Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

ja patrzę bardzo realnie :) wierz mi ;)

służę pomocą :)

 

no to bardzo się cieszę, bo właśnie dzis zakupiłam projekcik domku więc kalmka zapadła i się zaczyna zabawa...projekt z muratora Bliski C74:

http://www.projekty.murator.pl/projekt?IdProjektu=191&IdKolekcji=38

 

Miałam w planach też Kolorową Jesień C108:

http://www.projekty.murator.pl/projekt?IdProjektu=297&IdKolekcji=23

 

ale architekt poradziła ten pierwszy wyżej ponieważ będzie bardziej oświetlony i nasłoneczniony. Taras wychodzi na południe, sypialnie na wschód i płd., pasuje idealnie do stron świata, wiedziałam to od razu ale mój mężczyzna chciał ten drugi bo mu wszystko jedno czy słońce jest czy nie ma, ale ja płacę ja żądam!! :) Był problem z kotłownią bo zbyt mała dla pieca na stały opał, ale już doradziła mi jak zyskać trochę miejsca więc będzie cofanie ścianek sypialni lub łazienki i zabranie ok 30 cm z korytarza. Ostatecznie został mój Bliski C74,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex,

G R A T U L U J ę zakupu projekciku :)

 

dziękuję, mam nadzieję, że nie będzie zbyt problemowy, wielkich wymagań nie mam jak się mieściłam w mieszkanku 42 m2 to i te 86 m2 będzie aż nadmiar na razie jak jestem sama. Kierowały mną przy wyborze przede wszystkim ograniczone fundusze, nie chcę kredytów bo i dojazdy do pracy będą mnie kosztowac więc wolę wyjść na czysto, dlatego taki mały i prosty domeczek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Robaczki, witam wszystkich nowych.

Rysiu współczuje, ale gośc od reklamacji(Pan Klekotka) miał złamana noge, może dlatego sie Gabauer grzebał? Jakby co dam Ci do niego numer na komórke.

 

Zróbmy spotkanko, TAK! TAK, moze 2 lub 3 grudnia?, lub tydzien później?9 lub 10? Może w nowym Don Giovanni? Gdzie to jest teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex,

a co z tym mężczyzna o którym pisałaś???

to sama budujesz czy z nim zamierzasz?

 

mężczyzna jest, namówił mnie na budowę bo też mieszka w domu, ja jestem z blokowiska. Inwestorką natomiast jestem ja. Zobowiązł się, że pomorze ale też może odpaść szybko bo to jego pierwsza budowa więc liczę tylko na siebie, bo mężczyźni jednak się szybciej załamują :) ,

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski dla wszystkich,mam pytanie czy wiecie ile kosztuje przeróbka gotowego planu ,potrzebne mi namiary na kogoś z żyrardowa z jednym architektem rozmawiałam ale odmówił bo zalatany bardzo druga pani też zalatana i w sumie dalej nie mam kogoś żeby pare kresek zmienił :( .a tak chciałam ominąc te papierkowa robote i kupiłam dom w stanie surowym ,ale z nieważnym planem budowy :-? i wyszło na to że nie miała baba roboty kupiła se dom :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich nowych

 

bardzo milo bybylo spotkac sie, tylko nie 3.12 bo moje najmlodsze rusza na impreze urodzinowa(z przedszkola + rodzice :lol: )

 

przepraszam wszystkich co wyslali wiadomosc na priva, niebylam wzbyt wystrzalowym nastroju, i niezagladalm do kompa ale postaram sie nadrowbic zaleglosci i powysylac odp dot budowy :wink:

 

nadal mam nieciekawa sytuacje w pracy :cry: wiec siedze obgryzam paznokcie i robie sie coraz bardziej drazliwa :evil: :evil: :evil:

liczylam ze nibede wam glowy zawracac ale niestety jestem zmuszona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

rzućcie okiem na ten temacik ( http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=86117&highlight= ). Nie wiem na kogo się zdecydowac. Ekipy z naszych okolic. Może coś podpowiecie.

 

Witam,

ja buduję Bliski C74 czyli to samo co Ty masz bez poddasza użytkowego, czyli to co zaoszczedzam na stropie ładuję w fundamenty bo to tak wychodzi mnij więcej. Fakt, że powierzchni mam mniej o ok 40 m2. wyceny będę miała gdzieś za tydzień, ale wstępnie murarze oscylują 15-20 tys robociznę z więźbą dachową. Więc myślę, że w Towim przypadku cena między 25-30 tys jest przystępna, więcej bym nie zapłaciła,

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów :)

To mój debiut, bo ja jestem raczej z podglądaczy :lol: Wiecej czytam, niż się udzielam, szczególnie, że dopiero zaczynam się rozeznawać w temacie.

 

Chciałbym Was prosić o informację. Szukam obecnie ekip na budowę (tutaj chciałem podziękować tym, którzy podali mi sprawdzone namiary :) ) i niedawno rozmawiałem z niejakim majstrem Kiliańskim z Eko-dom'u. Chciałem Was prosić o jakieś info, jeżeli ktoś miał z chłopakami do czynienia. Szukając pod forum znalazlem, że w okolicach Warszawy działa Eko-Dom z Ziętkiem majstrem i zbiera raczej złe recenzje. Nie wiem czy te dwie firmy to jedna i ta sama. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~

Tym razem poszukuję... :)

... kontaktu do jakiegoś niedrogiego, ale rozsądnego instalatora-gazownika. Chodzi tylko o podłączenie/uruchomienie kuchenki (z przezbrojeniem na propan/butan).

 

Pozdrawiam,

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...