Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

To dopiero początek. Nie martwcie się, najgorsze jeszcze przed wami :) , jak to mówią - im dalej w las, tym więcej drzew :wink:

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 

No to już ich pocieszyłeś :-)

 

 

Hehe, to w trosce o ich samopoczucie. Niech się hartują, jak teraz tak się zamartwiają, to co będzie potem?

:D

 

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, pewnie, że jesteśmy zdeterminowani. W tym tygodniu (piątek, sobota) ma się wszysstko wyjasnić . Pożyjemy- zobaczymy.... Wiemy tylko, że własnie tam znaleźliśśmy swoje miejsce na ziemi i zrobimy wszystko, żeby się udało... Dam znać, 3majcie kciuki.

MARCIN, EWA I KUBUś (4,5 mieś.) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam po latach :oops:

 

Od razu przejdę do interesów :roll:

 

szukam dostawców propan butanu w swoich okolicach i ewentualnie cen jakie daj±.

 

Mam namiar na Gaz Grod (046 8553309) po 1,708 brutto (zrównali cenę z propanem)

ZALGAZ u nas nie jeĽdzi (10 km za Żyrardowem w stronę Skierniewic)

 

Znacie jeszcze innych? Macie ewentualnie telefon? Znacie cenę?

 

Planujemy zalać zbiornik i fajnie by było zaoszczędzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izat

niestety nidogadalam sie, mam dosyc dzwonienia i proszenia 8)

by obejrzal, potem obiecywal ze wysle wycene i do dzisiaj ni widu :o

 

Sylvia to w tym roku bedziecie mieli zamkniety, a w zimie wykanczacie?

 

dzieki Vax

 

no Ula to ja tez poprosze, tez che poogladac :p , no to faktycznie musicie sie sprezac, jedak drzewko i bombki w tym roku u Ciebie jak najbardziej realne :D

a ja mam caly czas nadzieje ze my tez sie wyrobimy

 

czy to nie przypadkiem u ciebie robi cos albo próbował cos robic pan Jacek Piecyk??? bo jesli tak, to ostrzegam przed nim nie tylko ciebie ale i wszystkich budujących się!!! to zwykły oszust! mozecie przejrzeć moje posty i sprawdzic że nie wystawiam takich opini od tak sobie, a właściwie nikomu jeszcze nigdy nie wystawiłam, ale ten człowiek zasługuje w pełni na takie miano!!! miał być zbawieniem a okazał się zesłańcem piekieł... aż gadac się nie chce...

ale mi juz ostatnio w ogóle nie chce się gadać, choć was sobie czytam ale pisac mi się juz nie chce bo mam BUDOWLANA DEPRESJE....

 

A MOŻE ZROBIE KONKURS: jak obstawiacie, ile dni mozna tynkować jakieś 80 m@ po podłodze, czyli parter domu średniej wielkości??? jeśli majstrów jest dwóch i dwóch pomocników??? przychodzą rano o 7.00 a wychodzą około 18.00, piwa piją mało, choc piją, z budowy raczej się nie urywają...

no ile dni im dajecie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę Aśka, że masz ciekawe jazdy...

Wogóle jak słyszę o teraz się budujących/wykańczających...to normalnie jaki ja jestem szczęśliwy, że mam to już za sobą...

 

"Kiedyś" było tak, że co poniektóre ekipy za trzymanie terminu brały zaliczkę...teraz to chyba inwestor powinienen brać od ekipy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak - robią juz miesiąc i jeszcze połowy dołu nie zrobili, co dopiero o całym domu mówić!!!!

 

a wywyalić w obecnych czsach nie jest tak łatwo... zresztą, jedną drużynę już wywaliłam, skrajnych partaczy, po których do skucia była łazienka i pokój, ci przynajmniej w miare zadawalajaco robią, takie 4 z minusem - , tyle że piekielnie wolno...

 

bo jeśli ktos kojarzy - dom do tynkowania mam przygotowany juz od 1 czerwca - tyle ze umówionych na 100% !!!! ekip tynkarskich nie przyszło cos koło 10!!! jaką mam gwarancje, że umówie ekipe na marzec dajmy na to, i że ona przyjdzie???? nie popełniajcie tego błędu co ja - nie bądźcie łatwowierni, nawet jak ekipa jest polecona, i tak może cię wystawić.... :cry:

 

ale samo budowanie własnego domu - to i tak frajda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem,

 

A jednak ekipa, ktora początkowa wystawiła mnie do wiatru odnalazła się. Faktycznie nastąpił błąd w przekazie informacji. Potwierdziało się iż szefo pojechał do Niemiec - tyle, że nie na 3 tygodnie - a tylko na 3 dni i niestety nie zabrał telefonu, a córeczka podała że 3 tyg. (po porstu przękręciła). WIęc ekipa jest i buduje dzielnie płot u mnie, u sąsiada obok cały dom. Dziś wylewali fundamenty, a mnie przy tym nie mogło być - musiałem wyjechać. Mam nadzieję, że dobrze to zrobili - zresztą żona ich pilnowała :) A ekipa póki co - jest ok, spisuje się dobrze. I oby tak im zostało!

Od poniedziałku ruszamy z klinkierem.

 

pozdr.

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penny, dowiedz się w gminie kto konserwuje wodociąg i zgłoś sie do niego. Unikniesz sytuacji, gdy konserwator będzie kwestionował poprawność wykonania przyłącza przez nieznaną firmę. Nie będziesz latał i prosił o termin zamknięcia wodociągu na czas przyłączenia itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam wylewek z miksokreta

moze ktos ma namiary na sprawdzonego, i jescze zeby bylo dobrze zrobione

namiar mam na Eimunda, moze cos innego

 

a zaczelo mnie przypilac bo mielismy wczoraj pozar w domku :cry:

zalali woda gore, dobrze ze maz byl w domku i w pore zauwazyl plomienie, bo inaczej cala wiezba by poszla z dymem, no i wtedy niemielbysmy gdzie mieszkac, wlasciciel ma problem bo mu szyby popekaly od temp. i ma cale mieszkanie czarne, do nas dostalo sie sporo wody ale energiczne wywijanie mopem wystarczylo,

wiec po tych przejsciach chailabym jak najszybciej przeniesc sie na swoje :p i wedy bede miala pretensje tylko do siebie

juz ktorys raz slysze ze ogien rozprzestrzenil sie od niedopalka :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do Was gorącą prośbę, szczególnie do Grodziszczan

Próbuję ustalić jak w planach przebiega południowa obwodnica Grodziska. W następnym tygodniu podpisuję umowę zakupu działki i zamierzam się budować, ale męczy mnie to, że nie sprawdziłem do końca przebiegu planowanej obwodnicy. niby agent zapewnia, ze jest dość daleko ale lepiej dmuchać na zimne. Czy ktoś z Was ma dostęp do linka/pliku/skanu z tym planem? Byłbym wdzięczny za informację. A działkę kupuje w okolicach ulicy Prostej (przy granicy miasta z Kadami).

Pozdrawiam,

Mój mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penny, dowiedz się w gminie kto konserwuje wodociąg i zgłoś sie do niego. Unikniesz sytuacji, gdy konserwator będzie kwestionował poprawność wykonania przyłącza przez nieznaną firmę. Nie będziesz latał i prosił o termin zamknięcia wodociągu na czas przyłączenia itd.

 

Dzięki Hans. Juz dzwoniłam i się dowiedziałam kto wodociąg konserwuje. Niestety już dziś nikogo w ZUK-u nie było, bo po 12 pracują w terenie. Będę dzwonić w poniedziałek :)

 

Jutro jadę złożyć wniosek o pozwolenie na budowę :) Ale się cieszę i denerwuję jednocześnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommi raz jeszcze dziękuję za info :)

 

tom17, gawel:

Mam takie pytanie... kto Wam robił przyłącze wodociągowe? mam warunki przyłączenia i nie bardzo wiem co dalej z tym zrobić :)

 

Pozdrawiam

 

Czesc ! Tomek nie ma wodociagu na razie, a mnie robila ekipa z wodrolu z pruszkowa (bo wodociag był w ich zarządzie wtedy :evil: ) a teraz, wiem że ekipa w nadarzyna (zakład komunalny) robi przyłącza i to podobno za darmo :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...