Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

:evil:

 

 

Sluchajcie, czy ktos cos wie na temat hoteli dla zwierzat w okolicy? Musze zostawic moja psice na 2-3 dni i przyznam, ze mnie to niepokoi, slyszalam raczej zle historie o takich pensjonatach.

 

Znalazlam jakis w Zlotoklosie na Zawadzkiej, w Otrebusach na Porannej i Wiejskiej. Moze ktos cos o nich moze powiedziec? Z gory dzieki... :)

 

Hej

Ja swojego kota, oddawałem - o ile dobrze pamiętam - do hotelu w Brwinowie, 503990192, 7294267.Wiem że psami również się zajmują. Kot nie narzekał, tylko pani właścicielka coś wspominała że ją porządnie podrapał (co mnie nie zdziwiło, on toleruje tylko domowników :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Niestety nie udało mi się znaleźć alternatywnych, do tych co podałemwyżej, dostawców gazu, więc zdecydowałem się na GAZ GROD. (...)

Nie będę nic komentował, komentarz i ocenę zostawiam Wam.

Ja zatankowałęm u niech w sobotę 2 razy. Pierwszy i ostatni.

 

Sorry, że dopiero teraz, ale będziesz miał na przyszłość, a może i innym się przyda:

Dystrybucja Gazu Płynnego Bracia Maliszewscy http://www.dostawygazu.pl/

 

Dzisiejsza cena u nich za propan-butan: 1,59zł (z VAT). Czysty propan jest droższy o 0,10zł. Cena z dowozem w okolice Grodziska Mazowieckiego!

 

p.s. Ogólnie nie jest teraz dobry okres na zakup, cena już wzrosła ze względu na porę roku, a ponadto jest zamieszanie na rynku ze względu na pożar w rafinerii Możejki - wypadły dostawy z Litwy, a na dodatek Litwini kupują gaz u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hans

skoro p. Andrzej ma takie wzięcie to pewnie i z cenami idzie do góry... :(

 

Jak jedziesz z Żabiej Woli do Kaleni to za stawem po prawo jest stolarnia , gościu zrobił w zeszłym roku dla moich rodziców dwie pary bardzo solidnych drzwi garażowych . Inna sprawa że nie dotrzymał terminu no i obie pary mają inne kolory bo były robione w takim odsępie czasu że chyba zapomniał jakiego używał. Moim zdaniem drzwi są super ale trzeba gościa pilnować, nie dawać za dużej zaliczki i dokładnie ustalić co ma być zrobione i w jakiej cenie.

A może to jest właśnie pan Andrzej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus,

skończył mi się urlop na ten rok więc wpadam tylko wieczorami lub w soboty. Szambo będę chciał zrobić w tym roku ale inne prace raczej nie bo dobrych wykonawców jak na lekarstwo. Planuję ruszyć z kopyta wczesną wiosna i w sierpniu się wprowadzić. Moja córka Natalka idzie do szkoły we wrześniu i jak będzie zameldowana to nie będzie problemów.

Masz jakiś ciekawy namiar na tanią ziemię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus,

skończył mi się urlop na ten rok więc wpadam tylko wieczorami lub w soboty. Szambo będę chciał zrobić w tym roku ale inne prace raczej nie bo dobrych wykonawców jak na lekarstwo. Planuję ruszyć z kopyta wczesną wiosna i w sierpniu się wprowadzić. Moja córka Natalka idzie do szkoły we wrześniu i jak będzie zameldowana to nie będzie problemów.

Masz jakiś ciekawy namiar na tanią ziemię?

 

 

No widze, że temat ziemi jest nadal na topie :D . Była ziemia z rozbudowy Mago w ruscu przy trasie katowickiej po 20 zł za kamaza chyba tanio :roll: . a teraz to trzeba zaczekac na jakąs okazje, bo inaczej bardzo drogo :o 300 do 500 zł. Jak bedzie taka okazja to oznajmię na forum uroczyscie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA NA NAPAD Z BRONIĄ W RĘKU

 

Kochani u nas w piątek o godz 14 na sąsiedniej działce, dosłownie za płotem miał miejsce napad rabunkowy na sąsiada.

Mężczyzna w beżowej kurtce i nieco jaśniejszej też beżowej kominiarce wszedł do domu sąsiada, ten akurat był sam czytał gazetę, i usłyszał

"dawaj pieniądze" w pierszej chwili wydawało mu się, że mu się wydaje póki nie spojrzał w stronę skąd usłyszał te słowa.

Gdy ich wzrok się spotkał złodziej postąpił krok do przodu, w ręku trzymał pistolet, który znalazł się w tej chwili 1m od głowy sąsiada i powtórzył "dawaj pieniądze". Sąsiad wyciągnął portfel wyjął z niego banknot 100zł, podczas wyjmowania tego banknotu pokazał się fragment banknotów 20zł te złodziej wyjął sam z portfela i niespiesznie oddalił się w kierunku rogu ogrodu, gdzie okazało się, że była dziura w siatce ogrodzeniowej. Za ogrodzeniem na drodze wsiadł do samochodu i ruszył z piskiem opon. Na szczęście sąsiadowi nic się nie stało, ale przecież mogło być inaczej...Po kilkunastu godzinach od zdarzenia po rozpatrzeniu wielu możliwości i scenariuszy ustaliliśmy, że najprawdopodobniej było tak: przed dotarciem na działkę sąsiad riobił zakupy w pobliskim sklepie, tu płacił mając w portfelu dwa banknoty 100złotowe. Jeden wyjął płacąc, a banknoty 20złotowe były resztą z zakupów. Najprawdopodobniej śledził sąsiada po wyjściu ze sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Zygmor.

No faktycznie to kryminał :evil: ale lux opisany profesjonalnie :D masz talent. A tak na prawde to u was teren sprzyja napadom jest kameralny, pełno zarosli, domy oddalone od siebie i osłoniete, no i eksluzywne tak ze według mnie to sąsiad mial szczescie ze tak to sie skonczyło znam przypadki że bywało gożej. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jazda za 100 zł...

Boże, ja na coś takiego to bym się chyba nawet za 10 000 zł nie zdecydował...

Na taką sumę, to można sądzić, że klamka to była raczej atrapa....

Co nie znaczy, że sugeruje że dobrze byłoby zaryzkować i sprawdzić :-)

Mówiłeś coś o kupcu??

A może liczył, że będzie miał pieniądze ze sprzedaży??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam się, że nie chce mi się czytac stronę po stronie naszego forum, by wygrzebać glazurników, ani nawet przez szukaj (bo czasami pod hasłem wyskakują inne tematy) dlatego prosze o pilne namiary na glazurników - ale tylko dobrych!!!! nawet jesli uważacie że napewno zająci - też dajcie, może akurat???

 

u mnie tynkowanie parteru nadal trwa :D :D :D kolejny tydzień magii tynków przed nami.... może już ostatni??? mój mąż w to wątpi, i to bardzo, a ja po cichutku licze na cud...

a tym czasem kuchnia zmniejszyła się tak znacznie, że zaprojektowane szafki nie wejdą !!!! ciekawe, co wymyśli sąsiad :lol: :lol: :lol: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...