Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

bobo30

U mnie robił Robert dach i fakt że troche miał terminowa obsuwę - łapie za wiele srok za ogon.. No i troche mi podzurawili folię- co prawda nie jest to wielki problem - zakleili a po deszczach sie zobaczy czy cos nie cieknie. Mi sie z terminem nie spieszyło - mieli szczęście do pogody więc powoli dłubali. Z nimi to taki problem że jak nie ma majstra to i nie ma roboty, a że majster ciągle gdzieś latał to i robota szła powoli a i we dwóch ciężko sie cokolwiek robi na dachu. Ale całościowo rzecz ujmując zadowolony jestem z roboty - dach jest bardzo ładny a jego solidnośc czas pokaże

A do Roberta proponuję zadzwonic i opierdzielić. Jak niepochlebna opinia sie rozejdzie po forum to na pewno sie o tym dowie i zmieknie mu... rynna :)

 

Pozdrawiam i życzę wesołych świąt wszystkim forumowiczom

Tamlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tamlin.....

Ja mam bogate doświadczenia w tych klimatach...

Z formy propozycji jakie widzę składa ci sąsiad, wynika że jest to pacjent nie specjalnie chcący się wczuć w rolę drugiej osoby, bez taktu i wyczucia...(święta), jak na mój ogląd będzie to egoista czystej postaci...

 

Ja przetestowałem to na własnym sąsiedzie...też była pomoc...a to prąd a to...uwaga, uwaga, propozycja doskonała!!!: "Mam do ciebie pytanko, czy moje ekipy będą mogły korzystać z twojego kibelka??" Czujecie klimat?? :lol: Dupek skończony!! Ja bym się po prostu wstydził składać taką propozycje!! W domyśle chodziło o to, żeby "przyoszczędził" na deskach!!

Dlatego też nazwałem twojego sąsiada egoistą...bo za cenę taktu i zrozumienia drugiego człowieka, woli przyoszczędzić, bo mu się nie opłaca!!

Od tego kibelka zaczęły się lawionowo jakieś inne klimaty...

Co do kibelka powiedziałem jasno i bez czekania na rozpatrzenie: "Nie bardzo mi się to widzi, nie chcę żeby moja działka była centralnym okolicznym szambem"....później pożyczka prądu..."Będe płacił za cały licznik", dla mnie słowo jest święte, po czym...cichcem przedstawia wyliczenie mejlem: 40 betoniarek x wielkość łopaty x zacięcie szefa x kaprys = 30,00 zł, a rachunek na 600,00 :-)

 

Wniosek...nie warto dać sobie wchodzić na łeb bo to nie popłaca!!

Takie jest moje bardzo subiektywne poparte moimi własnymi doświadczeniami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!

SPĘDZONYCH W GRONIE RODZINNYM W WASZYCH DOMACH PRZY CIEPEŁKU BIJĄCYM Z WASZYCH KOMINKÓW!

 

A DLA TYCH CO BUDUJĄ - JAK NASZYBSZEGO I SPOKOJNEGO UKOŃCZENIA BUDOWY - CO BY KOLEJNE ŚWIĘTA BYŁY JUŻ W WASZYCH WYMARZONYCH DOMACH!

 

TOMMI Z RODZINKĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
grotolaz,

szukam podbitki gdzieś bliżej ;)

mam dylemat jakie drewno jest lepsze sosna czy świerk??

może ktoś się orientuje...

ceny jakie dotąd spotkałam to 25-28 PLN netto za m2

 

Sosna. Świerk jest wdzięcznym drzewem, moim zdaniem ładniejszym od sosny, a poza tym mam do niego duży sentyment :) ale jeżeli nie będzie idealnie wysuszony, to większa szansa, że zacznie się skręcać. A podbitka z natury narażona jest na duże wachania wilgotności. Chociaż są regiony, gdzie ze względu na to, że świerk jest najłatwiej dostępny, stosuje się go do wszystkiego.

 

Tak na prawdę, to najlepiej jakieś liściaste drzewo, np. olchę, będzie na całe życie. Ale jeśli miałbym doradzać wybór jak w Twoim pytaniu, to raczej sosna.

 

p.s. Osobiście mimo wielkiej sympatii dla drewnianych wykończeń, na podbitkę wybiorę jednak pcv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w następnym roku na wiosnę zaczynamy budowę w Ruścu, więc chciałem się dołączyć do grupy i jednocześnie złożyć Grupowiczom Serdeczne Życzenia Noworoczne.

 

Mam też pytanie: czy znacie w tej okolicy skład budowlany, z którego korzystaliście i możecie go polecić ??

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z różnych powodów wybrałem jednak PCV

 

Hehe, zwróć uwagę, co napisałem w ostatnim zdaniu, a właściwie w "p.s." :)

 

ja też z różnych względów wybrałam drewnianą podbitkę :)

podobnie jak z różnych względów wybrałam drewniane okna :)

 

mam ochotę na świerka, bo tez mi sie bardziej podoba ale chyba jednak zostane przy sośnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w następnym roku na wiosnę zaczynamy budowę w Ruścu, więc chciałem się dołączyć do grupy i jednocześnie złożyć Grupowiczom Serdeczne Życzenia Noworoczne.

 

Mam też pytanie: czy znacie w tej okolicy skład budowlany, z którego korzystaliście i możecie go polecić ??

 

Pozdrawiam.

 

Witam serdecznie nowego Sąsiada, :D Itradycyjne pytanie w której części ruśca sie budujesz ?? Ja już 3 lata mieszkam na środkowej. Fajnie sie mieszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...