Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam

 

czy ktoś z Was budował może dom, który przewiduje kominek na środku salonu- mam na myśli osobny słup, który jest tam zapewne ze względów podtrzymywania stropu...

 

jak sprawdził się taki kominek? czy nie "zagracił" salonu? czy nie zmienilibyście go na kominek na którejś ze ściań?

 

dzięki za info

 

M

ten slup raczej nie podtrzymuje stropu tylko jest to poprostu komin, ktory jest niezbedny przy kazdym kominku oczywiscie po za elektrycznym ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Kochani,

Poszukuję betoniarni gdzie posiadają gruszkę (betoniarkę z pompą) na jednym samochodzie.

 

Gruszkę z pompą?? Nie sądzę, żeby w mniejszych betoniarniach mieli taką hybrydę. Jeśli w ogóle coś takiego znajdziesz, to może w Budokruszu, nie są tani (chociaż nie jest dramatycznie drogo), ale mają na pewno najbogatszą flotę, więc może mają takiego cudaka :)

 

BUDOKRUSZ ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI

ul. Traugutta 48, 05-825 Grodzisk Mazowiecki,

tel./fax + 48 (22) 724 14 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie....całkiem dopiero niedawno zauważyłem jadąc samochodem takie cudo...grucha a z boku pompa....fajne coś takiego, pewnie tańsze...

Ale Zygmor, jak tak zaczniesz szukać to się może okazać że beton będziesz musiał wozić z 30 km?? Wtedy to chyba zysk z tego nie będzie już taki...

 

A tak swoją drogą...czy dobrze rozumiem, że jednak udało ci się już przejść przez te wszystkie trudności z otrzymaniem pozwolenia na budowę jakie mieliście??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~

Witajcie,

 

mam pytanie nie związane bezpośrednio z głównym tematem naszego forum, ale nie mam kogo pytać, więc mam nadzieję, że wybaczycie :)

 

Poszukuję kontaktu do kogoś, kto korzysta z hali sportowej w Grodzisku lub Milanówku. Konkretnie chodzi o grupę grającą na hali w piłkę nożną. Wraz z przeprowadzką w okolice Grodziska zupełnie nie pasuje mi dojazd na halę z której dotychczas korzystałem, a coraz bardziej mi tego brakuje.

 

Gdyby ktoś z Was coś wiedział, to piszcie na p.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę nadarzyńsko-grodziską!

 

Budować się będę co prawda w okolicy Piaseczna, ale chciałabym dowiedzieć się jakie notowania u Was mają więźby dachowe z Odrano Woli?

 

Znalazłam taki kontakt w internecie. Czy ktoś zamawiał u nich więźbę? Może lepiej ich omijać dużym łukiem?

 

Bardzo będę wdzęczna za opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Szanownych Forumowiczów,

 

mój mąż wczoraj przyniósł do domu zgodę sąsiada na udostępnienie gruntu czyli jak dobrze pójdzie za 3 miesiące będziemy mieli prąd!!!

 

Jakbym miała opisać 3 tygodniowe negocjacje z sąsiadem, wyszłoby tego kilka stron. Prosiłam, dzwoniłam kilka razy dziennie, nagrywałam się na pocztę, człowiek nie raczył oddzwonic,czułam się jak akwizytor, wysyłałam faxem: mapki, projekty, opisy sytuacji,deklaracje...co Tylko facet chciał, Pan oczywiście dzwonił do ZE Zyrardów, wypytywał, sprawdzał, węszył spisek, obrażał się.

Porażka...przecież chodzi tylko o przekopanie metra gruntu.

Ale udało się!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...