Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej! Żyję, żyję, ale co to za życie:). Dopiero teraz zajrzałam na forum, sorki. "U Czwarnów" mija każdy, kto jedzie trasą Grodzisk-Milanówek ulicą Królewską. Na wysokości "Gniazda" jest po przeciwnej stronie hotel, który jest własnością tych samych właścicieli co knajpa U Czwarnów, która znajduje się w budynku obok. Ja niby mam czas, ale go nie mam. Szał pał od świtu to wieczora. Dlatego też nie mam czasu na rekonesans. Może ktoś wypowie się czy to godne uwagi miejsce dla naszej grupy. Senser, byłeś tam kiedy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam powiedzieć...byłem :lol:

Lokal ciutek trąci Myszką...z PRL-u...no chyba, że mieli jakiś remoncik.

 

Słuchajcie...a może....

Jest w Milanówku Pizzeria koło szkoły podstawowej przy trasie W-wa > Grodzisk (a szkoła blisko torów WKD). Tam jest taki nawet sporszy lokal....i ciekawy a`la góralska (no chyba, że i tam się jakiś remont trafił :-) )

Jedzie się drogą gruntową chyba koło tej szkoły...

 

Sylvia mogłaby pewnie wytłumaczyć dojazd....bo ja na pamięć pewnie dojade..

Co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
senser ni w ząb nigdy tam nie byłam i nie wiem o który lokal ci chodzi.. :roll: ten przy głównej drodze co się nazywa salsa? pizze od nich zamawiam do domku...

 

Ja myślę, że chodzi o Gemini, ul. Głowackiego 7a - ulica równoległa do Królewskiej, za szkołą o której pisał Senser.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Ja myślę, że chodzi o Gemini, ul. Głowackiego 7a - ulica równoległa do Królewskiej, za szkołą o której pisał Senser.

 

Jeśli to jest za szkołą to pewnikiem tak...innej raczej w pobliżu niet...

 

Zerknijcie tu , jeśli dobrze kojarzę, to lokal jest między ulicą Szkolną a Bartosza. Lokal jest dość duży i przyjemny, tylko chyba warto zadzwonić (724-89-71), czy przypadkiem nie ma jakiejś rezerwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Wczoraj nie podziękowałam Victorii i Zygmorowi. Świnia ze mnie, ale wczoraj o mało nie zasnęłam pisząc odpowiedź. Wybaczcie. Victoria, wczoraj byliśmy u Ciebie przejazdem, też jest czego gratulować. Kotłownia zrobiła wrażenie, o tynkach nie wspomnę i o tym, że Twój chłop tyle robi sam na budowie. Szkoda, że byłaś wtedy w terenie:)

 

Słuchajcie. Byłam w Gemini :D Jeśli właściciel poprzestawia stoły w sali to może byśmy się pomieścili. Wszystko zależy od ilości grupowiczów. Zgłaszajcie się. A ja wieczorkiem postaram się zadzwonić i dowiedzieć ile osób może zmieścić ich sala. Generalnie pizzerię tworzą dwa pomieszczenia. Do pierwszego wchodzi się, są stoły, lada i wejście do kuchni, a obok jest dodatkowa sala i ta mogłaby nam pasować jeśli tylko damy radę wszyscy do niej wejść. Od mundialu tam nie byłam, ale wtedy ten styl był zachowany. Jednego się obawiam, że tam jest spory ruch i w końcu ktoś nas wypędzi, jeśli nie będziemy stale czegoś zamawiać.

 

Lista uczestników jutrzejszego spotkania o 15.00:

1. ula i Sławek szt.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gemini jest OK. Często zamawiamy stamtąt pizze. Żeby tam trafić ( nie jest trudno), to jadąc od Grodziska w Milanówku trzeba skręcić koło kapliczki w prawo, a następnie znowu w pierwsza wprawo i już jest po lewej stronie.

 

Postaramy się być, ale nie wiem jak moja ciężarówka..... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to my się wstępnie piszemy na to spotkanko choć 14 to ciutkę za wcześnie...

a z najnowszych informacji.. mamy zagwozdkę nie planowaliśmy gazu a tu okazuje się, że gazownia podciąga gazrurke od książenic i możemy mieć gaz za ok 1000 zł do płotu pytanko ile kosztuje projekt instalacji wewnątrz domu + to co od płota do domu no i wykonastwo ile?

 

do tych z was co maja CO ile was to kosztowało?

bardzo proszę o pomoc...(w ustaleniu kosztów)

 

Sylwia

 

W tym roku uruchomiliśmy C.O., ale było robione "na raty". Tegoroczny wkład w c.o. to: dwufunkcyjny piec Viessmanna turbo + termostat + kwasówka + grzejniki Stelradu na parter + robocizna = 5800 zł :o

 

W poniedziałek wpuszczam "gipsiaków". Ale będzie białe szaleństwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maksior dzieki za info 5800 za całość tzn materiały i robociznę i w tym piec?

 

Tak, bo część robót, tj. rozprowadzenie instalacji c.o. była już wykonana wcześniej. W tej cenie jest piec (dwufunkcyjny turbo bez zasobnika, bo nie robimy łazienki na górze, a na parterze jest blisko od pieca do odbiorników c.w.) z montażem i akcesoriami oraz grzejniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...