzisiejszego paintballa - a na paintballu będzie Paweł (z grodziska) - a od Pawla coś ze dwa tyg. temu wyszła ekipa od tynków i chyba był zadowolony.

Dopytam i wezmę namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...