Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

drink taki lajcikowy ;)

Sunrice z prawdziwego soku pomarańczowego wyciskanego i tequili z dodatkiem grenadiny

mi smakuje i jest bardzo prosty do zrobienia

cutuję: :)

"Krotki przepis:

1/3 tequili (ok 40 ml)

2/3 soku pomarańczowego (ok. 120 ml)

porcja grenadiny (ok 15-20 ml)

Drink należy szykować w wysokich szklankach. Do nich, na kostki lodu, wlewać kolejno tequilę i sok pomarańczowy - te składniki należy wymieszać łyżeczką. Później, obowiązkowo na końcu, drink delikatnie uzupełniamy porcją grenadyny. Nie pic przez slomke!

 

Pyyyycha!!!!!"

 

i jeszcze chyba potrzebny plasterek pomarańczy jak pamiętam na górze szklanki - widziałem, ale anie próbowałem - więc chyba wypróbuje :D

pozdro.

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drink taki lajcikowy ;)

Sunrice z prawdziwego soku pomarańczowego wyciskanego i tequili z dodatkiem grenadiny

mi smakuje i jest bardzo prosty do zrobienia

cutuję: :)

"Krotki przepis:

1/3 tequili (ok 40 ml)

2/3 soku pomarańczowego (ok. 120 ml)

porcja grenadiny (ok 15-20 ml)

Drink należy szykować w wysokich szklankach. Do nich, na kostki lodu, wlewać kolejno tequilę i sok pomarańczowy - te składniki należy wymieszać łyżeczką. Później, obowiązkowo na końcu, drink delikatnie uzupełniamy porcją grenadyny. Nie pic przez slomke!

 

 

Pyyyycha!!!!!"

nie to zebym sie czepial ale z czystej matematyki mi wychodzi ze jezeli 1/3 to 40ml to 2/3 80ml a nie 120 :o :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jajcek,

zażalenia matematyczne :D proszę kierować do zielonookiej, bo ja li tylko skopiowałam jej słowa z wewątka o alkoholach w Kąciku zapaleńców :D

ale wiesz..... ja robiłam tego drinka i wyszedł mi bardzo smaczny, więc może w tym jest jakiś sekret :D:D:D:D że receptura taka zakręcona ;)

 

zygmor,

tak trzymajcie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jajcek,

zażalenia matematyczne :D proszę kierować do zielonookiej, bo ja li tylko skopiowałam jej słowa z wewątka o alkoholach w Kąciku zapaleńców :D

ale wiesz..... ja robiłam tego drinka i wyszedł mi bardzo smaczny, więc może w tym jest jakiś sekret :D:D:D:D że receptura taka zakręcona ;)

 

zygmor,

tak trzymajcie!!

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jajcek,

zażalenia matematyczne :D proszę kierować do zielonookiej, bo ja li tylko skopiowałam jej słowa z wewątka o alkoholach w Kąciku zapaleńców :D

ale wiesz..... ja robiłam tego drinka i wyszedł mi bardzo smaczny, więc może w tym jest jakiś sekret :D:D:D:D że receptura taka zakręcona ;)

 

zygmor,

tak trzymajcie!!

 

Czołem,

 

Receptura recepturą a poeksperymentować zawsze można :)

 

Woow, ale dzisiaj w nocy wiało..... Aż cięzko było spać. No ale dach przeszedł pomyślnie test - wciąż jest na miejscu :)

Tylko podczas tej fichury jak mocniej powiało to można było usłyszeć jakieś takie dziwne dźwięki (jakby skrzypił) - czy w ten sposób dach 'pracuje'? :-?

 

pozdr.

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to jak w naszych stronach kontener przeniosło, to znaczy że moje śmiecie w workach też lataja po okolicy :( tylko juz pewnie na luzaka :D

 

macie może namiar na jakieś kontenery do wypożyczenia??

co prawda jeszcze troche tych śmieci się uzbiera .....

kiedy Wy wywoziliście pozostałości po budowie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...