Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej!

Bobo, wiesz, że my zawsze chętni na spotkania grupowe. Obawy mam tylko czy w nowej siedzibie da Giovanniego, czyli na Westfala 3a, koło hali sportowej, jest fajnie. Może Valdi35 zabierze głos, bo byli, ale nie zapytałam czy klimat jest ok. Wiem tylko, że troszkę okrojony mają repertuar dań, ale przecież nie to jest naważniejsze w naszych spotkaniach. Nie będę się więc rozpisywać co u nas, bo chyba 2 grudnia będzie okazja opowiedzieć, a nie napisać.

Oby tylko frekfencja dopisała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam pasuje termin, tylko niewiem czy bede mikolajem :( - jak mnie nazywa Bobo 30 :lol:

 

 

 

wiem ze paru osobosm na nszym forum podeslalm liste ekip budowlanych

jezeli jeszcze ja macie (nie usuneliscie) prosze o przeslanie na priva :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w grupie!

Przez ciągłe zalatanie rzadko udaje mi się dopaść do komputera :oops:

Po różnych wzlotach i upadkach (jak to na budowie) mamy wreszcie w domu ciepełko. Można będzie robić te wytęsknione gładzie gipsowe i resztę robót wewnątrz. Z dachem nam na razie nie wychodzi, ale to dłuższa opowieść. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w grupie!

Przez ciągłe zalatanie rzadko udaje mi się dopaść do komputera :oops:

Po różnych wzlotach i upadkach (jak to na budowie) mamy wreszcie w domu ciepełko. Można będzie robić te wytęsknione gładzie gipsowe i resztę robót wewnątrz. Z dachem nam na razie nie wychodzi, ale to dłuższa opowieść. :evil:

W domu ciepło i bez dachu?? Bez dachu i za wykończeniówke się łapiesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D :D

Sorki za ten skrót myślowy. Dach mam pod papą i w tym sezonie nie zabieram się za wykańczanie poddasza. Zamierzam zrobić tylko parter. Górę zamknęliśmy i na dole mamy już cieplutko. Po letnich upałach papa na dachu trochę się rozszczelniła, więc postanowiliśmy pokryć dach blachodachówką i.... jesteśmy już po pierwszej reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było więc pozdrawiam wszystkich.

Co do spotkanka to my bardzo chętnie, tylko najlepiej żeby było dużo miejsca i to dla dzieci :D . U Zygmora było faktycznie super.

Iza pamiętaj że podbitkę drewnianą trzeba co jakiś czas pomalować.

I pytanko do wszyskich, co zrobić jak firma kurierska nie chce dowieść przesyłki i trzyma ją już ponad tydzień :evil: . Niestety jest to kocioł a robi się coraz zimniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Rozumiem ze wiekszość z Was nie miala stycznosci z firma Eko-bud (dzieki izat za info) :) Moze natomiast budowaliscie z ekipa p. Leszka Stępniaka lub p.Piotra Kolusa. Chetnie wysluchalbym wrazen i opinii o tych ekipach, gdyz miedzy innymi z nimi rozmawialem o budowie domu. Obie firmy wybudowaly podobno sporo domow w okolicach Nadarzyna, wiec moze ktos z Was byl tym szczesliwcem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Rozumiem ze wiekszość z Was nie miala stycznosci z firma Eko-bud (dzieki izat za info) :) Moze natomiast budowaliscie z ekipa p. Leszka Stępniaka lub p.Piotra Kolusa. Chetnie wysluchalbym wrazen i opinii o tych ekipach, gdyz miedzy innymi z nimi rozmawialem o budowie domu. Obie firmy wybudowaly podobno sporo domow w okolicach Nadarzyna, wiec moze ktos z Was byl tym szczesliwcem :)

 

 

Czy chodzi ci o firme ekobud która buduje w miedzy innymi w ruscu???

 

Jezeli tak to wiem bardzo duzo. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...