Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

niom

a ja właśnie ściągnęlam z budowy

ufffffffff jak gorąco :D

od jutra Panowie robią mi poddasze :):):)

 

Gaweł, czy Ty chodzisz na grzyby???

wyskoczyłam dzisiaj w tzw międzyczasie i znalazłam 30 podgrzybków vis a viu mojego domku :)

 

no i dzisiaj odwiedził mnie mery26 :):):) i śmy sobie pogadali :) z sympatycznym sąsiadem :)

 

Ps. blondynki tak mają, że im brunetki w głowie :D

Gawełku, dziękuję za ponętnie ;) schlebiasz mi :****

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

UWAGA

 

osoby posiadajace budowy w okolicy komorowa

GRASUJE ZLODZIEJ na tym terenie, chyba jest w strasznej potrzebie :evil: robi wiecej szkod nisz ma z tego korzysci,

 

powyrywalabym mu gice z du.................py niech go klaczkujace dorwie i inna zaraza, niech mu odpadnie i zgnije co nieco moze zaczenie myslec duren jeden :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

 

a wlasnie rozmawialismy z Tommim z o podobnych sytuacjach, chyba sobie wykrakalam :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku z powyzszym postem

 

potrzebuje pomocy od was kochani

 

podeslijcie namiary na wszystkich tynkarzy i tych gipsowych i gipsowych z maszyny, cementowo-wapiennych recznych i maszyny

oraz wylewki z maszyny

 

mam dosyc, musze szybko zamknac temat bo sie w tej chwili wykoncze nerwowo, niech robia jak naszybciej jedni po drugich i sie wprowadzam!!!!!!!!!!! i bede gryzla jak mi ktos wlezie na teren, a potem bede sie pytac po co ciele przylazlo

no troszke mi ulzylo, musze gdzies to wyzucici bo swojej polowy niechce juz dolowac i tak nieszczesliwy lazi :-? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety złodziejstwo jest wszędzie

na swojej budowie doświadczyłam tego wiele razy, wiem co to znaczy

ufam, że Ciebie nie obrobili ..... a jeśli to współczuję przeżyć

nawet pomimo alarmu i monitoringu :( znikają mi różne rzeczy

taki już nasz los ......

 

namiary na moich tynkarzy już masz

powodzenia w dalszych pracach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izat

wlasnie mnie oskubali :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

inaczej raczej bym :evil: :evil: :evil: :evil: niewiedziala ze to talatajstwo sie kreci w okolicy :evil: :evil: :evil: :evil:

 

cala elektryke wyciagneli z domu :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

moge zaczynac robote od poczatku i odpoczatku tyle samo musze wydac pieniadze :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

niech ich cos trafi bo oni nagle zarobku beda mieli z 50-100zl w zlomie a ja straty na pare tysiecy :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izat

wlasnie mnie oskubali :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

inaczej raczej bym :evil: :evil: :evil: :evil: niewiedziala ze to talatajstwo sie kreci w okolicy :evil: :evil: :evil: :evil:

 

cala elektryke wyciagneli z domu :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

moge zaczynac robote od poczatku i odpoczatku tyle samo musze wydac pieniadze :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

niech ich cos trafi bo oni nagle zarobku beda mieli z 50-100zl w zlomie a ja straty na pare tysiecy :evil: :evil: :evil: :evil:

 

 

czy masz alarm i monitoring? Jesli nie to trzeba taktycznie kupić syrene chociaz atrape i naklejki z solidu troche moge dac :wink: . Lub druga wersja kogos z rodziny jakiegos wujka starą lodówke telewizor czjnik łom i niech pilnuje, albo moze tzeci próbowalas wyłącznków czasowych do oswietlenia ja mam taki za 25 zł ma funkcje na hybil trafil, tak ze sie nie domyslą, :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

potrzebuję sprawdzonych ludzi do nałożenia tynku silikatowego na zewnetrzny tynk cementowo wapienny i wykonanie parapetów zewnętrznych.

Przydałby mi sie też kontakt do wytwórcy barieirek balkonowych, najlepiej ocynkowanych.

pozdrawiam

hans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawel

dom byl niepilnowany tylko przez 1 noc!!!!!!!!!!!!!!!!

 

skubance chyba siedza w krzakach i pilnuja kiedy nikogo niema

 

alarm a szczegolnie nalepki poprosze :oops: :wink:

moze ich troche przestraszy

 

po wizycie policji dowiedzielismy sie kilku cennych rzeczy ale raczej moge je tylko przekazac ustnie na jakims spotkanku grupy

ot poprostu policjant czlowieczyan rozumie inwestora bo sam buduje wiec wie jak to wyglada :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawel

dom byl niepilnowany tylko przez 1 noc!!!!!!!!!!!!!!!!

 

skubance chyba siedza w krzakach i pilnuja kiedy nikogo niema

 

alarm a szczegolnie nalepki poprosze :oops: :wink:

moze ich troche przestraszy

 

po wizycie policji dowiedzielismy sie kilku cennych rzeczy ale raczej moge je tylko przekazac ustnie na jakims spotkanku grupy

ot poprostu policjant czlowieczyan rozumie inwestora bo sam buduje wiec wie jak to wyglada :roll: :wink:

 

 

Ja alarmów nie zakladam mam z solidu , a ty nie planujesz zadnego moze juz teraz zalożyc jezeli planujesz w domu zwierzeta to najlepiej czujki przyokienne, ja tego nie zrobilem i mam zwierzeta z glowy. to napewno ktos z sąsiedztwa moze lepiej dac im na wino :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawel

dom byl niepilnowany tylko przez 1 noc!!!!!!!!!!!!!!!!

 

skubance chyba siedza w krzakach i pilnuja kiedy nikogo niema

 

alarm a szczegolnie nalepki poprosze :oops: :wink:

moze ich troche przestraszy

 

po wizycie policji dowiedzielismy sie kilku cennych rzeczy ale raczej moge je tylko przekazac ustnie na jakims spotkanku grupy

ot poprostu policjant czlowieczyan rozumie inwestora bo sam buduje wiec wie jak to wyglada :roll: :wink:

Współczuję. Złomiarze z sąsiedztwa zapewne. Ale jak rozumiem rozdzielnie zostawili? W ramach pociesznia Ci powiem że mi przez rozszczelnione okno ukradziono sprzęt AGD itd za ok. 10 000 zł. Ale to dawne dzieje.

 

Poszukam u siebie namiarów na tynki gipsowe i miksokreta. Ci moi nie byli źli.

 

Mój elektryk, jak zrobił elektrykę a nie było okien i drzwi, za chyba 60 czy 80 złotych dał mi taki mały alarmik (jeden czujnik z wyjcem sterowany na pilota). Jeśli nie planujesz alarmu (chyba jednak warto go zobić) to przynajmniej kup sobie coś takiego. Polecam hurtownię el. na granicy Milanówka i Grodziska - po prawej stronie drogi jak się jedzie do Grodziska.

 

I się nie przestrasz, ale moje doświadczenie podpowiada, że jak ukradli raz to będą próbować dalej. Nawet jak zamieszkasz (w pierwszym tygodniu po zamieszkaniu jakiś palant próbował łomem wywarzyć każde okno od strony oświetlonej ulicy - inna sprawa że nie miałłem żadnego ogrodzenia ....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Żadko się odzywam, ale za to bacznie śledze forum. To teraz ja się pochwalę mamy już tynki, wylewki i okna. Za to bardzo potrzebuję gruz na zrobienie drogi. Już parę osób mnie wystawiło z tym gruzem wiec sprawa PILNA.

 

Mam mocno otrzaskany temat. Niestety (raczej) nie dostaniesz przyzwoitego materiału free, na to bym raczej nie liczył.

Jak ew. chcesz, mogę ci dać namiar na gościa, który czasem robi rozbiórki, mi przywiózł tego 2 szt. (kamazy), ale to całe cegły...nie tylko ale często.

Temat drogi to wkurzający temat...tym bardziej, jeśli to droga gminna, albo jest jakiś "mądry" sąsiad rodzynek, jeden jedyny, który mówi NIEEEEE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Victoria,

 

Naprawdę współczuje... :( Mojemu sąsiadowi jak się budował skubneli kabelki tylko z piwnicy - zysk dla nich prawie żadny - a kłopotów i kosztów dla Sasiada sporo.

Mi swego czasu podczas budowy - a w zasadzie krótkiej przerwy, którą miałem - obrobili całą erbetkę :( :evil: A cwani byli, bo otworzyli sobie skrzynkę przyłączeniową w ogrodzeniu i po chamsku prąd wyłączyli - co by ich nie pokopało :evil:

Teraz już mam skrzynkę zamkniętą na kłódkę - no i kłopot ma inkasent - bo nie może zczytać stanu licznika. Jedyna niedogodność dla mnie, że co jakiś czas muszę dzwonić do elektrowni co by podać stan licznika.

 

pozdr.

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogus poprosze o te namiary napewno sie przydadza

tak rozdzielnie zostawili, tam niemogli sie dostac bo pies by ich zagryzl :lol: :D 8) , calesczescie ze psini nic niezrobili ale byl dzielny :o tam niedopuscil 8) , choc z drudiej strony zaluje ze sie jakos niewydostali im dupy nieobrobil, tylko mysle ze jabym miala wieksze nieprzyjemnosci z tego powodu :-? , druga taka paskuda juz mi rosnie, na wet na rodzinke Tommiego warczala niebyla zbyt zadowolona ze ktos obcy wchodzi na teren a ma dopiero 5miesiecy, mam nadzieje ze bedzie w przyszlosci doskonale pilnowac swojego terenu :p , jest sliczna sunia wiec napewno bedziemy chcieli miec szczeniaczki, maz stwierdzil ze niebedziemy zwirzaczkow styrylizowac :p :p bardzo sie z tego powodu cieszymy(tzn ja i dzieci - bo beda sczeniaki)

 

ja alarmy i te inne rzeczy planuje, wszystko mialalm pozakladane tzn druty po tynkach mialo byc wszystko montowane :cry: :cry: :cry:

teraz niemam nawet do czego montowac :evil: :evil: :evil: :evil:

 

dlatego bedzie teraz robione tak , drut rozkladany na cieplo zaraz tynk, drut tynk itd potem zaraz wylewki, i normalnie zaciukam wszystko co mi wlezie na posesjae

co do stwierdzenia ze jak raz byli to beda przylazic :evil: :evil: :evil: to wiem, zasada dobry teren bo bylem niezlapali wiec ide jeszcze raz :evil:

zwierzaki beda w domu a najwieklszy wiercipieta to oczywiscie maz :oops: :p lazi po nocy i czekolady szuka, wiec czujki na ruch wlaczane w nocy raczej odpadaja, na temp tez, porostu lekki sen i juz, a ja jak pdam wieczorem to rano sie dopiero budze :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za projekt zapłacisz od 500 zł w górę

koszty przebudowy zależą od stopnia jej skomplikowania ale na pewno x tys zł :cry:

ale...

sprawdź w Grodzisku bo moze okazać sie ze nie musisz nic robić bo Twoją działkę "wyłączyli" z obszaru terenów zmeliorowanych.

 

W spółce wodnej w nadarzynie dowiedziałem się że przed przebudową melioracji należy sprawdzic czy odcinek poniżej Twojej działki jest drożny, jeśli nie to wstrzymujesz przebudowę aż do usunięcia "usterki" czyli czasami w nieskończoność, on tylko cos tam podpisują zeby mozna było "zakończyć" budowę.

JAk bedziesz robiła projekt przebudowy to sprawdź czy nie można włączyć do niego odwodnienie działki.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Victoria,

 

Zastanów się może, czy nie chcesz alarmu obwodowego, to znaczy we wszystkich oknach i drzwiach wejściowych oraz bramie garażowej. Bazuje to na kontaktronach oraz czujnikach inercyjnuch lub/i zbicia szyby - Zbych jest mega Specjalistą w alarmach więc może powiedzieć więcej. Da to swobodę Twojemu Mężowi jak i wszystkim domownikom i zwierzętom swobodne poruszanie się po domu w nocy - i łatwy dostęp do czekolady ;) :D

 

Dzięki Zbych za dobry pomysł i wykonanie !! :)

 

pozdr.

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...