Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ty;ko nastepnym razem prosze o podanie daty przynajmniej z tygodniowym wyorzedzeniem albo i dwutygodniowym a nie tak jak teraz w piatek na sobote :evil:

 

Ano widzisz...mnie zwiodło to samo...to było tak blisko tej Soboty, że do głowy mi nie przyszło, że to może być TA Sobota...

A ta piątka dogadała się chyba intuicyjno-telepatycznie :-) bo ja jak pisałem, żadnej daty nie widziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Gość ~AS~
Już to mam otrzaskane...z gazetki wewnętrznej TP 8)

I właśnie ta inwestycja ma nas obijąć....choć nie widać tego na mapce...

 

Przetarg, o którym mowa w tym artykule dotyczył:

Przedmiotem zamówienia jest budowa kanalizacji teletechnicznej (12,90 km-otwory) i sieci rozdzielczej (398,50 km-pary) w miejscowościach Kaleń Towarzystwo, Ojrzanów Towarzystwo, Zaręby, Petrykozy oraz Lasek, Żelechów i Ojrzanów gmina Żabia Wola.

 

To wszystko po drugiej stronie "katowickiej", ale w artykule jest mowa też o innych miejscowościach, więc prawdopodobnie jest równolegle jakaś druga inwestycja, która dotyczy "naszej" strony. Niestety nie znalazłem informacji o przetargach, które mogłyby tego dotyczyć, ani żadnych informacji szczegółowych. Na pewno będę temat śledził, więc jak się czegoś dowiem, to dam znać na grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znalazłem informacji o przetargach, które mogłyby tego dotyczyć, ani żadnych informacji szczegółowych. Na pewno będę temat śledził, więc jak się czegoś dowiem, to dam znać na grupie.

 

Jak już napisałem, o inwestycji TP pochodzącej z tych właśnie środków wiem od samego źródła czyli od TP i widziałem też biuletyn wew. TP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Jak już napisałem, o inwestycji TP pochodzącej z tych właśnie środków wiem od samego źródła czyli od TP i widziałem też biuletyn wew. TP

 

Inwestycja o której mowa w Biuletynie Urzędu Gminy jest inwestycją Gminy, cała infrastruktura teleinformatyczna pozostaje własnością Gminy. Był osobny przetarg na dzierżawę tej infrastruktury i dostarczanie internetu. Przetarg ten wygrała, jak nie trudno się domyślić, TP S.A. Być może rozbudowa infrastruktury, o której Ty czytałeś, jest odrębną, własną inwestycją TP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Beata, a gdzie budujesz??

mam fajnego projektanta przyłączy ale z Piaseczna

jestem z niego bardzo zadowolona

jak będziesz chciała namiar to pisz na priv

pozdrawiam

iza

 

Bedziemy budowac w Osowcu - Żabia Wola

 

Akurat w przypadku zakładów energetycznych, to polecałbym poszukać kogoś z rejonu, zwłaszcza w przypadku ZEŁT RE Żyrardów, spotkałem się z dwoma przypadkami, że elektrycy z rejonu Pruszkowa nie chcieli się podjąć zlecenia realizowanego na terenie RE Żyrardów.

 

U mnie przyłącze robił pan Rybkowski zarówno część moją (od skrzynki do domu), jak i część ze strony zakładu energetycznego (od słupa do skrzynki)!! Nie mam pod ręką numeru do niego, ale mieszka w Siestrzeni, tuż przy trasie katowickiej, jadąc w stronę Warszawy po prawej stronie, zaraz za głównym skrzyżowaniem - jest tablica przy bramie.

 

Ewentualnie, mogę jeszcze polecić pana Jana Rudnickiego z Jaktorowa, który robił mi instalację wewnętrzną, ale o ile wiem, robi też przyłącza, a przynajmniej projekty. Niestety do niego też nie mam pod ręką telefonu. Jeżeli będziesz zainteresowana, to poszukam wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Akurat w przypadku zakładów energetycznych, to polecałbym poszukać kogoś z rejonu, zwłaszcza w przypadku ZEŁT RE Żyrardów, spotkałem się z dwoma przypadkami, że elektrycy z rejonu Pruszkowa nie chcieli się podjąć zlecenia realizowanego na terenie RE Żyrardów.

 

U mnie przyłącze robił pan Rybkowski zarówno część moją (od skrzynki do domu), jak i część ze strony zakładu energetycznego (od słupa do skrzynki)!! Nie mam pod ręką numeru do niego, ale mieszka w Siestrzeni, tuż przy trasie katowickiej, jadąc w stronę Warszawy po prawej stronie, zaraz za głównym skrzyżowaniem - jest tablica przy bramie.

 

Ewentualnie, mogę jeszcze polecić pana Jana Rudnickiego z Jaktorowa, który robił mi instalację wewnętrzną, ale o ile wiem, robi też przyłącza, a przynajmniej projekty. Niestety do niego też nie mam pod ręką telefonu. Jeżeli będziesz zainteresowana, to poszukam wieczorem.

 

bede wdzieczna za wszelkie namiary, zdaję sobie sprawę, że najlepszy byłby ktos z okolic Żyrardowa, podobno w Zakładzie Energetycznym jest nawet papierowa lista rekomendowanych projektantów i "leży na stoliczku nr 4", nie ma oczywiscie możliwosći przefaxowania ;-(, a nie bardzo mamy czasu, żeby tam specjalnie jechać, ale jak nie będzie wyjścia to oczywiście zrobimy kolejną wycieczkę krajoznawczą

 

Pozdrawiam

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie i w paru innych domach robili goście, znani w Żyradowie.

Nie mam przy sobie telefonu do szefa, ale mam kontakt do jednego z elektryków: 0 693 629 901

można się powołać na ich robotę u mnie w Musułach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to mam otrzaskane...z gazetki wewnętrznej TP 8)

I właśnie ta inwestycja ma nas obijąć....choć nie widać tego na mapce...

 

A mnie juz objela... :p

 

Wszystko inne mi sie sypie, ale bede mniec telefon i internet! Hurra! :lol:

 

No, z Tepsa uzeralam sie 4 latka, niech ich szlag. Gdyby nie ta inwestycja, to pewnie bym sie uzerala nastepne 40 i 4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Już to mam otrzaskane...z gazetki wewnętrznej TP 8)

I właśnie ta inwestycja ma nas obijąć....choć nie widać tego na mapce...

 

A mnie juz objela... :p

 

Wszystko inne mi sie sypie, ale bede mniec telefon i internet! Hurra! :lol:

 

No, z Tepsa uzeralam sie 4 latka, niech ich szlag. Gdyby nie ta inwestycja, to pewnie bym sie uzerala nastepne 40 i 4...

 

Ja złożyłem w tepsie wniosek o założenie telefonu i czekam dopiero... 3 tygodnie :) ale mieli się odezwać w ciągu 2 a narazie cisza. Tyle, że u mnie przez działkę przechodzi ich kabel, tak na oko 20 linii. Jak się długo nie będą odzywać, to przetnę, wtedy się pewnie odezwą :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w przypadku zakładów energetycznych, to polecałbym poszukać kogoś z rejonu, zwłaszcza w przypadku ZEŁT RE Żyrardów, spotkałem się z dwoma przypadkami, że elektrycy z rejonu Pruszkowa nie chcieli się podjąć zlecenia realizowanego na terenie RE Żyrardów.

 

U mnie przyłącze robił pan Rybkowski zarówno część moją (od skrzynki do domu), jak i część ze strony zakładu energetycznego (od słupa do skrzynki)!! Nie mam pod ręką numeru do niego, ale mieszka w Siestrzeni, tuż przy trasie katowickiej, jadąc w stronę Warszawy po prawej stronie, zaraz za głównym skrzyżowaniem - jest tablica przy bramie.

 

Ewentualnie, mogę jeszcze polecić pana Jana Rudnickiego z Jaktorowa, który robił mi instalację wewnętrzną, ale o ile wiem, robi też przyłącza, a przynajmniej projekty. Niestety do niego też nie mam pod ręką telefonu. Jeżeli będziesz zainteresowana, to poszukam wieczorem.

 

~AS~ jeśli można to ja również poproszę o kontakt do tych panów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja złożyłem w tepsie wniosek o założenie telefonu i czekam dopiero... 3 tygodnie :) ale mieli się odezwać w ciągu 2 a narazie cisza. Tyle, że u mnie przez działkę przechodzi ich kabel, tak na oko 20 linii. Jak się długo nie będą odzywać, to przetnę, wtedy się pewnie odezwą :wink: :D

 

 

:lol: No tak, ja tak silnych argumentow nie mialam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~

Akurat w przypadku zakładów energetycznych, to polecałbym poszukać kogoś z rejonu, zwłaszcza w przypadku ZEŁT RE Żyrardów (...)

 

U mnie przyłącze robił pan Rybkowski zarówno część moją (od skrzynki do domu), jak i część ze strony zakładu energetycznego (od słupa do skrzynki)!! Nie mam pod ręką numeru do niego, ale mieszka w Siestrzeni, tuż przy trasie katowickiej, jadąc w stronę Warszawy po prawej stronie, zaraz za głównym skrzyżowaniem - jest tablica przy bramie.

 

Ewentualnie, mogę jeszcze polecić pana Jana Rudnickiego z Jaktorowa, który robił mi instalację wewnętrzną, ale o ile wiem, robi też przyłącza, a przynajmniej projekty.

 

~AS~ jeśli można to ja również poproszę o kontakt do tych panów :)

 

Namiary na elektryków o których wcześniej wspominałem:

- pan Zbigniew Rybkowski (robił u mnie przyłącze) - tel. 502 374 802, (22) 729 94 80,

- pan Jan Rudnicki (robił u mnie inst.wew.) - tel. (46) 856 50 99.

 

Jeśli chodzi o sam projekt przyłącza, to robił mi w bardzo przystępnej cenie, baaardzo sympatyczny pan z Żyrardowa (były pracownik RE), ale to było ze 4 lata temu, a Pan był już na emeryturze i nie wiem jak u niego obecnie ze zdrowiem i aktywnością zawodową:

- pan Stanisław Kłuciński - tel. (46) 855 47 95, 605 416 845.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Ja złożyłem w tepsie wniosek o założenie telefonu i czekam dopiero... 3 tygodnie :) ale mieli się odezwać w ciągu 2 a narazie cisza. Tyle, że u mnie przez działkę przechodzi ich kabel, tak na oko 20 linii. Jak się długo nie będą odzywać, to przetnę, wtedy się pewnie odezwą :wink: :D

 

 

:lol: No tak, ja tak silnych argumentow nie mialam...

 

 

Hehe,wolałbym nie korzystać z tych argumentów :)

 

 

Dzisiaj było u nas dwóch panów, pytali czy mamy przyłącze telefoniczne, czy jesteśmy zainteresowani i czy ewentualnie będziemy chcieli mieć dostęp do internetu. Twierdzili, że są z zewnętrznej firmy, ale robią rozeznanie dla telekomunikacji. Rozmawiali z żoną, mnie niestety nie było w domu i nie wiem nic więcej. Dziwne to trochę, spotkaliście się z takimi "ankieterami"? Może ma to związek z inwestycjami telekomunikacyjnymi na terenie gminy? W każdym razie dziwny zbieg okoliczności. Jutro chyba zadzwonię do UG i popytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiary na elektryków o których wcześniej wspominałem:

- pan Zbigniew Rybkowski (robił u mnie przyłącze) - tel. 502 374 802, (22) 729 94 80,

- pan Jan Rudnicki (robił u mnie inst.wew.) - tel. (46) 856 50 99.

 

Jeśli chodzi o sam projekt przyłącza, to robił mi w bardzo przystępnej cenie, baaardzo sympatyczny pan z Żyrardowa (były pracownik RE), ale to było ze 4 lata temu, a Pan był już na emeryturze i nie wiem jak u niego obecnie ze zdrowiem i aktywnością zawodową:

- pan Stanisław Kłuciński - tel. (46) 855 47 95, 605 416 845.

 

dzieki juz dzwonilam, czy macie doswiadczenie w zbieraniu zgody od sasiadow na ktorych dzialce stoi słup, jak wygląda wyrażenie takiej zgody, czy musza oni przyjechac do gminy, żeby podpisać takie oświadczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...