Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

oderwe was na chwile od tematu spotkania i zadam pytanie ------- jak myslicie, mamy juz tynki wewnetrzne skończone????? przypomne, ze 3 tygodnie temu weszła nowa, 3 z kolei, ekipa!!!!

 

no więc odpowiem, nadal nie skończyli nawet tej samej kontygnacji!!!! wciąż robią poprawki po poprzednikach!!!!!! tyle pocieszenia że bardzo ładnie .....

 

jeszcze jakieś dwa lata - i juz będziemy mieszkać!!!

 

pamiętajcie młodzi (szczególnie) inwestorzy, grunt to cierpliwość i nieustający optymizm!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aśka to co wdepniesz do nas na ogladanie roboty glazurnika

wiem ze cos mu wypadlo z grafika moze sie wpasujecie??? jak bedzie wam odpowiadac

 

 

mampytanie ile kosztyje urzadzenie skczynki elektrycznej oraz podpiecie domu pod prad, juz ten zmieniony z budowlanego na "normalny-mamy linie napowietrzna,

a moze moge siedziec na tym budowlanym, ale mysle ze to 2 razy robota i 2x muse placici/????

 

 

A WLASNIE GOS-elektryk to jest gdzies osiagalny, robi u kogos

nieodbiera od nas telefonu, a zalezy nam na czasie, podlaczenie kabli w skrzynce licznikowej oraz podpiecie domu pod linie napowietrzna, a moze macie kogos innego?????

 

 

mam nadzieje ze znajdziemy nowe miejsce na spotkanie!!! i sie niezgubie po drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie nikt nie telefonował :(

buuuuuuuuuuuu

podaj nr to zadzwonie ;-)

a jakbys jeszze tak nie na priv to zobaczysz ile bedziesz miala telefonow nie tylko odemnie i Gawla ;-)

 

Jacku, jesteś taki miły, dziękuję za pocieszenie :D

już mi lepiej ;)

gawełka w to nie wciągaj :D:D:D:D

zresztą on ma numer telefonu ;) (chyba :-? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...