Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ejj, Senser, zdrowo przepłaciłeś. My za swoje zapłaciliśmy 299zł za skrzydło, plus 119zł za ościeżnicę, listwy dekoracyjne max. 100zł. Nie każde są z szybką, która kosztuje ok.50zł. Do tego papier ścierny, prąd, jaki ciągnie szlifierka, lakierobejca, pędzel, rozpuszczalnik, listwa mocująca ościeżnicę do ściany (ew. kotwa plus zaślepka) i pianka. Jednym słowem podobne drzwi mam za połowę tego co Ty dałeś. Przy dziesięciu drzwiach 6.000zł mam w suchym.

Ościeżnice obwiedniowe to inaczej zwane ościeżnice regulowane.

 

Jakość ma swoją cenę (100% drzewo), z tego co wiem jak na zabudowane ościeżnice cena jest całkiem dobra...

U jednych z naszych grupowiczów (który niestety już dość długo się tu nie udziela) widziałem tanie drzwi...za takie dziękuje...

Porównywanie na sucho samej ceny jest nie celowe...trzeba by porównać same drzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczyc mi sie nie chcialo ale biorac wczesniej drzewo na dzialke od wielu roznych dostawcow przez ostatnie 4 lata ten co mi teraz przywioz wyglada na naprawde uczciwego

 

Jakubowska też wygląda na uczciwą.. :lol:

Nie no...nie zakładam odrazu nieuczciwości, bo są jednak jeszcze na tym świecie ludzie uczciwi...wiem, że należy to sprawdzić...

No a jeśli ci się ten pan podoba...aaaa to już inny temat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczyc mi sie nie chcialo ale biorac wczesniej drzewo na dzialke od wielu roznych dostawcow przez ostatnie 4 lata ten co mi teraz przywioz wyglada na naprawde uczciwego

 

Jakubowska też wygląda na uczciwą.. :lol:

Nie no...nie zakładam odrazu nieuczciwości, bo są jednak jeszcze na tym świecie ludzie uczciwi...wiem, że należy to sprawdzić...

No a jeśli ci się ten pan podoba...aaaa to już inny temat :lol:

Pan mi sie nie podoba i nawet go nie widzialem na oczy bo mnie nie bylo akurat w domu ale podoba mis ei ilosc jaka przywiozl, a Ciebie do niczego nie namawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się przywidziało? Czy to ja pierwsza podałam cenę swoich drzwi? Przecież nie można sądzić, że zawsze wyższa cena idzie w parze z jakością, bo są różne strategie cenowe, o promocjach nie wspomnę. Ale nawet jeśli moje drzwi nie dorównują Twoim to trudno. To tylko drzwi chyba, że aż drzwi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę o namiary na drewniane drzwi na priv

fotki też byłyby mile widziane :)

robiłam rekonesans drzwi na Bartyckiej, takie które mi się podobają kosztują około 2 tys :(

długo się czeka na takie drzwi na wymiar??

 

teraz w modzie są drzwi fornirowane :)

są jeszcze droższe od drewnianych

co o nich sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Moi Drodzy, donoszę że zostaliśmy uznani za czynnik opiniotwórczy :D

Ale od początku

Jest taki wortal http://www.grodzisk.net

Ogólnie artykuły tam publikowane cechują się dużą dawką krytycyzmu odnośnie poczynań obecnych władz Grodziska.

Najnowszy artykuł:

http://www.grodzisk.net/index.php?option=com_content&task=view&id=191&Itemid=48

 

Kiedy doczytacie do akapitu

Niezależnie od miejsca pracy, z pewnością nie darzą go sympatią inwestorzy. Budujący domy w naszym powiecie dali temu wyraz na internetowym forum miesięcznika „Murator”. Ich opinie o Stanisławie Wojciechowskim można przeczytać tutaj.

kliknijcie "tutaj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stal- u Pelza w Grodzisku Maz. (jak skrecasz na wiadukt w kierunku Błonia to pierwsza w prawo za wiaduktem)

 

beton- Kasob zamawiasz na telefon lub osobiście (jadąc z Grodziska w str Żyrardowa prawie naprzeciwko Kasty)

 

bloczki brałam w Andzie jeszcze dalej za Kasobem w stronę Żyrardowa bardzo porządne...

 

a ja poprosze o skontaktowanie się ze mną Ostry... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izat,

 

fornirowane są o tyle lepsze, że mniej "pracują" od drewnianych. Czyli teoretycznie powinny mieć dłuższą żywotnośc.Ale cały problem tkwi w fornirze - jeżeli jest on słabo położony, zwłaszcza na łączeniu np płaszczyzny z krawędzią, to zacznie Ci odchodzić......A to już niefajnie:(

Niestety na ekspozycjach trudno jest sprawdzić jaki fornir dostaniesz gdy zamówisz drzwi.Zwykle czeka się ok 6 tygodni, ale cz ęśto te 6 tyg sie wydłuża do ośmiu - także w umowach trzeba mocno egzekwowac terminy.

 

Spróbuj na bartyckiej 26 paw.51 w "Elit" - tam są te drozsze, ale otrzymujesz to co zamawiasz i widzisz tam w salonie:) Ewent na Kłobuckiej w pawilonie "Adamax" - nie pamietam numeru - zaraz przy bramie w równoległej alejce do Kłobuckiej, pierwszy po prawej.Tam są trochę tańsze. Jest jeszcze jedno miejsce na Kłobuckiej, tam tez fajnie robia, ale nie robią regulowanych ościeznic - nie wiem na ile Ci to potrzebne....

Jak obejrzysz to daj znać, to podeślę Ci z kim tam rozmawiać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...