Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

cześć jestem tu nowa

Mam zakupion a działkę na osowcu, projekt, wylane fundamenty tylko niestety trochę nie tak jak trzb i poszukuje teraz akipy z tych okolic. może wy polecicie jakąś dobrą i niedrogą ekipę

 

Z góry dzięki

 

hej,

my tez jestesmy z Osowca, bedziemy budowac sie na koncu ulicy Szkolnej, umowe z wykonawca juz podpisalismy, teraz zalatwiamy formalnosci a konkretnie architekt robi nam projekt zagospodarowania dzialki do wniosku o pozwolenie na budowe. Milo, czytac,ze udziela sie tu tyle osób z "naszych okolic".

Wykonawce mamy z Gory Kalwarii, rozgladamy sie za inspektorem.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A czy macie kogoś do poleceni chociaż na stan surowy otwarty. Apropo nadzorcy to jest jednoczeście kierownik budowy. Jedna z ekip zapropowała nam wieniec i powiedzieli że będzie ok.

 

Są ekipy bez przesady bez paniki, sztuczne napędznie rynku, tez się buduję w tamtej okolicy i dałam projekty 5 murarzom w sobotę wszystkich objechałam i obejrzałam to czym moga się pochwialić, żeby mieć pewność. Dwóch z nich znalazłam na forum ale nie, że zadałam pytnie w danym wątku i czekałam na odp. jak widzisz w tym wątku pisałam tydz. temu i nikt mi nie odpowiedział, szukałam po nocach gdzieś głębiej i wyszukałam, jeden z wykonawców podał mi już cenę - średnia powiedzmy, bo za m 2 powierzchni wychodzi 200 brutto, już w tej cenie jest podbitka i słupy na ganku czy tarasie któr trzymaja konstrukcję zadaszenia, wykonał ją na na prawdę pięknie bo kilka dni temu oglądałam i rozmawiałm z zadowolonym właścicielem budowli. Tak, ze tragedii nie ma, to samo z ekogroszkem na forum pisali,ze nie ma, druknęłam spis skladow z PKT i już przy drugim telefonie znalazłam w moich okolicach za 230 zł tona luzem. Apropo nadzorcy to inspektor nadzoru i kierownik powinni być dwiem nie znającymi się osobami bo jeden działa na rzecz inwestora a drugi przychylny ekipie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Mandre, że Ci zwracam uwagę, ale nie sądzisz, że Twoje odpowiedziami są nieco chaotyczne i wprowadzają trochę bałaganu?

 

Niby ok, ale cena za montaż zależy przede wszystkim od zakresu prac i ilości urządzeń. Można wykonać instalację z centralą, klawiaturą i 2 czujkami PIR (ochrona wejścia/klawiatury, ochrona centrali) za ok. 1000zł, więc podawanie konkretnej kwoty, bez wiedzy czego ona dotyczy, jest bezwartościowe. Natomiast cena monitoringu zależy od ilości obiektów w rejonie i od konkurencji. Poza tym, cena którą podajesz za monitoring, jest prawdopodobnie ceną netto.

 

Pozdrawiam,

Andrzej

Chyba razem troche mieszacie bo czytac trzeba ze zrozumieniem, Rysiowi chodzi tylko o wybor firmy do monitoringu a nie cala instalacje alarmowa alrmowa bo z tego co mi wiadomo to to juz ma i to wykonane przez fachowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Chyba razem troche mieszacie bo czytac trzeba ze zrozumieniem, Rysiowi chodzi tylko o wybor firmy do monitoringu a nie cala instalacje alarmowa alrmowa bo z tego co mi wiadomo to to juz ma i to wykonane przez fachowca

 

Hehe, no Ty czytasz między wierszami, albo inaczej masz informacje, których nie było w pytaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mandre, czy na zdjeciu to Twój domek? Jeśli tak to chyba jesteśmy bliskimi sąsiadami.

Czy koło Ciebie działkę kupił Twój kolega Piotrek, jeśli tak, to nawet się poznaliśmy, a ja widzę Twój dom z okien.

Jeśli dobrze Cię zlokalizowałam, to popytaj o ekipę Roberta, który buduje na Letniskowej. On ma na świeżo wszystkie kontakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Jola , owszem To ta sama osoba :) sasiadko :)

Pewnie się już znim umowilem na niedziele okolo 12H.

Piter szuka jakiegos materialu na budowe pewnie parterowy.

ale czy wykopy zacznie dzis hmmm... nie wiem

bede go widziec w piatek a moze i przyjedziemy na swieze powietrze

na dzialke.. z piwkiem hehehe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

 

Instalacje alarmową zrobił mi Zbych. Zbychu - respect! :D

 

Teraz się włączam do monitoringu i tego dotyczyło moje pytanie.

Fakty:

 

Solid - 80 pln + 300 pln montaż

Juwentus - 70 pln +150 pln montaz

 

Handlowiec z Solidu chciał wygrać poprzez oczernianie konkurencji, czym sam podciałgałąź na której siedzial.

Wybrał Juwentus, dziś podpisuję umowe. Jak będzie - się zobaczy, ale nie sądze aby byla wielka różnica, a jednak taniej no i ten handlowiec...

 

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Handlowiec z Solidu chciał wygrać poprzez oczernianie konkurencji, czym sam podciałgałąź na której siedzial.

 

Oni chyba tak mają wszyscy, "mój" handlowiec z Solidu tez wtrącił parę słów nt. Juventusu, chociaż dotyczyły one tylko rozstawienia patroli. Zgadzam się z Tobą, że pewnie nie ma większej różnicy między jakością usług tych firm, a skoro jedni "stacjonują" bliżej, to tylko lepiej. Największe znaczenie ma działanie prewencyjne tabliczki na płocie :) Jak jeszcze nie miałem ogrodzenia, a pojawił się monitoring i podjeżdżający od czasu do czasu patrol, to "miejscowa śmietanka towarzyska" przestała przechodzić przez moją działkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też chętnie podłączymy się do spotkania, szczególnie że do tej pory jakoś nam się to nie udawało. Dobrze byłoby, żeby było to miejsce z atrakcjami dla dzieciaków (nasze ma 2 latka) - coby starszyzna mogła spokojnie oddawać się kontemplacji.

My dalej walczymy ze smrodami w łazience! Ale są już postępy, śmierdzi tylko wtedy, kiedy się leje wodę a nie cały czas. Chyba jesteśmy na dobrej drodze. Nasza instalacja została już właściwie prawie w całości zdemontowana i poskładana ponownie. Ale kto powiedział, że budowa się końzcy wraz z odbiorem?!

Pozdrawiam

Agathea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

my tez jestesmy z Osowca, bedziemy budowac sie na koncu ulicy Szkolnej, umowe z wykonawca juz podpisalismy, teraz zalatwiamy formalnosci a konkretnie architekt robi nam projekt zagospodarowania dzialki do wniosku o pozwolenie na budowe. Milo, czytac,ze udziela sie tu tyle osób z "naszych okolic".

Wykonawce mamy z Gory Kalwarii, rozgladamy sie za inspektorem.

 

pozdrawiam

 

Ja tak naprawdę to nie wiem przy jakiej ulicy ale zaraz przy niebieskim zakładzie chyba z kosmetykami. jak chcsz to mogę dać namair na inspektowa. Całkiem fajny facet i doradzi i opiepszy a pytanko u kogo robicie projekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...